Allergoff spray neutralizator alergenów roztoczy kurzu domowego 400 ml

Allergoff spray neutralizator alergenów roztoczy kurzu domowego 400 ml

5904215273592
Marka: Allergoff

Allergoff spray to innowacyjny produkt do neutralizowania alergenów kurzu domowego. Preparat jest w szczególności rekomendowany dla osób, które mają zdiagnozowaną chorobę alergiczną oraz w celu ochrony dorosłych i dzieci przed rozwojem lub zaostrzeniem choroby alergicznej. Allergoff neutralizuje takie alergeny jak: -alergeny roztoczy kurzu domowego, -alergeny zwierząt domowych, -alergeny grzybów pleśniowych, pyłki roślin.

Opis
Spis treści

Opis

Allergoff spray to innowacyjny produkt do neutralizowania alergenów kurzu domowego. Preparat jest w szczególności rekomendowany dla osób, które mają zdiagnozowaną chorobę alergiczną oraz w celu ochrony dorosłych i dzieci przed rozwojem lub zaostrzeniem choroby alergicznej. Allergoff neutralizuje takie alergeny jak: -alergeny roztoczy kurzu domowego, -alergeny zwierząt domowych, -alergeny grzybów pleśniowych, pyłki roślin

Zastosowanie

Obniżenie poziomu stężenia alergenów obecnych w kurzu domowym, których inhalacja może stanowić przyczynę rozwoju alergii (profilaktyka pierwotna) lub zaostrzenia objawów uczulenia u osób wrażliwych na alergeny kurzu domowego (profilaktyka wtórna). Wspomaganie leczenia objawów choroby alergicznej

Działanie Allergoff spray neutralizator alergenów roztoczy kurzu domowego 400 ml

Allergoff Spray neutralizuje alergeny obecne w kurzu domowym. Spray zawiera wodną zawiesinę polimerowych mikrokapsułek mocno oddziałujących na alergeny. Obecna w nich mieszanina substancji aktywnych zmienia strukturę cząstek alergizujących, w wyniku czego tracą one swoje chorobotwórcze działanie. Zmniejsza ryzyko wdychania alergenów, po rozprowadzeniu preparatu na chronionej powierzchni następuje scalenie drobin kurzu w nielotne cząsteczki a tym samym zmniejszenie stężenia alergenów powietrzu, które jest wdychane

Jak stosować

W celu aktywowania aplikatora należy do oporu wcisnąć przycisk spryskiwacza, następnie jeszcze trzykrotnie mocno go nacisnąć. Przed użyciem wstrząsnąć pojemnikiem. Rozpylać preparat wahadłowym ruchem ręki na całej wytypowanej powierzchni. Podczas rozpylania zachować odległość minimum 30 cm. Opryskane powierzchnie można użytkować po 1 godzinie. Po wykonaniu zabiegu opryskiwania należy przewietrzyć pomieszczenie. Stosować w miejscach gromadzenia się alergenów wziewnych (dywany i wykładziny, miejsca do spania, meble tapicerowane, fotele, zabawki pluszowe, zasłony)

Dodatkowe informacje

400m

Podmiot odpowiedzialny

ICB Pharma sp.j.
ul. Moździerzowców 6a
43-602 Jaworzno


Ten produkt możesz znaleźć również w kategorii Nici do zębów.

Allergoff
9075645
Postać
spray
Droga podania
pozostałe
Rejestracja
Pozostałe
Wiek
dla dorosłych
Dostawa
Metoda dostawyWartość zamówienia
do 199zł
Wartość zamówienia
od 199zł
Czas pakowania
i wysyłki
Przewidywany czas dostawy
Kurier InPost
dostawa "do drzwi adresata"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
InPost Paczkomaty
dostawa "do punktu"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier Thermo Tracking
(metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze) - dostawa "do drzwi adresata"
11,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Czas wysyłki - jest to czas (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w którym spakujemy i przygotujemy Twoje zamówienie do wysłania (liczymy wyłącznie dni robocze).
Przewidywany czas dostawy - jest to czas od złożenia zamówienia (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w jakim Twoje zamówienie powinno zostać dostarczone do Ciebie (liczymy wyłącznie dni robocze). Niestety nie mamy pełnego wpływu na pracę kurierów, a niekiedy z ich powodu pojawiają się opóźnienia.
Cena
32,26 zł

(0,08 zł ml) / w tym VAT

Obecnie brak na stanie
W jednym koszyku możesz zamówić maksymalnie: 10 szt. produktu.

Darmowy odbiór w aptece

Darmowa dostawa od 199 zł

Wysyłka w 24h

Opinie

Strefa Wiedzy

więcej artykułów 
Na naszej stronie wykorzystujemy pliki „cookies” oraz podobne technologie w celu realizacji usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych (zgodnie z Polityką Prywatności).
Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. 
Więcej informacji znajdziesz w Polityce PrywatnościRegulaminie Strony. Każdy użytkownik sieci Internet wyświetlający za pomocą przeglądarki internetowej Stronę Internetową Apteki aptekamoderna.pl zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu Strony
Akceptuj