Apap Extra 500 mg + 65 mg, 24 tabletki
Lek
Lek

Apap Extra 500 mg + 65 mg, 24 tabletki

5909991107147
Marka: APAP

Lek Apap Extra zawiera paracetamol i kofeinę, dzięki czemu działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Jest stosowany na bóle o różnej etiologii, głowy, w tym migrena, mięśni, zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne, kostno-stawowe, pooperacyjne i pourazowe.

Opis
Spis treści

Wskazania

Lek Apap Extra jest wskazany na bóle o różnej etiologii, głowy, w tym migrena, mięśni, zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne, kostno-stawowe, pooperacyjne i pourazowe. Lek wpływa łagodząco na objawy przeziębienia i grypy takie, jak gorączka, bóle gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe

Działanie Apap Extra 500 mg + 65 mg, 24 tabletki

Lek Apap Extra zawiera paracetamol i kofeinę. Lek wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe, natomiast dodatkowy składnik nasila działanie przeciwbólowe paracetamolu. Kofeina wpływa pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy, przez co poprawia ogólne samopoczucie i znosi uczucie zmęczenia

Dawkowanie

Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: 1-2 tabletek co 4-6 godz. (maksymalnie 8 tabletek na dobę). Nie należy podawać dzieciom w wieku poniżej 12 lat. W przypadku wrażenia, że działanie leku jest za mocne lub za słabe, należy zwrócić się do lekarza

Skład Apap Extra 500 mg + 65 mg, 24 tabletki

1 tabletka powlekana zawiera: substancje czynne: paracetamol 500 mg, kofeina 65 mg oraz substancje pomocnicze: poliwinylopirolidon, woda oczyszczona,skrobia kukurydziana, metyloceluloza, talk, stearynian wapnia. W skład otoczki tabletki wchodzą: hydroksymetylopropyloceluloza, glikol polietylenowy

Przeciwwskazania

Wcześniej obserwowano objawy uczulenia na którykolwiek składnik leku. Występują następujące schorzenia: wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej i reduktazy methemoglobinowej, choroba alkoholowa, ciężka niewydolność wątroby lub nerek, zaburzenia rytmu serca. Podczas leczenia inhibitorami MAO i w okresie do 2 tygodni od zaprzestania przyjmowania tych leków. Podczas leczenia zydowudyną. Nie należy stosować u kobiet w I trymestrze ciąży i w okresie karmienia piersią. Nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat. Stosowanie leku z jedzeniem i piciem: Pokarm nie zmniejsza wchłaniania leku. Ciąża Nie stosować w I trymestrze ciąży i okresie karmienia piersią. W II i III trymestrze przed zastosowaniem leku należy poradzić się lekarza. Karmienie piersią Nie stosować w okresie karmienia piersią

Podmiot odpowiedzialny

USP Zdrowie Sp. z o.o.
ul. Poleczki 35
02-822 Warszawa


Ten produkt możesz znaleźć również w kategorii Środki na zaparcia.

APAP
3000944
Postać
tabletki
Droga podania
doustne
doustnie
Rejestracja
Lek
Super Cecha
Lek
Czy to lek?
Lek
Wiek
dla dorosłych
info

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Dostawa
Metoda dostawyWartość zamówienia
do 199zł
Wartość zamówienia
od 199zł
Czas pakowania
i wysyłki
Przewidywany czas dostawy
DHL Parcelshop
odbiór w punktach DHL ServicePoint i DHL Locker
dhl_agdoutlet_labesto_6.png 10,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier DHL
dostawa "do drzwi adresata"
DHL-Emblem.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier InPost
dostawa "do drzwi adresata"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
InPost Paczkomaty
dostawa "do punktu"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier Specjalistyczny
(metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze) - dostawa "do drzwi adresata"
11,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Czas wysyłki - jest to czas od złożenia zamówienia, w którym zobowiązujemy się spakować i przygotować Twoje zamówienie do wysłania, licząc dni robocze.
Przewidywany czas dostawy - jest to czas od złożenia zamówienia, w jakim Twoje zamówienie powinno zostać dostarczone do Ciebie, licząc dni robocze. Niestety nie mamy pełnego wpływu na pracę kurierów i niekiedy z ich powodu pojawiają się opóźnienia.
Cena
19,85 zł

(0,83 zł tabl.) / w tym VAT

Duża dostępność
W jednym koszyku możesz zamówić maksymalnie: 10 szt. produktu.

Darmowy odbiór w aptece

Darmowa dostawa od 199 zł

Wysyłka w 24h

Opinie

Strefa Wiedzy

więcej artykułów 
26 May 2023

Alergia Na pokarmy i nietolerancja pokarmowa to dwa różne stany, które mogą powodować nieprzyjemne objawy po spożyciu określonych produktów. Choć niektóre z tych objawów mogą być podobne, istnieją fundamentalne różnice między tymi dwoma stanami. W tym artykule omówimy różnice między alergią a nietolerancją pokarmową, aby lepiej zrozumieć te terminy i jak wpływają na nasze zdrowie.

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki „cookies” oraz podobne technologie w celu realizacji usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych (zgodnie z Polityką Prywatności).
Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. 
Więcej informacji znajdziesz w Polityce PrywatnościRegulaminie Strony. Każdy użytkownik sieci Internet wyświetlający za pomocą przeglądarki internetowej Stronę Internetową Apteki aptekamoderna.pl zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu Strony
Akceptuj
Zapytaj farmaceutę