Wiesz dlaczego dorośli pytają dzieci kim chcą zostać w przyszłości?

Bo każdy ma marzenia. I takie marzenia są zawsze pozytywne. Nie ma w nich niepowodzeń i porażek. Wszelkie zakamarki  wypełniają sukcesy i zwycięstwa. Nie każdemu udaje się swoje marzenia spełnić, ale...

Chcesz wiedzieć, jakie było moje marzenie? Chciałam połączyć pracę zawodową z możliwością pomagania innym.

Wszystko zaczęło się zaraz po maturze. Miałam pomysł i dużo energii. Dzięki finansowej pomocy brata otworzyłam swoją pierwszą aptekę.

 • Pierwsza apteka...

  ...powstała w małej miejscowości, w Rakoniewicach, 20 lat temu.

 • Nazwa Moderna...

  ...to odwołanie do łacińskiego słowa "nowoczesny"

 • Dlaczego apteka?

  Bo kojarzyła mi się z wyjątkowym miejscem...

Było to 20 lat temu w małej miejscowości na zachód od Poznania – Rakoniewicach. Nazwałam ją Moderna, co po łacinie znaczy nowoczesny.

Dlaczego akurat apteka? 

Przede wszystkim dlatego, że kojarzyła mi się z wyjątkowym miejscem dzięki któremu, w dobrej atmosferze, ludzie mogą zaspokoić swoje potrzeby związane ze zdrowiem, z miejscem niesienia pomocy innym. Czułam, że taka praca będzie mi dawać ogromną satysfakcję. Jednak nie byłam farmaceutką i czegoś mi zaczęło brakować! Z tego powodu w rok po otwarciu pierwszej apteki zostałam studentką farmacji. Ale nie stałam w miejscu. Już w trakcie niełatwych studiów, otwieraliśmy kolejne apteki.

Po zakończeniu studiów, kiedy już samodzielnie mogłam służyć pomocą,  okazało się, że „połknęłam bakcyla”.

Realizacja recept, czy wydawanie produktu nie były dla mnie najważniejsze.

Największą satysfakcję do dziś sprawia mi sama rozmowa, doradztwo, wspólne poszukiwanie rozwiązania dla tej osoby, która stoi po drugiej stronie kontuaru. I to stało się dla mnie priorytetem w dalszej pracy. Standardem, który wprowadziłam dla wszystkich naszych Aptek i dla wszystkich farmaceutów, którzy w nich pracują.

 

Nie zawsze było łatwo. Ale mam to szczęście, że obecnie mam wokół siebie ludzi, którzy rozumieją moją wizję i ją realizują.

I tak przyszedł rok 2020, niezmiernie trudny dla nas wszystkich, dla branży farmaceutycznej również. Zamykane przychodnie i ogólny paraliż systemu ochrony zdrowia odcisnęły się na działalności aptek. Zmniejszenie liczby pacjentów było mocnym uderzeniem, z którym musieliśmy sobie poradzić. I tak z dumą mogę zaprosić Państwa do naszej apteki internetowej. I przyznam, że na początku biłam się z myślami, a moi bliscy pytali, czy to dobry pomysł. Zdecydowałam się zaryzykować. Ubiegły rok pokazał, że w dużej mierze nasze życie przeniosło się do świata wirtualnego. Jednak chciałbym, żeby nasza apteka internetowa nie była jedynie miejscem zawierania umów kupna-sprzedaży. W naszych strukturach mamy pełnych pasji i wiedzy farmaceutów, którzy chcą się tym dzielić. I właśnie dla nich powstał Blog, gdzie każdy może znaleźć rzetelną wiedzę z szerokiego wachlarza tematów związanych ze zdrowiem.

 

Nie samą pracą, żyje człowiek.

Zawsze była to szczęśliwa i kochająca się rodzina. I to marzenie udało mi się spełnić. Dodatkowo udało mi się zarazić córkę, siostrzenicę i bratanka pasją do pracy farmaceuty, i teraz wspólnie pracujemy w naszych apteki.

Moją pasją jest od zawsze zdrowy styl życia. Stale to rozwijam i udoskonalam siebie. Inspiruję wszystkich bliskich i znajomych do zmian, które przełożą się na cieszenie się jak najdłużej sprawnością i pełnym zdrowiem. Sama już kilka lat temu zmieniłam swoją dietę oraz od kilku lat regularnie biegam, w tym maratony. Państwa również będę zachęcała do odkrywania czym jest zdrowy styl życia i jak wielkie korzyści może przynieść dla Waszego samopoczucia. Będę o tym pisała na naszym Blogu.

 

Na początku wspominałam coś o swoim marzeniu.

Okazało się, że mam inne.

Moje marzenie to rodzina, z której mogę być dumna.

I wiesz co? Udało mi się! Spełniłam swoje marzenie.

mgr farm. Ela Popiół

Czym jest Apteka Moderna

 • Rodzinna firma

  Zaczęło się od jednej osoby i pomocy brata. Dziś to 2 pokolenia farmaceutów.

 • Polski kapitał

  Nasze apteki powstały ze współpracy wyłącznie polskich przedsiębiorców

 • Troska o Środowisko

  Wiemy, że ważne zmiany, zaczynają się od małych postanowień. Staramy się dbać o to co najważniejsze: Zdrowie i Planetę

 • Farmaceuci

  W każdej sferze stawiamy na kompetencje.

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki „cookies” oraz podobne technologie w celu realizacji usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych (zgodnie z Polityką Prywatności).
Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. 
Więcej informacji znajdziesz w Polityce PrywatnościRegulaminie Strony. Każdy użytkownik sieci Internet wyświetlający za pomocą przeglądarki internetowej Stronę Internetową Apteki aptekamoderna.pl zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu Strony
Akceptuj