Apteo Care Kompresy jałowe z gazy 9 cm x 9 cm, 3 sztuki
Produkt z Polski
Produkt z Polski

Apteo Care Kompresy jałowe z gazy 9 cm x 9 cm, 3 sztuki

5908312470816
Marka: Apteo
Kompresy przeznaczone są do bezpośredniego opatrywania zranionej skóry, jako bariera mechaniczna, do ucisku lub absorbcji wysięków, a także jako wyrób chirurgiczny inwazyjny do kró…
Opis
Spis treści

Wskazania

Kompresy te mają zastosowanie jako materiał opatrunkowy stosowany bezpośrednio na rany lub urazy skóry. Mogą służyć jako bariera mechaniczna, która chroni uszkodzoną skórę przed zewnętrznymi czynnikami, do wywierania ucisku na ranę w celu zatrzymania krwawienia lub do absorbcji nadmiaru wysięków z rany. Dodatkowo, w przypadku zabiegów chirurgicznych, mogą być stosowane jako wyrób chirurgiczny inwazyjny do krótkotrwałego użytku, np. do zamykania rany po operacji.

Działanie Apteo Care Kompresy jałowe z gazy 9 cm x 9 cm, 3 sztuki

Każdy z kompresów znajdujących się w opakowaniu jest sterylny i gotowy do użycia. Mogą być stosowane bezpośrednio na skórę, jako zabezpieczenie mechaniczne lub do wchłaniania wydzieliny. Mogą być również używane jako produkt medyczny do krótkotrwałych zabiegów chirurgicznych. Kompresy składają się z 12 warstw i mają 17 nitek.

Podmiot odpowiedzialny

Synoptis Pharma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie
ul. Krakowiaków 65
02-255 Warszawa

Apteo
9056110
Postać
kompres
opatrunek
Droga podania
na rany
pozostałe
Rejestracja
Wyrób medyczny
Druga podania
na rany
Wiek
dla dorosłych
dla dzieci
od 1. miesiąca życia
od 1. roku życia
od 2. miesiąca życia
od 2. roku życia
od 3. miesiąca życia
od 3. roku życia
od 4. miesiąca życia
od 4. roku życia
od 5. miesiąca życia
od 5. roku życia
od 6. miesiąca życia
od 6. roku życia
od 7. roku życia
od 8. roku życia
od 9. roku życia
od 10. roku życia
od 11. roku życia
od 12. roku życia
od 13. roku życia
od 14. roku życia
od 15. roku życia
od 16. roku życia
od urodzenia
Super Cecha
Produkt z Polski
Dostawa
Metoda dostawyWartość zamówienia
do 199zł
Wartość zamówienia
od 199zł
Czas pakowania
i wysyłki
Przewidywany czas dostawy
Kurier InPost
dostawa "do drzwi adresata"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
InPost Paczkomaty
dostawa "do punktu"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier Thermo Tracking
(metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze) - dostawa "do drzwi adresata"
11,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Czas wysyłki - jest to czas (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w którym spakujemy i przygotujemy Twoje zamówienie do wysłania (liczymy wyłącznie dni robocze).
Przewidywany czas dostawy - jest to czas od złożenia zamówienia (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w jakim Twoje zamówienie powinno zostać dostarczone do Ciebie (liczymy wyłącznie dni robocze). Niestety nie mamy pełnego wpływu na pracę kurierów, a niekiedy z ich powodu pojawiają się opóźnienia.
Cena
2,15 zł

(0,43 zł szt.) / w tym VAT

W jednym koszyku możesz zamówić maksymalnie: 10 szt. produktu.

Darmowy odbiór w aptece

Darmowa dostawa od 199 zł

Wysyłka w 24h

Opinie

Strefa Wiedzy

więcej artykułów 
29 August 2023

Serce to jeden z narządów w klatce piersiowej, obok płuc i aorty, która dostarcza krew do całego ciała. Niestety, często nie możemy bezpośrednio kontrolować większości bólów w tej okolicy, szczególnie gdy są wynikiem urazu lub choroby przewlekłej. Ból w okolicach serca nie zawsze oznacza zawał - może mieć inne źródło i być nieszkodliwy.

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki „cookies” oraz podobne technologie w celu realizacji usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych (zgodnie z Polityką Prywatności).
Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. 
Więcej informacji znajdziesz w Polityce PrywatnościRegulaminie Strony. Każdy użytkownik sieci Internet wyświetlający za pomocą przeglądarki internetowej Stronę Internetową Apteki aptekamoderna.pl zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu Strony
Akceptuj