Strefa Wiedzy

więcej artykułów 
08 June 2021

Kariera produktów probiotycznych rozwija się nieprzerwanie od wielu lat. W chwili obecnej niejako naturalnie sięgamy po tego typu produkty chociażby przy antybiotykoterapii. I słusznie! Leki te zabijają nie tylko te organizmy, które wywołują u nas choroby ale rykoszetem dostają również bakterie pożyteczne .Dlatego, nieuzupełnienie diety bakteriami-probiotykami podczas leczenia antybiotykiem często kończy się biegunkami lub innymi dolegliwościami ze strony przewodu pokarmowego.

Apteka Moderna online - leki bez recepty

Wszystko zaczęło się od jednej apteki w niewielkiej miejscowości, niecałe 60 kilometrów od Poznania, w Rakoniewicach. Wysoki standard obsługi, szeroki asortyment i stawianie na kompleksową opiekę nad Pacjentem pozwoliło szybko rozwinąć skrzydła. Zaufanie Pacjentów Apteki Moderna widoczne jest od pierwszego dnia funkcjonowania pierwszej apteki, aż do dziś kiedy Apteki Moderna odnaleźć można w kilku miejscach w województwach Lubuskim i Wielkopolskim. O naszej historii możesz przeczytać tutaj.

Leki bez recepty w aptece internetowej

Jednak chęć pomocy ciężko jest zamknąć w czterech ścianach. Dlatego powstała ta apteka internetowa. Tu Pacjent może nie tylko dotrzeć do szerokiego wachlarza produktów, ale również skorzystać z wielu porad samych farmaceutów, które łatwo znaleźć na tej stronie.

Zwieńczeniem całego projektu jest Blog oraz newsletter, które są naturalnym rozwojem naszego czasopisma – Bliżej Zdrowia, które przez wiele miesięcy powstawało tworzone przez farmaceutów dla Pacjentów. Porady na temat leków, wsparcie w leczeniu chorób, naturalne metody leczenia, a nawet ciekawostki ze świata zdrowia – to wszystko jest do znalezienia w miejscu, które treścią wypełniają fachowcy-pasjonaci.

Jest jeszcze jeden aspekt, o którym w Aptece Moderna nie zapominamy to nasze otoczenie, zarówno to bliskie, jak i globalne. Ekologiczne i ekonomiczne. Nasze paczki dla Pacjentów pakujemy w kartony przyjazne środowisku dostarczane, przez polską firmę, wypełniamy w pełni biodegradowalnym granulatem z celulozy, a wszelkie wydruki są na papierze z recyklingu. Dodatkowo duży nacisk kładziemy na to, by Pacjent był w stanie w łatwy sposób znaleźć produkty firm, dla których również ważne są tego typu wartości.

Zespół Apteki Moderna

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki „cookies” oraz podobne technologie w celu realizacji usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych (zgodnie z Polityką Prywatności).
Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. 
Więcej informacji znajdziesz w Polityce PrywatnościRegulaminie Strony. Każdy użytkownik sieci Internet wyświetlający za pomocą przeglądarki internetowej Stronę Internetową Apteki aptekamoderna.pl zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu Strony
Akceptuj