Hyal-Drop Ultra 4S 10 ml

Hyal-Drop Ultra 4S, 10 ml

5900741962320
Marka: Hyal

Krople wskazane są dla osób dorosłych w łagodzeniu objawów zespołu suchego oka, przyspieszają regenerację po zabiegach operacyjnych w tym laserowych. …

Opis

Spis treści


Wskazania

Krople Hyal-Drop Ultra 4S wskazane są dla osób dorosłych w łagodzeniu objawów zespołu suchego oka, przyspieszają regenerację po zabiegach operacyjnych w tym laserowych.

Działanie Hyal-Drop Ultra 4S, 10 ml

Składniki aktywne zawarte w kroplach intensywnie nawilżają oraz wspomagają regenerację bariery ochronnej oka.

Dawkowanie

Dorośli: zwykle stosuje się 1 kroplę preparatu Hyal-Drop Ultra 4S do worka spojówkowego 3–4 razy na dobę; w przypadku nasilonych dolegliwości można stosować częściej. Preparat może być stosowany długotrwale.

Skład Hyal-Drop Ultra 4S, 10 ml

Hialuronian sodu, trehaloza, fukoidyna, D-pantenol, chlorek sodu, woda wysokooczyszczona.

Przeciwwskazania

Niestety, nawet jeżeli istnieją wskazania do stosowania preparatu, nie zawsze można go stosować. Nie możesz stosować preparatu, jeżeli jesteś uczulony (wykazujesz nadwrażliwość) na którykolwiek składnik preparatu. Nie stosować preparatu Hyal-Drop Ultra 4S w przypadku bakteryjnych, wirusowych, grzybiczych lub innych zakażeń oka.

Podmiot odpowiedzialny

Bausch Health Ireland Limited
Lake Drive Citywest Business
3013 Campus Dublin 24, D24PPT3 Irlandia

W naszej aptece znaleźć można także maści do oczu.

Hyal
9101943
Postać
krople
Droga podania
do oczu
Rejestracja
Wyrób medyczny
Wiek
dla dorosłych
od 14. roku życia
od 15. roku życia
od 16. roku życia
Dostawa
Metoda dostawyWartość zamówienia
do 199zł
Wartość zamówienia
od 199zł
Czas pakowania
i wysyłki
Przewidywany czas dostawy
Kurier InPost
dostawa "do drzwi adresata"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
InPost Paczkomaty
dostawa "do punktu"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier Thermo Tracking
(metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze) - dostawa "do drzwi adresata"
11,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Czas wysyłki - jest to czas (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w którym spakujemy i przygotujemy Twoje zamówienie do wysłania (liczymy wyłącznie dni robocze).
Przewidywany czas dostawy - jest to czas od złożenia zamówienia (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w jakim Twoje zamówienie powinno zostać dostarczone do Ciebie (liczymy wyłącznie dni robocze). Niestety nie mamy pełnego wpływu na pracę kurierów, a niekiedy z ich powodu pojawiają się opóźnienia.
Cena
31,89 zł

(3,19 zł ml) / w tym VAT

Duża dostępność
W jednym koszyku możesz zamówić maksymalnie: 10 szt. produktu.

Darmowy odbiór w aptece

Darmowa dostawa od 199 zł

Wysyłka w 24h

Opinie

Strefa Wiedzy

więcej artykułów 
29 August 2023

Serce to jeden z narządów w klatce piersiowej, obok płuc i aorty, która dostarcza krew do całego ciała. Niestety, często nie możemy bezpośrednio kontrolować większości bólów w tej okolicy, szczególnie gdy są wynikiem urazu lub choroby przewlekłej. Ból w okolicach serca nie zawsze oznacza zawał - może mieć inne źródło i być nieszkodliwy.

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki „cookies” oraz podobne technologie w celu realizacji usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych (zgodnie z Polityką Prywatności).
Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. 
Więcej informacji znajdziesz w Polityce PrywatnościRegulaminie Strony. Każdy użytkownik sieci Internet wyświetlający za pomocą przeglądarki internetowej Stronę Internetową Apteki aptekamoderna.pl zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu Strony
Akceptuj