Entero osłona Apteo kapsułki, 10 kapsułek
Produkt z Polski
Produkt z Polski

Entero osłona Apteo kapsułki, 10 kapsułek

5907553016319
Marka: Apteo
Apteo Entero Osłona to suplement diety, który jest zalecany jako wsparcie dla uzupełnienia mikroflory u dzieci powyżej 3 roku życia i dorosłych. Preparat ten jest w formie doustnej…
Opis
Spis treści

Opis

Apteo Entero Osłona to suplement diety, który jest zalecany jako wsparcie dla uzupełnienia mikroflory u dzieci powyżej 3 roku życia i dorosłych. Preparat ten jest w formie doustnej i zawiera żywe kultury drożdży w ilości 5 miliardów oraz inulinę, która stanowi pożywkę dla korzystnych bakterii.

Właściwości

Apteo Entero Osłona dostarcza organizmowi żywe kultury drożdży, które pełnią rolę pożytecznych mikroorganizmów, wspomagając równowagę mikroflory jelitowej. Inulina, będąca składnikiem preparatu, służy jako pożywka dla tych korzystnych bakterii, pomagając im się rozwijać i przyczyniając się do utrzymania zdrowej mikroflory jelitowej. Przyjmowanie Apteo Entero Osłona może być pomocne w dbaniu o prawidłowe funkcjonowanie jelit oraz wspieraniu zdrowia układu pokarmowego u dzieci powyżej 3 roku życia i dorosłych. Apteo Entero Osłona, poprzez dostarczanie żywych kultur drożdży oraz inuliny, wspomaga odbudowę mikroflory jelitowej. Odpowiednia równowaga mikroflory jelitowej ma pozytywny wpływ na zdrowie układu pokarmowego i jelit. Poprawiona mikroflora jelitowa może przyczynić się do lepszego trawienia, wchłaniania składników odżywczych oraz regulacji procesów trawiennych.

Jak stosować Entero osłona Apteo kapsułki, 10 kapsułek

Dzieci powyżej 3. roku życia: 1 kapsułka dziennie. Dorośli: 1 kapsułka 1-2 razy dziennie.

Zapotrzebowanie

1 kapsułka dostarcza: Saccharomyces boulardii - 5 x 109 CFU* 250 mg Inulina 0,14 g *CFU - Colony Forming Unit (jednostka tworząca kolonie)

Skład Entero osłona Apteo kapsułki, 10 kapsułek

Żywe liofilizowane kultury drożdży Saccharomyces boulardii; inulina; żelatyna; substancje przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych; barwnik: dwutlenek tytanu.

Przeciwwskazania

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.

Podmiot odpowiedzialny

Synoptis Pharma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie
ul. Krakowiaków 65
02-255 Warszawa

Apteo
3079861
Postać
kapsułki
Droga podania
doustne
Rejestracja
Żywność dietetyczna
Wiek
dla dorosłych
od 3. roku życia
od 4. roku życia
od 5. roku życia
od 6. roku życia
od 7. roku życia
od 8. roku życia
od 9. roku życia
od 10. roku życia
od 11. roku życia
od 12. roku życia
od 14. roku życia
od 15. roku życia
od 16. roku życia
Super Cecha
Produkt z Polski
Dostawa
Metoda dostawyWartość zamówienia
do 199zł
Wartość zamówienia
od 199zł
Czas pakowania
i wysyłki
Przewidywany czas dostawy
Kurier InPost
dostawa "do drzwi adresata"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
InPost Paczkomaty
dostawa "do punktu"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier Thermo Tracking
(metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze) - dostawa "do drzwi adresata"
11,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Czas wysyłki - jest to czas (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w którym spakujemy i przygotujemy Twoje zamówienie do wysłania (liczymy wyłącznie dni robocze).
Przewidywany czas dostawy - jest to czas od złożenia zamówienia (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w jakim Twoje zamówienie powinno zostać dostarczone do Ciebie (liczymy wyłącznie dni robocze). Niestety nie mamy pełnego wpływu na pracę kurierów, a niekiedy z ich powodu pojawiają się opóźnienia.
Cena
19,82 zł
W jednym koszyku możesz zamówić maksymalnie: 10 szt. produktu.

Darmowy odbiór w aptece

Darmowa dostawa od 199 zł

Wysyłka w 24h

Opinie

Strefa Wiedzy

więcej artykułów 
29 August 2023

Serce to jeden z narządów w klatce piersiowej, obok płuc i aorty, która dostarcza krew do całego ciała. Niestety, często nie możemy bezpośrednio kontrolować większości bólów w tej okolicy, szczególnie gdy są wynikiem urazu lub choroby przewlekłej. Ból w okolicach serca nie zawsze oznacza zawał - może mieć inne źródło i być nieszkodliwy.

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki „cookies” oraz podobne technologie w celu realizacji usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych (zgodnie z Polityką Prywatności).
Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. 
Więcej informacji znajdziesz w Polityce PrywatnościRegulaminie Strony. Każdy użytkownik sieci Internet wyświetlający za pomocą przeglądarki internetowej Stronę Internetową Apteki aptekamoderna.pl zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu Strony
Akceptuj