Panadol 500 mg, 12 tabletek
Lek
Lek

Panadol 500 mg, 12 tabletek

5909990009831
Marka: Panadol
(0)

Produkt leczniczy Panadol zawiera paracetamol, który działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Jest stosowany w bólach różnego pochodzenia jak ból głowy, migrena, ból zęba, bóle kostne-stawowe-mięśniowe oraz w gorączce towarzyszącej przeziębieniu.

Opis
Spis treści

Wskazania

Lek Panadol zalecany jest w bólach głowy, gardła, zębów, kostny, stawowy, mięśniowy, bólach menstruacyjnych, migrenie, gorączce występującej podczas przeziębienia i stanie grypopodobnym

Działanie Panadol 500 mg, 12 tabletek

Lek Panadol zawiera w składzie paracetamol, który wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe

Dawkowanie

Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak opisano to w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. - Lek do stosowania doustnego. - Nie stosować dłużej niż 3 dni bez konsultacji z lekarzem. - Tabletek nie wolno dzielić. Młodzież powyżej 12 lat i dorośli (masa ciała powyżej 50 kg): 2 tabletki do 4 razy na dobę. Kolejne dawki przyjmować co 4 godziny, nie częściej. Nie stosować więcej niż 8 tabletek na dobę (4 g paracetamolu)

Skład Panadol 500 mg, 12 tabletek

Substancją czynną jest: paracetamol (Paracetamolum). 1 tabletka zawiera 500 mg paracetamolu. Substancje pomocnicze: skrobia kukurydziana, potasu sorbinian, talk, kwas stearynowy, powidon (K 25), skrobia żelowana. W skład otoczki wchodzą: hypromeloza (HPMC) 15 CPS, triacetyna, Wosk Carnauba

Przeciwwskazania

Kiedy nie stosować leku Panadol: - w przypadku uczulenia na substancję czynną - paracetamol lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku, - jeśli pacjent ma chorobę alkoholową, - w przypadku ciężkiej niewydolności nerek lub wątroby

Działania niepożądane

Jak każdy lek, lek ten może powodować działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią. Bardzo rzadko występujące działania niepożądane (rzadziej niż u 1 na 10 000 osób): - reakcja alergiczna - wysypka skórna, swędzenie skóry, utrudnione oddychanie, opuchlizna języka, warg, - wysypka skórna lub ciężka reakcja skórna, wysypka uogólniona - krostkowa, z pęcherzami, - problemy z oddychaniem jeśli w przeszłości występowały po stosowaniu kwasu acetylosalicylowego lub innych NLPZ, - zaburzenia czynności wątroby, - sińce / krwawienia o nieznanej przyczynie. W przypadku wystąpienia jednego z powyższych objawów, należy przerwać stosowanie leku i zgłosić się do lekarza

Zobacz też inne produkty marki Panadol.

Panadol
6651601
Postać
tabletki
Droga podania
doustnie
Rejestracja
Lek
Czy to lek?
Lek
Super Cecha
Lek
Wiek
dla dorosłych
od 12. roku życia
info

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Dostawa

Darmowa dostawa od 199zł 

Metoda dostawyWartość zamówienia
do 199zł
Wartość zamówienia
od 199zł
Czas pakowania
i wysyłki
Przewidywany czas dostawy
DHL Parcelshop
odbiór w punktach DHL ServicePoint i DHL Locker
10,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier DHL
dostawa "do drzwi adresata"
14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier InPost
dostawa "do drzwi adresata"
14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier Specjalistyczny
(metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze) - dostawa "do drzwi adresata"
19,99zł 19,99zł do 24h do 72h
Czas wysyłki - jest to czas od złożenia zamówienia, w którym zobowiązujemy się spakować i przygotować Twoje zamówienie do wysłania, licząc dni robocze.
Przewidywany czas dostawy - jest to czas od złożenia zamówienia, w jakim Twoje zamówienie powinno zostać dostarczone do Ciebie, licząc dni robocze. Niestety nie mamy pełnego wpływu na pracę kurierów i niekiedy z ich powodu pojawiają się opóźnienia.
Cena
4,99 zł

(0,42 zł tabl.) / w tym VAT

Obecnie brak na stanie
W jednym koszyku możesz zamówić maksymalnie: 10 szt. produktu.

Darmowy odbiór w aptece

Darmowa dostawa od 199 zł

Wysyłka w 24h

Strefa Wiedzy

więcej artykułów 
15 September 2022

Wrzesień to idealny czas, by zacząć bieganie. Temperatura nieznacznie spada, wilgotność wzrasta, więc "próg wejścia" w regularny trening jest znacznie niższy. Każdy wie, że trening biegowy w lecie nie należy do przyjemnych - przynajmniej dla początkujących biegaczy. Dlaczego właśnie warto stać się początkowym biegaczem i jak tego dokonać na początku jesieni?

Opinie

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki „cookies” oraz podobne technologie w celu realizacji usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych (zgodnie z Polityką Prywatności).
Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. 
Więcej informacji znajdziesz w Polityce PrywatnościRegulaminie Strony. Każdy użytkownik sieci Internet wyświetlający za pomocą przeglądarki internetowej Stronę Internetową Apteki aptekamoderna.pl zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu Strony
Akceptuj