Dicogel Gastro, syrop przeciw refluksowi, dla niemowląt i dzieci, 100 ml

Dicogel Gastro, syrop przeciw refluksowi, dla niemowląt i dzieci, 100 ml

8033300191163
Marka: Dicopeg

Dicogel gastro jest doustnym wyrobem medycznym wskazanym w leczeniu refluksu żołądkowo- przełykowego u niemowląt i dzieci.

Opis
Spis treści

Wskazania

Leczenie refluksu żołądkowo-przełykowego u niemowląt i dzieci. Zapobieganie pojawiania się objawów refluksu takich, jak: wymioty, zarzucanie pokarmu, zgaga, uczucie pieczenia, nadkwasota, kaszel.

Działanie Dicogel Gastro, syrop przeciw refluksowi, dla niemowląt i dzieci, 100 ml

Dicogel Gastro to syrop medyczny dla niemowląt i dzieci, który jest zalecany w leczeniu choroby refluksowej żołądkowo-przełykowej. Preparat zawiera magnezowy alginian, który tworzy w żołądku lepką substancję, która działa jako bariera i zapobiega przedostawaniu się kwasów żołądkowych do przełyku. Kwas hialuronowy, który znajduje się również w składzie syropu, wpływa na procesy regeneracyjne błony śluzowej żołądka, a także zapewnia jej odpowiednie nawilżenie. Dicogel Gastro pomaga w zapobieganiu objawom choroby refluksowej, takim jak kaszel refluksowy, wymioty, zarzucanie pokarmu, zgaga, uczucie pieczenia i nadkwasota. Syrop jest przeznaczony do stosowania doustnego.

Jak stosować

Niemowlęta o masie ciała poniżej 5 kg: 1 ml produktu, 5-10 minut po karmieniu (do 10 ml dziennie). Dzieci w wieku do 3 lat, o masie ciała powyżej 5 kg wagi: 4 ml po posiłkach i 2 ml przed snem. Dzieci w wieku powyżej 3 lat: 10-20 ml do podzielenia w ciągu dnia, po jedzeniu i przed pójściem spać.

Skład Dicogel Gastro, syrop przeciw refluksowi, dla niemowląt i dzieci, 100 ml

Woda, alginian magnezu, hialuronian sodu, naturalny aromat truskawkowy, p-hydroksybenzoesan metylu, p-hydro-ksybenzoesan etylu, p-hydroksybenzoesan propylu, glikozydy stewiolowe.

Podmiot odpowiedzialny

Vitis Pharma Sp. z o.o. Giełdowa 7/9, 01-211 Warszawa

Dicopeg
9102334
Postać
syrop
Droga podania
doustna
doustne
Rejestracja
Wyrób medyczny
Wiek
dla dorosłych
dla dzieci
od 1. miesiąca życia
od 1. roku życia
od 2. roku życia
od 3. miesiąca życia
od 3. roku życia
od 4. miesiąca życia
od 4. roku życia
od 5. miesiąca życia
od 5. roku życia
od 6. miesiąca życia
od 6. roku życia
od 7. roku życia
od 8. roku życia
od 9. roku życia
od 10. roku życia
od 11. roku życia
od 12. roku życia
od 14. roku życia
od 15. roku życia
od 16. roku życia
od urodzenia
Dostawa
Metoda dostawyWartość zamówienia
do 199zł
Wartość zamówienia
od 199zł
Czas pakowania
i wysyłki
Przewidywany czas dostawy
DHL Parcelshop
odbiór w punktach DHL ServicePoint i DHL Locker
dhl_agdoutlet_labesto_6.png 10,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier DHL
dostawa "do drzwi adresata"
DHL-Emblem.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier InPost
dostawa "do drzwi adresata"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
InPost Paczkomaty
dostawa "do punktu"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier Thermo Tracking
(metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze) - dostawa "do drzwi adresata"
11,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Czas wysyłki - jest to czas od złożenia zamówienia, w którym zobowiązujemy się spakować i przygotować Twoje zamówienie do wysłania, licząc dni robocze.
Przewidywany czas dostawy - jest to czas od złożenia zamówienia, w jakim Twoje zamówienie powinno zostać dostarczone do Ciebie, licząc dni robocze. Niestety nie mamy pełnego wpływu na pracę kurierów i niekiedy z ich powodu pojawiają się opóźnienia.
Cena
27,05 zł

(0,27 zł ml) / w tym VAT

Obecnie brak na stanie
W jednym koszyku możesz zamówić maksymalnie: 10 szt. produktu.

Darmowy odbiór w aptece

Darmowa dostawa od 199 zł

Wysyłka w 24h

Opinie

Strefa Wiedzy

więcej artykułów 
29 August 2023

Serce to jeden z narządów w klatce piersiowej, obok płuc i aorty, która dostarcza krew do całego ciała. Niestety, często nie możemy bezpośrednio kontrolować większości bólów w tej okolicy, szczególnie gdy są wynikiem urazu lub choroby przewlekłej. Ból w okolicach serca nie zawsze oznacza zawał - może mieć inne źródło i być nieszkodliwy.

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki „cookies” oraz podobne technologie w celu realizacji usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych (zgodnie z Polityką Prywatności).
Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. 
Więcej informacji znajdziesz w Polityce PrywatnościRegulaminie Strony. Każdy użytkownik sieci Internet wyświetlający za pomocą przeglądarki internetowej Stronę Internetową Apteki aptekamoderna.pl zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu Strony
Akceptuj