Test na kiłę Syph-check, 1 sztuka

Test na kiłę Syph-check, 1 sztuka

3700083426069
Marka: Zbadajsie

Wyrób medyczny SYPH-Check-1, test na kiłę jest stosowany w celu wykrycia przeciwciał przeciwko Treponema pallidum w krwi pozyskanej z nakłucia palca. Dzięki wykonaniu tego badania można rozpoznać świeżą infekcję syfilis oraz przewlekłe zakażenie kiłą. Test jest łatwy w użyciu, niezawodny i szybki, ponieważ daje wynik samokontroli zaledwie po 10 minutach.

Opis
Spis treści

Wskazania

Wyrób medyczny SYPH-Check-1 test na kiłę umożliwia sprawdzenie czy nie doszło do zakażenia kiłą i uniknąć ewentualnych groźnych powikłań. Jest przeznaczony dla osób z następujących grup podwyższonego ryzyka: -często zmieniających partnerów seksualnych, -posiadających więcej niż jednego partnera seksualnego, -odbywających stosunki seksualne bez użycia prezerwatywy, -mężczyzn o orientacji homoseksualnej, -świadczących usługi seksualne, -kobiet w ciąży. Objawami wskazującymi na zakażenie kiłą są: -zmiany w okolicach narządów płciowych (wysypka na wargach sromowych, zaczerwieniony żołądź, wysypka na penisie), -owrzodzenia na wargach sromowych, odbycie oraz jamie ustnej, -pieczenie i dyskomfort podczas oddawania moczu, -swędzenie po stosunku, -rany na wargach sromowych, -pogorszenie stanu słuchu, wzroku. -powiększenie węzłów chłonnych

Skład Test na kiłę Syph-check, 1 sztuka

1 aluminiowa, szczelna torebka zawierająca: 1 płytkę testową, 1 plastikową pipetę, 1 saszetkę z pochłaniaczem wilgoci; 1 butelka z zakraplaczem zawierająca 1 ml diluentu, 1 sterylny lancet (nakłuwacz) do pobierania krwi oraz 1 ulotka informacyjna

Przeciwwskazania

Test powinien być wykonany co najmniej po upływie 2 tygodni od potencjalnego zakażenia

Podmiot odpowiedzialny

ZBADAJSIE SP. Z O.O. ul. Kamila Cypriana Norwida 1/2 48-300 Nysa

Zbadajsie
9082792
Postać
pozostałe
test
Droga podania
pozostałe
Rejestracja
Wyrób medyczny
Wiek
dla dorosłych
Dostawa
Metoda dostawyWartość zamówienia
do 199zł
Wartość zamówienia
od 199zł
Czas pakowania
i wysyłki
Przewidywany czas dostawy
Kurier InPost
dostawa "do drzwi adresata"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
InPost Paczkomaty
dostawa "do punktu"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier Thermo Tracking
(metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze) - dostawa "do drzwi adresata"
11,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Czas wysyłki - jest to czas (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w którym spakujemy i przygotujemy Twoje zamówienie do wysłania (liczymy wyłącznie dni robocze).
Przewidywany czas dostawy - jest to czas od złożenia zamówienia (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w jakim Twoje zamówienie powinno zostać dostarczone do Ciebie (liczymy wyłącznie dni robocze). Niestety nie mamy pełnego wpływu na pracę kurierów, a niekiedy z ich powodu pojawiają się opóźnienia.
Cena
51,59 zł

(51,59 zł szt.) / w tym VAT

W jednym koszyku możesz zamówić maksymalnie: 10 szt. produktu.

Darmowy odbiór w aptece

Darmowa dostawa od 199 zł

Wysyłka w 24h

Opinie

Strefa Wiedzy

więcej artykułów 
29 August 2023

Serce to jeden z narządów w klatce piersiowej, obok płuc i aorty, która dostarcza krew do całego ciała. Niestety, często nie możemy bezpośrednio kontrolować większości bólów w tej okolicy, szczególnie gdy są wynikiem urazu lub choroby przewlekłej. Ból w okolicach serca nie zawsze oznacza zawał - może mieć inne źródło i być nieszkodliwy.

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki „cookies” oraz podobne technologie w celu realizacji usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych (zgodnie z Polityką Prywatności).
Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. 
Więcej informacji znajdziesz w Polityce PrywatnościRegulaminie Strony. Każdy użytkownik sieci Internet wyświetlający za pomocą przeglądarki internetowej Stronę Internetową Apteki aptekamoderna.pl zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu Strony
Akceptuj