Hyal Drop Multi 10ml

Hyal Drop Multi krople do oczu 10 ml

4049649000039
Marka: Hyal

Wyrób medyczny Hyal-Drop Multi, krople do oczu i soczewek zawierają naturalny polimer i kwas hialuronowy. Jest stosowany w celu szybkiego i naturalnego nawilżeni suchych, podrażnionych, zmęczonych i łzawiących oczu. Preparat jest łatwy w użyciu oraz dobrze tolerowany. Nie zawiera konserwantów.

Opis

Spis treści


Wskazania

Wyrób medyczny Hyal-Drop multi jest przeznaczony do nawilżania i zwilżania zarówno miękkich, jak i twardych soczewek kontaktowych. Sprawia,że przynosi ulgę zmęczonym, podrażnionym, suchym i łzawiącym oczom

Działanie Hyal Drop Multi krople do oczu 10 ml

Wyrób medyczny Hyal-Drop multi działa odświeżająco i łagodząco suche oczy, zapewnia ulgę zmęczonym, podrażnionym i łzawiącym oczom. Po zastosowaniu następuje szybkie ukojenie i nawilżenie oczu. Przyczynia się do przynoszenia poprawy komfortu stosowania soczewek kontaktowych. Krople zawierają naturalny polimer i kwas hialuronowy, który występuje w strukturach oka oraz w naturalnym filmie łzowym.

Dawkowanie

Wkropić 1 kroplę preparatu Hyal-Drop Multi do oka w razie potrzeby. Krople można stosować codziennie i tak często, jak zajdzie taka potrzeba. Przed pierwszym użyciem ściągnąć nakładkę ochronną, skierować butelkę w dół, nacisnąć mechanizm pompki do momentu uwolnienia pierwszej kropli. Przytrzymać butelkę pionowo nad okiem i jednocześnie nacisnąć mechanizm pompki.

Skład Hyal Drop Multi krople do oczu 10 ml

0,24% hialuronianu sodu, chlorek sodu, chlorek potasu, disodu fosforan dwunastowodny, sodu diwodorofosforan dwuwodny, woda do wstrzykiwań

Działania niepożądane

Bardzo rzadko zgłaszano miejscowe reakcje nadwrażliwości. W takim przypadku należy przerwać stosowanie tego wyrobu medycznego

Przeciwwskazania

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników wyrobu. Nie dotykać powierzchni oka końcówką butelki, aby zapobiec możliwemu urazowi powierzchni oka lub zanieczyszczeniu roztworu. Zużyć w ciągu 6 miesięcy od pierwszego otwarcia opakowania. Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci

Podmiot odpowiedzialny

Bausch Health Ireland Limited
Lake Drive Citywest Business
3013 Campus Dublin 24, D24PPT3 Irlandia

Ten produkt możesz znaleźć również w kategorii Tejpy.

W ofercie naszej apteki znajdują się także tabletki na poprawę wzroku.

Hyal
9048131
Postać
krople
Droga podania
do oczu
Rejestracja
Wyrób medyczny
Wiek
dla dorosłych
Dostawa
Metoda dostawyWartość zamówienia
do 199zł
Wartość zamówienia
od 199zł
Czas pakowania
i wysyłki
Przewidywany czas dostawy
Kurier InPost
dostawa "do drzwi adresata"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
InPost Paczkomaty
dostawa "do punktu"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier Thermo Tracking
(metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze) - dostawa "do drzwi adresata"
11,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Czas wysyłki - jest to czas (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w którym spakujemy i przygotujemy Twoje zamówienie do wysłania (liczymy wyłącznie dni robocze).
Przewidywany czas dostawy - jest to czas od złożenia zamówienia (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w jakim Twoje zamówienie powinno zostać dostarczone do Ciebie (liczymy wyłącznie dni robocze). Niestety nie mamy pełnego wpływu na pracę kurierów, a niekiedy z ich powodu pojawiają się opóźnienia.
Cena
23,14 zł

(2,31 zł ml) / w tym VAT

Duża dostępność
W jednym koszyku możesz zamówić maksymalnie: 10 szt. produktu.

Darmowy odbiór w aptece

Darmowa dostawa od 199 zł

Wysyłka w 24h

Opinie

Strefa Wiedzy

więcej artykułów 
29 August 2023

Serce to jeden z narządów w klatce piersiowej, obok płuc i aorty, która dostarcza krew do całego ciała. Niestety, często nie możemy bezpośrednio kontrolować większości bólów w tej okolicy, szczególnie gdy są wynikiem urazu lub choroby przewlekłej. Ból w okolicach serca nie zawsze oznacza zawał - może mieć inne źródło i być nieszkodliwy.

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki „cookies” oraz podobne technologie w celu realizacji usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych (zgodnie z Polityką Prywatności).
Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. 
Więcej informacji znajdziesz w Polityce PrywatnościRegulaminie Strony. Każdy użytkownik sieci Internet wyświetlający za pomocą przeglądarki internetowej Stronę Internetową Apteki aptekamoderna.pl zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu Strony
Akceptuj