Darmowe badanie, które może uratować Ci życie. Krótkie terminy! Zbadaj tarczycę, jądra i piersi.

492 wyświetleń

Niewiele rzeczy w naszych czasach jest za darmo. Szczególnie trudno jest szukać takich okazji na rynku badań zdrowotnych. A jednak! Jest jeden pakiet badań, które są bardzo skuteczne i nie trzeba stać w kolejkach, by je wykonać. Październik jest miesiącem świadomości raka piersi. Natomiast listopad - solidarności z chorymi na raka jąder. A najskuteczniejszą bronią w zapobieganiu tym nowotworom jest samobadanie. Ten artykuł będzie właśnie o różnych rodzajach samobadania. Na zdrowie!

Praca farmaceuty to ciągłe szukanie i rozwój.

Opublikowane w kategorii: Na czasie, Męskie zdrowie, Między nami kobietami

Dodaj komentarz

Kod bezpieczeństwa
Na naszej stronie wykorzystujemy pliki „cookies” oraz podobne technologie w celu realizacji usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych (zgodnie z Polityką Prywatności).
Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. 
Więcej informacji znajdziesz w Polityce PrywatnościRegulaminie Strony. Każdy użytkownik sieci Internet wyświetlający za pomocą przeglądarki internetowej Stronę Internetową Apteki aptekamoderna.pl zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu Strony
Akceptuj