Hyal Drop Multi krople do oczu 10 ml

Hyal Drop Multi krople do oczu 10 ml

4049649000039
Marka: Hyal

Wyrób medyczny Hyal-Drop Multi, krople do oczu i soczewek zawierają naturalny polimer i kwas hialuronowy. Jest stosowany w celu szybkiego i naturalnego nawilżeni suchych, podrażnionych, zmęczonych i łzawiących oczu. Preparat jest łatwy w użyciu oraz dobrze tolerowany. Nie zawiera konserwantów.

Opis
Spis treści

Wskazania

Wyrób medyczny Hyal-Drop multi jest przeznaczony do nawilżania i zwilżania zarówno miękkich, jak i twardych soczewek kontaktowych. Sprawia,że przynosi ulgę zmęczonym, podrażnionym, suchym i łzawiącym oczom

Działanie Hyal Drop Multi krople do oczu 10 ml

Wyrób medyczny Hyal-Drop multi działa odświeżająco i łagodząco suche oczy, zapewnia ulgę zmęczonym, podrażnionym i łzawiącym oczom. Po zastosowaniu następuje szybkie ukojenie i nawilżenie oczu. Przyczynia się do przynoszenia poprawy komfortu stosowania soczewek kontaktowych. Krople zawierają naturalny polimer i kwas hialuronowy, który występuje w strukturach oka oraz w naturalnym filmie łzowym.

Dawkowanie

Wkropić 1 kroplę do oka w razie potrzeby. Krople można stosować codziennie i tak często, jak zajdzie taka potrzeba. Przed pierwszym użyciem ściągnąć nakładkę ochronną, skierować butelkę w dół, nacisnąć mechanizm pompki do momentu uwolnienia pierwszej kropli. Przytrzymać butelkę pionowo nad okiem i jednocześnie nacisnąć mechanizm pompki.

Skład Hyal Drop Multi krople do oczu 10 ml

0,24% hialuronianu sodu, chlorek sodu, chlorek potasu, disodu fosforan dwunastowodny, sodu diwodorofosforan dwuwodny, woda do wstrzykiwań

Działania niepożądane

Bardzo rzadko zgłaszano miejscowe reakcje nadwrażliwości. W takim przypadku należy przerwać stosowanie tego wyrobu medycznego

Przeciwwskazania

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników wyrobu. Nie dotykać powierzchni oka końcówką butelki, aby zapobiec możliwemu urazowi powierzchni oka lub zanieczyszczeniu roztworu. Zużyć w ciągu 6 miesięcy od pierwszego otwarcia opakowania. Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci

Podmiot odpowiedzialny

Bausch Health Ireland Limited
Lake Drive Citywest Business
3013 Campus Dublin 24, D24PPT3 Irlandia


Ten produkt możesz znaleźć również w kategorii Tejpy.

Hyal
9048131
Postać
krople
Droga podania
do oczu
Rejestracja
Wyrób medyczny
Wiek
dla dorosłych
Dostawa
Metoda dostawyWartość zamówienia
do 199zł
Wartość zamówienia
od 199zł
Czas pakowania
i wysyłki
Przewidywany czas dostawy
DHL Parcelshop
odbiór w punktach DHL ServicePoint i DHL Locker
dhl_agdoutlet_labesto_6.png 10,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier DHL
dostawa "do drzwi adresata"
DHL-Emblem.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier InPost
dostawa "do drzwi adresata"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
InPost Paczkomaty
dostawa "do punktu"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier Specjalistyczny
(metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze) - dostawa "do drzwi adresata"
11,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Czas wysyłki - jest to czas od złożenia zamówienia, w którym zobowiązujemy się spakować i przygotować Twoje zamówienie do wysłania, licząc dni robocze.
Przewidywany czas dostawy - jest to czas od złożenia zamówienia, w jakim Twoje zamówienie powinno zostać dostarczone do Ciebie, licząc dni robocze. Niestety nie mamy pełnego wpływu na pracę kurierów i niekiedy z ich powodu pojawiają się opóźnienia.
Cena
26,83 zł

(2,68 zł ml) / w tym VAT

Duża dostępność
W jednym koszyku możesz zamówić maksymalnie: 10 szt. produktu.

Darmowy odbiór w aptece

Darmowa dostawa od 199 zł

Wysyłka w 24h

Opinie

Strefa Wiedzy

więcej artykułów 
26 May 2023

Alergia Na pokarmy i nietolerancja pokarmowa to dwa różne stany, które mogą powodować nieprzyjemne objawy po spożyciu określonych produktów. Choć niektóre z tych objawów mogą być podobne, istnieją fundamentalne różnice między tymi dwoma stanami. W tym artykule omówimy różnice między alergią a nietolerancją pokarmową, aby lepiej zrozumieć te terminy i jak wpływają na nasze zdrowie.

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki „cookies” oraz podobne technologie w celu realizacji usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych (zgodnie z Polityką Prywatności).
Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. 
Więcej informacji znajdziesz w Polityce PrywatnościRegulaminie Strony. Każdy użytkownik sieci Internet wyświetlający za pomocą przeglądarki internetowej Stronę Internetową Apteki aptekamoderna.pl zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu Strony
Akceptuj
Zapytaj farmaceutę