Strefa Wiedzy

więcej artykułów 
21 July 2021

Europejska agencja EPA (Environmental Protection Agency)jak do tej pory dopuściła do stosowania przeciw insektom trzy substancje czynne. Związki te są znacznie skuteczniejsze od naturalnych środków, choć mają swoje ograniczenia jeśli chodzi o ich stosowanie.

Apteka Moderna online - leki bez recepty

Wszystko zaczęło się od jednej apteki w niewielkiej miejscowości, niecałe 60 kilometrów od Poznania, w Rakoniewicach. Wysoki standard obsługi, szeroki asortyment i stawianie na kompleksową opiekę nad Pacjentem pozwoliło szybko rozwinąć skrzydła. Zaufanie Pacjentów Apteki Moderna widoczne jest od pierwszego dnia funkcjonowania pierwszej apteki, aż do dziś kiedy Apteki Moderna odnaleźć można w kilku miejscach w województwach Lubuskim i Wielkopolskim. O naszej historii możesz przeczytać tutaj.

Leki bez recepty w aptece internetowej

Jednak chęć pomocy ciężko jest zamknąć w czterech ścianach. Dlatego powstała ta apteka internetowa. Tu Pacjent może nie tylko dotrzeć do szerokiego wachlarza produktów, ale również skorzystać z wielu porad samych farmaceutów, które łatwo znaleźć na tej stronie.

Zwieńczeniem całego projektu jest Blog oraz newsletter, które są naturalnym rozwojem naszego czasopisma – Bliżej Zdrowia, które przez wiele miesięcy powstawało tworzone przez farmaceutów dla Pacjentów. Porady na temat leków, wsparcie w leczeniu chorób, naturalne metody leczenia, a nawet ciekawostki ze świata zdrowia – to wszystko jest do znalezienia w miejscu, które treścią wypełniają fachowcy-pasjonaci.

Jest jeszcze jeden aspekt, o którym w Aptece Moderna nie zapominamy to nasze otoczenie, zarówno to bliskie, jak i globalne. Ekologiczne i ekonomiczne. Nasze paczki dla Pacjentów pakujemy w kartony przyjazne środowisku dostarczane, przez polską firmę, wypełniamy w pełni biodegradowalnym granulatem z celulozy, a wszelkie wydruki są na papierze z recyklingu. Dodatkowo duży nacisk kładziemy na to, by Pacjent był w stanie w łatwy sposób znaleźć produkty firm, dla których również ważne są tego typu wartości.

Zespół Apteki Moderna

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki „cookies” oraz podobne technologie w celu realizacji usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych (zgodnie z Polityką Prywatności).
Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. 
Więcej informacji znajdziesz w Polityce PrywatnościRegulaminie Strony. Każdy użytkownik sieci Internet wyświetlający za pomocą przeglądarki internetowej Stronę Internetową Apteki aptekamoderna.pl zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu Strony
Akceptuj