Sanprobi Active & Sport 40 kapsułek
Produkt z Polski
Produkt z Polski

Sanprobi Active & Sport 40 kapsułek

5907774335046
Marka: Sanprobi
Sanprobi Active&Sport to innowacyjny probiotyk dostosowany do potrzeb osób aktywnych fizycznie. Sportowcy często borykają się z problemami zdrowotnymi związanymi z chorobami przewo…
Opis
Spis treści

Opis

Sanprobi Active&Sport to innowacyjny probiotyk dostosowany do potrzeb osób aktywnych fizycznie. Sportowcy często borykają się z problemami zdrowotnymi związanymi z chorobami przewodu pokarmowego i skłonnością do infekcji górnych dróg oddechowych. Sanprobi Active i Sport ma działanie antyoksydacyjne. W celu poprawy komfortu aktywności fizycznej opracowano preparat zawierający 5 starannie wyselekcjonowanych szczepów probiotycznych: - Lactococcuslactis W58 - Lactobacllus acidophilus W22 - Bifidobacterium bifidum W23 - Lactobacillus brevis W63 - Bifidobacterium lactis W51 Szczepy probiotyczne działają immunomodelująco. Białka układu odpornościowego regulują przebieg reakcji zapalnych nasilając bądź hamując ich przebieg. Produkcja czynników prozapalnych wzrasta m.in. w momencie uszkodzenia bariery jelitowej oraz stresu oksydacyjnego. Szczepy zawarte w Sanprobi Active&Sport skutecznie wypływają na proces stymulowania produkcji cytokin o działaniu przeciwzapalnym (m.in. IL-10) oraz hamowania produkcji cytokin prozapalnych (m.in. IL-6). Powyższe badanie potwierdza, że szczepy bakteryjne zawarte w Sanprobi Active&Sport znacznie redukują procesy zapalne w organizmie, przeciwdziałając tym samym dalszym dolegliwościom ze strony przewodu pokarmowego oraz wielu innym schorzeniom.

Właściwości

utrzymanie prawidłowej mikroflory jelitowej

Jak stosować Sanprobi Active & Sport 40 kapsułek

Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 2-4 kapsułki dziennie. Dzieci od 3 do 12 roku życia: 1-2 kapsułki dziennie. W przypadku antybiotykoterapii zaleca się spożywanie SANPROBI ACTIVE & SPORT wraz z rozpoczęciem przyjmowania antybiotyku i kontynuowanie suple-mentacji przez 14 kolejnych dni po zakończeniu antybiotykoterapii.

Zapotrzebowanie

Substancja aktywna Dorośli Dzieci Bifidobacterium lactis W51 >5 x 108 >2,5 x 108 Lactobacillus brevis W63 >5 x 108 >2,5 x 108 Lactobacillus acidophilus W22 >4,8 x 108 >2,4 x 108 Bifidobacterium bifidum W23 >2,6 x 108 >1,3 x 108 Lactococcus lactis W58 >2,6 x 108 >1,3 x 108

Uwagi i środki ostrożności

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Chronić od światła i wilgoci. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Nie należy stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu.

Skład Sanprobi Active & Sport 40 kapsułek

skrobia kukurydziana, maltodekstryny, białko roślinne, Bifidobacterium lactis W51, Lactobacillus brevis W63, Lactobacillus acidophilus W22, Bifidobacterium bifidum W23, Lactococcus lactis W58, otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza.

Przeciwwskazania

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Zrównoważony sposób żywienia prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Preparat należy przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. W przypadku antybiotykoterapii zaleca się spożywanie Sanprobi wraz z rozpoczęciem przyjmowania antybiotyku i kontynuowanie suplementacji przez 14 kolejnych dni po zakończeniu leczenia.

Podmiot odpowiedzialny

SANPROBI sp. z o.o. sp. k.
ul. Kurza Stopka 5/C
70-535 Szczecin


Ten produkt możesz znaleźć również w kategorii Zdrowe soki i syropy.

Sanprobi
9077886
Postać
kapsułki
od 3. roku życia
Droga podania
doustne
doustnie
Rejestracja
Suplement diety
doustnie
Wiek
dla dorosłych
od 3. roku życia
od 4. roku życia
od 5. roku życia
od 6. roku życia
od 7. roku życia
od 8. roku życia
od 9. roku życia
od 10. roku życia
od 11. roku życia
od 12. roku życia
od 14. roku życia
od 15. roku życia
od 16. roku życia
Super Cecha
Produkt z Polski
Dostawa
Metoda dostawyWartość zamówienia
do 199zł
Wartość zamówienia
od 199zł
Czas pakowania
i wysyłki
Przewidywany czas dostawy
Kurier InPost
dostawa "do drzwi adresata"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
InPost Paczkomaty
dostawa "do punktu"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier Thermo Tracking
(metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze) - dostawa "do drzwi adresata"
11,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Czas wysyłki - jest to czas (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w którym spakujemy i przygotujemy Twoje zamówienie do wysłania (liczymy wyłącznie dni robocze).
Przewidywany czas dostawy - jest to czas od złożenia zamówienia (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w jakim Twoje zamówienie powinno zostać dostarczone do Ciebie (liczymy wyłącznie dni robocze). Niestety nie mamy pełnego wpływu na pracę kurierów, a niekiedy z ich powodu pojawiają się opóźnienia.
Cena
41,64 zł

(1,04 zł kaps.) / w tym VAT

W jednym koszyku możesz zamówić maksymalnie: 10 szt. produktu.

Darmowy odbiór w aptece

Darmowa dostawa od 199 zł

Wysyłka w 24h

Opinie

Strefa Wiedzy

więcej artykułów 
29 August 2023

Serce to jeden z narządów w klatce piersiowej, obok płuc i aorty, która dostarcza krew do całego ciała. Niestety, często nie możemy bezpośrednio kontrolować większości bólów w tej okolicy, szczególnie gdy są wynikiem urazu lub choroby przewlekłej. Ból w okolicach serca nie zawsze oznacza zawał - może mieć inne źródło i być nieszkodliwy.

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki „cookies” oraz podobne technologie w celu realizacji usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych (zgodnie z Polityką Prywatności).
Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. 
Więcej informacji znajdziesz w Polityce PrywatnościRegulaminie Strony. Każdy użytkownik sieci Internet wyświetlający za pomocą przeglądarki internetowej Stronę Internetową Apteki aptekamoderna.pl zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu Strony
Akceptuj