Wydłużanie stosunku i erekcja

Marka

Cena

  • 12,00 zł - 72,00 zł

Super Cecha

Postać

Aktywne filtry

Jest 7 produktów.

Wydłużanie stosunku i erekcja

Sposoby na erekcję i przedwczesny wytrysk

Dla wielu mężczyzn problemy w łóżku pozostają nadal tematem tabu. Niestety brak zmierzenia się z problemem powoduje, że część z nich zaczyna mieć problemy z poczuciem własnej wartości. U mężczyzn najczęstszą dysfunkcją są zaburzenia erekcji oraz przedwczesny wytrysk. Częste te dwa objawy występują równolegle, co jeszcze bardziej obniża ich samoocenę. Tymczasem farmacja ma do zaproponowania mężczyźnie wiele sposobów na erekcję, dzięki czemu można stosunkowo szybko poprawić swoją sprawność seksualną. Mowa tu o suplementacji odpowiednimi składnikami lub doraźne leczenie za pomocą tabletek z sildenafilem dostępnymi bez recepty.

Przyczyny zaburzeń erekcji

Wielu facetów szukając pomocy "w sieci" skupia się od razu na efektach, sposobach i szybkim rozwiązaniu problemu. Prawda jest jednak taka, że by zmierzyć się z zaburzeniami erekcji, trzeba poznać tak naprawdę ich przyczyny. W przeciwnym razie będziemy gasić pożary, ale nasze efekty będą krótkotrwałe. Problemy z erekcja pojawiają się na skutek:

  • choroby przewlekłej - miażdżycy, nadciśnienia tętniczego, chorób nerek, cukrzycy, zaburzeń hormonalnych, zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa czy stwardnienia rozsianego
  • zabiegu operacyjnego - np. na gruczole krokowym
  • urazu - najczęściej urazu kręgosłupa
  • palenia tytoniu, nadużywania alkoholu czy zażywania niektórych narkotyków
  • problemów natury psychicznej - konflikt w związku, niska samoocena

Leczenie zaburzeń erekcji

Pomimo tego, że obecnie leki na zaburzenia erekcji są dostępne w aptekach bez recepty warto skorzystać z konsultacji lekarskiej. Dobry lekarz zleci niezbędne badania i przeprowadzi szczegółowy wywiad. W międzyczasie warto skupić się tych sprawach, na które mamy wpływ - czyli tzw. modyfikowalnych czynnikach ryzyka. Dlatego warto zająć się swoim ciśnieniem krwi, mierzyć i kontrolować poziom cukru, poczytać o ewentualnej substytucji hormonalnej, zwiększyć aktywność fizyczną i lepiej zbilansować swoją dietę. Takie działanie w połączeniu z leczeniem farmakologicznym są naprawdę spektakularne efekty,

Leki bez recepty na erekcję

Wprowadzenie do obrotu leków na zaburzenia erekcji z sildenafilem spowodowało ogromny postęp w leczeniu tej przypadłości. Obecnie w aptekach można spotkać leki na erekcję bez recepty z sildenafilem w dawce 25 mg i 30 mg jest dostępny bez recepty. Efekt jego działania pojawia się najczęściej po 60 minutach od zażycia i utrzymuje się średnio przez 4-6 godzin. Warto jednak wiedzieć, że istnieje spora już grupa pochodnych sildenafilu, która w nieznacznym stopniu różni się szybkością i długością działania, ale dostępna jest wyłącznie z przepisu lekarza. Mowa tu o tadalafilu i wardenafilu.

Poza stosowanie leków warto rozważyć również odpowiednią suplementację uwzględniającą składniki roślinne, witaminy i minerały, których dostarczanie do organizmu może wspierać tradycyjne leczenie. Napięcie i stres leżące u źródeł problemów z erekcją możemy łagodzić za pomocą ziołowych tabletek uspokajających. Sprawność seksualną i zdolności adaptacyjne z powodzeniem możemy wspierać również poprzez suplementację adaptogenami - np. wyciągiem z korzenia żeń-szenia, ashwagandhą czy eleuterokokiem kolczystym. Warto przyjrzeć się również kwasom omega-3 oraz przeciwutleniaczom, które będą wspierać właściwe działanie układu sercowo-naczyniowego. Popularną grupą suplementów diety są tzw. donory tlenku azotu np. L-arginina. L-arginina jest prekursorem tlenku azotu, który odpowiada za rozkurcz naczyń krwionośnych, co jest pożądane u mężczyzn z zaburzeniami erekcji. W przebiegu wielu chorób, np. w chorobie wieńcowej, dochodzi do zmniejszenia wytwarzania NO, którego ilość musi być kompensowana również przez tego typu suplementację. Przedwczesny wytrysk co to takiego? Równie częstą przypadłością dotykającą mężczyzn jest przedwczesny wytrysk. Wielu Panów nie jest zadowolona z długości odbywanego stosunku z partnerką i często mówi o przedwczesnym wytrysku, ale w większości przypadków nie spełnia on definicji ICD-10 (Międzynarodowa Klasyfikacja Chorób i Problemów Zdrowotnych).

