Kiedy chodzi o zdrowie, ważna jest pewność. W internecie nietrudno o strony, które udają inne lub w inny sposób próbują oszukać kupującego. Dlatego jeśli chcesz kupić leki przez internet, poszukaj na stronie logo "Legalna apteka". 

Jest to grafika stworzona z inicjatywy Komisji Europejskiej i pełni ważną rolę. Kliknięcie w tę grafikę powinno odesłać do rejestru aptek, wprost do konkretnego wpisu, właściwego dla apteki, do której podpięta jest apteka internetowa.


Na naszej stronie wykorzystujemy pliki „cookies” oraz podobne technologie w celu realizacji usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych (zgodnie z Polityką Prywatności).
Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. 
Więcej informacji znajdziesz w Polityce PrywatnościRegulaminie Strony. Każdy użytkownik sieci Internet wyświetlający za pomocą przeglądarki internetowej Stronę Internetową Apteki aptekamoderna.pl zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu Strony
Akceptuj