Lipitres Emulsja do oczu, 10ml
Produkt z Polski
Produkt z Polski

Lipitres Emulsja do oczu, 10ml

5900741962436
Marka: S-Lab
Lipitres to emulsyjne krople do oczu, które w pełni przywracają trzy warstwy zgodnie z prawidłową strukturą płynu łzowego. Produkt zawiera polarne i niepolarne składniki tłuszczowe…
Opis
Spis treści

Wskazania

Lipitres to emulsyjne krople do oczu, które w pełni przywracają trzy warstwy zgodnie z prawidłową strukturą płynu łzowego. Produkt zawiera polarne i niepolarne składniki tłuszczowe, dzięki czemu warstwa tłuszczowa jest efektywnie rozprowadzona na całej powierzchni oka, co skutecznie ogranicza parowanie filmu łzowego. Witamina A chroni komórki błony śluzowej odpowiedzialne za produkcję śluzu.

Działanie Lipitres Emulsja do oczu, 10ml

Krople do oczu Lipitres intensywnie nawilżają i odbudowują trzy warstwy filmu łzowego. Służą do regeneracji osłabionego filmu łzowego i uzupełnienia utraconego filmu łzowego. Łagodzi objawy umiarkowanego i ciężkiego zespołu suchego oka. Hialuronian sodu jako substancja intensywnie nawilżająca o właściwościach wiskoelastycznych uzupełnia warstwę wodną filmu łzowego. Mieszanka średniołańcuchowych kwasów tłuszczowych (MCT) i fosfolipidów zapobiega nadmiernemu parowaniu łez poprzez odbudowę warstwy lipidowej. Witamina A wspomaga regenerację komórek kubkowych odpowiedzialnych za produkcję śluzu.

Podmiot odpowiedzialny

S-LAB Sp. z.o.o.
ul. Kiełczowska 2
55-095 Mirków Polska


Ten produkt możesz znaleźć również w kategorii Środki na ból i zapalenie gardła. oraz w kategorii .Środki na przeziębienie w ciąży

9106713
Postać
krople
Droga podania
do oczu
Rejestracja
Wyrób medyczny
Wiek
dla dorosłych
Super Cecha
Produkt z Polski
Dostawa
Metoda dostawyWartość zamówienia
do 199zł
Wartość zamówienia
od 199zł
Czas pakowania
i wysyłki
Przewidywany czas dostawy
Kurier InPost
dostawa "do drzwi adresata"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
InPost Paczkomaty
dostawa "do punktu"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier Thermo Tracking
(metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze) - dostawa "do drzwi adresata"
11,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Czas wysyłki - jest to czas (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w którym spakujemy i przygotujemy Twoje zamówienie do wysłania (liczymy wyłącznie dni robocze).
Przewidywany czas dostawy - jest to czas od złożenia zamówienia (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w jakim Twoje zamówienie powinno zostać dostarczone do Ciebie (liczymy wyłącznie dni robocze). Niestety nie mamy pełnego wpływu na pracę kurierów, a niekiedy z ich powodu pojawiają się opóźnienia.
Cena
21,08 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
W jednym koszyku możesz zamówić maksymalnie: 10 szt. produktu.

Darmowy odbiór w aptece

Darmowa dostawa od 199 zł

Wysyłka w 24h

Opinie

Strefa Wiedzy

więcej artykułów 
29 August 2023

Serce to jeden z narządów w klatce piersiowej, obok płuc i aorty, która dostarcza krew do całego ciała. Niestety, często nie możemy bezpośrednio kontrolować większości bólów w tej okolicy, szczególnie gdy są wynikiem urazu lub choroby przewlekłej. Ból w okolicach serca nie zawsze oznacza zawał - może mieć inne źródło i być nieszkodliwy.

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki „cookies” oraz podobne technologie w celu realizacji usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych (zgodnie z Polityką Prywatności).
Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. 
Więcej informacji znajdziesz w Polityce PrywatnościRegulaminie Strony. Każdy użytkownik sieci Internet wyświetlający za pomocą przeglądarki internetowej Stronę Internetową Apteki aptekamoderna.pl zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu Strony
Akceptuj