Kiedy można mówić o przedwczesnym wytrysku?

Mówi ona, że przedwczesny wytrysk to niezdolność do opóźnienia wytrysku wystarczającego do zadowolenia ze stosunku seksualnego, przejawiająca się wytryskiem przed rozpoczęciem lub natychmiast po jego rozpoczęciu albo występowaniem wytrysku w sytuacji wzwodu niewystarczającego do umożliwienia stosunku. Graniczną długością do której możemy mówić o przedwczesnym wytrysku w ujęciu medycznym jest 1. minuta. Jeśli wytrysk nastąpi przed lub w ciagu 1. minuty od penetracji pochwy możemy mówić o realnym problemie. Bez względu na to czy mówimy o przedwczesnym wytrysku czy wytrysku pojawiającym się zbyt wcześnie w opinii partnerów, to przyczyny są często te same -stres, zakłopotanie, trauma psychiczna, temperament, długotrwała abstynencja seksualna.

Domowe sposoby na wydłużenie stosunku

Zanim zaczniemy się rozglądać za środkami farmakologicznymi opóźniającymi ejakulację - warto odbyć szczerą rozmowę z partnerką, wybadać jej potrzeby oraz wspólnie podjąć ewentualne kroki zmierzające do wyeliminowania problemu. Często okaże się, że partnerce odpowiada taka długość stosunku i jest wystarczająca do osiągnięcia satysfakcji seksualnej. Domowym sposobem na wydłużenie stosunku są ćwiczenia mięśni Kegla, metoda "start-stop" oraz ćwiczenia masturbacyjne (metoda uciskowa). Warto zapytać lekarza specjalistę o te metody lub edukować się w tym zakresie samodzielnie. Najprostszym sposobem na poprawę długości samego stosunku jest jego nieunikanie i regularne współżycie. Warto również tak prowadzić stosunek, by skupić się również na wzajemnej, poza genitalnej stymulacji ciała.   Ćwiczenia na wydłużenie stosunku Do najpopularniejszych ćwiczeń na wydłużenie stosunku należy:

Ćwiczenie mięśni Kegla

1/ Napinanie na wdechu i rozluźnianie na wydechu mięśni dna miednicy 20 – 30 razy. 2/ Napinanie mięśnie i pozostanie w napięciu najpierw 5 sekund, potem 10 sekund 3/ Jak najdłuższe rozluźnienie.

Metoda "start & stop"

To metoda masturbacyjna, ale również taką którą można przeprowadzić razem z partnerką. Polega ona na stymulacji seksualnej aż do momentu, który poprzedza wytrysk. W tej chwili należy przerwać stymulację, odczekać chwilę, wyciszyć emocje, a potem kontynuować stosunek.

Naturalne środki na wydłużenie stosunku

Obecnie w aptekach można nabyć środki na wydłużenie stosunku. Część z nich dostępna jest bez recepty, a część wymaga lekarskiej preskrypcji. Środki te różnią się również formą - dostępne są miejscowe żele, spraye, prezerwatywy oraz tabletki na wydłużenie stosunku.

Leki na wydłużenie stosunku dla mężczyzn bez recepty

Pierwsze z nich zawierają środek miejscowo znieczulający np. 5% benzokainę lub lidokainę. Maść, spray albo prezerwatywę ze żelem ze środkiem z benzokainą nakłada się 5-10 minut przed penetracją pochwy. Minusem tych metod jest to, że środki miejscowo znieczulające mogą powodować uczulenie lub znieczulać partnerkę.

W leczeniu przedwczesnego wytrysku stosuje się również tabletki na wydłużenie stosunku. Zawierają najczęściej substancje z grupy SSRI - przeciwdepresyjne inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny. Ich skuteczność sięga 80%, ale wymagają recepty od lekarza (dapoxetyna, sertralina). Leczenie należy prowadzić w porozumieniu z lekarzem, gdyż stosowanie tych leków na własną rękę bez odpowiedniej wiedzy może nawet zagrażać życiu.

W naszej aptece internetowej znajdziesz również leki na prostatę bez recepty. 

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki „cookies” oraz podobne technologie w celu realizacji usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych (zgodnie z Polityką Prywatności).
Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. 
Więcej informacji znajdziesz w Polityce PrywatnościRegulaminie Strony. Każdy użytkownik sieci Internet wyświetlający za pomocą przeglądarki internetowej Stronę Internetową Apteki aptekamoderna.pl zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu Strony
Akceptuj