Suplementy i Środki na libido i erekcje

Kategorie

Marka

Cena

  • 1,00 zł - 338,00 zł

Super Cecha

Postać

Droga podania

Aktywne filtry

Jest 94 produktów.

Suplementy i Środki na libido i erekcje

Seks i zdrowie intymne to niezwykle ważna część naszego życia. Wpływa pozytywnie na jego jakość, dobre relacje z innymi i jest jedną z kluczowych potrzeb każdego z nas. Dlatego też powinniśmy profilaktyką objąć również zdrowie seksualne - regularnie się badać, korzystać z konsultacji specjalistów i leczyć ewentualne dysfunkcje. 

Dobry seks = dobra jakość życia

Ponad połowa Polaków jest zadowolona ze swojego życia seksualnego - zwłaszcza młodzi Polacy i Ci w wieku średnim. Oznacza to, że jest jeszcze sporo do zrobienia z drugą mniej zadowoloną albo milczącą częścią społeczeństwa. 

Libido - jak o nie zadbać?

Szacuje się, że coraz większym problemem jest zmęczenie i  stres, które negatywnie odbijają się na seksualności. Pamiętajmy, że stres w ciągu napiętego dnia pracy wpływa na to jaki nastrój będziemy mieli w łóżku wieczorem. Często pojawia się bowiem obniżone libido, a z czasem frustracja i zniechęcenie. 

Libido a brak ochoty na seks

Niskie libido może być również skutkiem niektórych stosowanych leków zwłaszcza leków działających w obrębie układu nerwowego np. leków przeciwdepresyjnych. albo antykoncepcji hormonalnej.

Niskie libido u kobiet - ból w czasie stosunku

Często zgłaszanym objawem, który pośrednio może wpływać na popęd seksualny u kobiet jest suchość pochwy. Zaburzona fizjologia błony śluzowej pochwy przekłada się zwykle na ból w czasie stosunku oraz podatność na infekcje intymne. 

Jak podnieść libido?

Aby zadbać o kobiece libido trzeba w pierwszej kolejności zadbać o dobre relacje partnerskie, gdzie wyrozumiałość i szacunek powinny być stawiane na pierwszym miejscu.

Tabletki na popęd seksualny dla pań

Następnie można pokusić się o racjonalną suplementację składników wpływających na libido - adaptogenów z żeń-szeniem na czele. Gdy problem z libido ma swoje typowo fizyczne źródło - partnerka odczuwa dyskomfort w czasie stosunku nieodzownym wydaje się stosowanie żeli intymnych i dobrych prezerwatyw z dodatkową ilością środka nawilżającego, miejscowych probiotyków odbudowujących mikroflorę pochwy, a także właściwych kosmetyków do higieny intymnej. 

Libido w ciąży a seks w ciąży

Często marginalizowanym tematem jest seks w ciąży. Nie od dziś wiadomo, że kobieta w ciąży ma specyficzne potrzeby związane ze zdrowiem - również tym intymnym. Zmiany jakie zachodzą w ciele kobiety w czasie dziewięciu miesięcy ciąży, w tym zmiany hormonalne sprawiają, że kobieta w ciąży oczekuje od partnera jeszcze większego zrozumienia i bliskości niż normalnie. O seksie w ciąży warto rozmawiać otwarcie i z partnerem, jak również swoim lekarzem prowadzącym. Pamiętajmy, że udany seks = dobra jakość życia, a tej szczególnie w okresie ciąży nigdy zanadto.

Spadek libido u mężczyzn

Ale problem z jakością życia seksualnego mogą mieć nie tylko Polki, ale również Polacy. Dla mężczyzn temat ten może być z jednej strony tematem tabu, a z drugiej wpływać na poczucie własnej wartości. U mężczyzn najczęściej diagnozowanym problemem w łóżku są zaburzenia erekcji oraz przedwczesny wytrysk. Na domiar złego te dwie przypadłości u wielu mężczyzn idą w parze co jeszcze bardziej podkopuje ich samoocenę. Na szczęście mężczyzna w aptece może znaleźć wiele narzędzi do tego, by od ręki poprawić swoją sprawność seksualną.

Wydłużanie stosunku - tabletki dla mężczyzn

Na przedwczesny wytrysk skracający czas trwania stosunku przyjdą prezerwatywy z żelem opóźniającym wytrysk, spreje z benzokainą zmniejszające wrażliwość członka na bodźce, a także leki z przepisu lekarza. Problem z erekcją może być rozwiązany poprzez suplementację odpowiednimi składnikami lub doraźnie za pomocą tabletek z sildenafilem w dawce 25 lub 50mg. 

Libido a choroby weneryczne

Od czasu do czasu problem z jakością pożycia seksualnego wynika z pojawienia się objawów choroby wenerycznej. Nie powinien być to powód do wstydu, a tym bardziej czynnik który odwleka wizytę u specjalisty. Poza tym w aptekach dostępne są domowe testy na niektóre choroby np. test na kiłę, który pozwala bez     skrępowania w komfortowych warunkach zweryfikować swoje zdrowie intymne. 

Płodność a seks

Z seksem i intymnością związany jest również temat płodności. Nadal sporo par ma problem z poczęciem potomstwa, więc naturalnym odruchem powinno być również szukanie pomocy w aptece. Dobrze zbilansowana dieta, aktywny tryb życia i mądra suplementacja potrafią zdziałać cuda jeszcze zanim zdecydujemy się na wizytę w klinice niepłodności. Bez względu na przypadłość punktem wyjścia powinna być otwarta komunikacja z farmaceutą. Dlatego nasze rozważania zakończmy głośnym hasłem - “Warto rozmawiać!”.

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki „cookies” oraz podobne technologie w celu realizacji usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych (zgodnie z Polityką Prywatności).
Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. 
Więcej informacji znajdziesz w Polityce PrywatnościRegulaminie Strony. Każdy użytkownik sieci Internet wyświetlający za pomocą przeglądarki internetowej Stronę Internetową Apteki aptekamoderna.pl zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu Strony
Akceptuj