Maxon Active 25 mg, 8 tabletek
Lek
Lek
Produkt z Polski
Produkt z Polski

Maxon Active 25 mg, 8 tabletek

5906414002676
Marka: Maxon
(0)

Produkt leczniczy Maxon Active zawiera syldenafil. Jest stosowany w leczeniu zaburzeń wzwodu u dorosłych mężczyzn.

Opis
Spis treści

Wskazania

Lek Maxon Active jest przeznaczony w przypadku leczenia zaburzeń wzwodu u dorosłych mężczyzn, czyli impotencji. Jest to niemożność osiągnięcia lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego. W celu zadziałania produktu leczniczego Maxon Active musi nastąpić stymulacja seksualna.

Działanie

Lek Maxon Active zawiera substancję czynną syldenafil należący do leków z grupy inhibitorów  fosfodiesterazy typu 5 (PDE5). Lek działa na zasadzie wspomagania rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, powoduje zwiększenie napływu krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego. Syldenafil przyczynia się do osiągnięcia wzwodu jedynie pod warunkiem uprzedniego pobudzenia seksualnego.

Dawkowanie

Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty. Zalecana dawka to 25 mg. Lekarz po konsultacji może zalecić inny sposób dawkowania. -Tabletkę należy potknąć w całości, popijając szklanką wody. -Leku nie należy stosować częściej niż raz na dobę. -Lek powinien być przyjęty na około godzinę przed planowaną aktywnością seksualną.   -Czas, po którym występuje działanie leku jest różny u różnych pacjentów, zwykle wynosi od pół godziny do jednej godziny.

Skład Maxon Active 25 mg, 8 tabletek

Substancją czynną leku jest syldenafil (Sildenafilum). Każda tabletka zawiera 25 mg syldenafilu (w postaci syldenalilu cytrynianu). Substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna, kroskarmeloza sodowa, hydroksypropyloceluloza, krzemionka koloidalna bezwodna, magnezu stearynian. Skład otoczki: Ooadtv II31F58914 white: hypromeloza 15cP, laktoza jednowodna, tytanu dwutlenek (E171), makrogol 4000, sodu Cytrynian dwuwodny.

Przeciwwskazania

Uczulenie na syldenafil lub którykolwiek z pozostałych składników leku. Ciężkie choroby serca lub wątroby. Jeśli pacjent stosuje: azotany (należy poinformować lekarza jeśli pacjent przyjmuje jakiekolwiek leki z tej grupy);  leki uwalniające tlenek azotu (takie jak azotyn amylu, tzw. poppers), ponieważ ich jednoczesne przyjmowanie może również prowadzić do niebezpiecznego zmniejszenia ciśnienia tętniczego. riocyguat (lek stosowany w leczeniu nadciśnienia płucnego tj. wysokiego ciśnienia krwi w płucach, i przewlekłego zakrzepowo-zatorowego nadciśnienia płucnego, tj. wysokiego ciśnienia w płucach spowodowanego przez zakrzepy krwi. Jeśli pacjent przyjmuje riocyguat lub nie jest pewien, powinien skonsultować się z lekarzem). Jeśli u pacjenta niedawno wystąpił udar lub zawał serca oraz w przypadkach niskiego ciśnienia tętniczego krwi. Jeśli u pacjenta występują dziedziczne zmiany degeneracyjne siatkówki, takie jak zwyrodnienie barwnikowe siatkówki (retinitis pigmentosa). Jeśli u pacjenta stwierdzono kiedykolwiek utratę wzroku w wyniku niezwiązanej z zapaleniem tętnic przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego.

Działania niepożądane

W przypadku wystąpienia któregokolwiek z następujących działań niepożądanych należy przestać stosowanie leku i bezzwłocznie zasięgnąć pomocy medycznej: -reakcja alergiczna (występuje niezbyt często - może wystąpić u 1 na 100 pacjentów): objawy to: nagły świszczący oddech, trudności w oddychaniu lub zawroty głowy, obrzęk powiek, twarzy, ust lub gardła; -bóle w klatce piersiowej (występują niezbyt często): jeśli wystąpią w czasie stosunku płciowego lub po nim należy przyjąć półsiedzącą pozycję i spróbować się rozluźnić. Nie przyjmować azotanów, w celu złagodzenia bólu w klatce piersiowej; -nadmiernie przedłużające się i czasem bolesne wzwody (występują rzadko - mogą wystąpić u 1 na 1000 pacjentów): jeśli wzwód utrzymuje się ponad 4 godziny, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem; -nagłe pogorszenie lub utrata wzroku (występują rzadko); -ciężkie reakcje skórne (występują rzadko): objawy mogą obejmować ciężkie łuszczenie się i obrzęk skóry, powstawanie pęcherzy w jamie ustnej, na narządach płciowych i dookoła oczu, gorączkę; -napady padaczkowe lub drgawki (występują rzadko).   Inne działania niepożądane:   Bardzo często (może występować częściej niż u 1 na 10 pacjentów): -ból głowy.   Często (może występować u 1 na 10 pacjentów): -nudności, nagłe zaczerwienienie twarzy, uderzenia gorąca (objawy obejmują uczucie gorąca w górnej części ciała), niestrawność, zaburzenia widzenia (widzenie z kolorową poświatą, nadwrażliwość na światło, niewyraźne widzenie lub zmniejszenie ostrości widzenia), uczucie zatkanego nosa, zawroty głowy.   Niezbyt często (może występować u 1 na 100 pacjentów): -wymioty, wysypka skórna, podrażnienie oka, przekrwienie oczu, ból oczu, widzenie błysków światła, jaskrawe widzenie, wrażliwość na światło, łzawienie oczu, kołatanie serca, szybkie bicie serca, nadciśnienie tętnicze, niedociśnienie, bóle mięśni, senność, osłabione czucie dotyku, zawroty głowy, dzwonienie w uszach, suchość w jamie ustnej, zatkane lub niedrożne zatoki, zapalenie błony śluzowej nosa (objawy obejmują katar, kichanie i zatkany nos), ból w górnej części brzucha, choroba refluksowa przełyku (objawy obejmują zgagę), krew w moczu, ból rąk lub nóg, krwawienie z nosa, uczucie gorąca, uczucie zmęczenia.   Rzadko (może występować u 1 na 1000 pacjentów): -omdlenia, udar, zawał serca, nieregularne bicie serca, przemijające zmniejszenie przepływu krwi do części mózgu, uczucie ucisku w gardle, zdrętwienie ust, krwawienie do tylnej części oka lub powiek, niewielkie cząstki lub punkty w polu widzenia, widzenie obwódek wokół źródeł światła, rozszerzenie źrenicy, nieprawidłowe zabarwienie białka oka, krwawienie z prącia, obecność krwi w spermie, suchość nosa, obrzęk wewnątrz nosa, uczucie drażliwości, nagłe osłabienie lub utrata słuchu.

Maxon
8813204
Postać
tabletki
Droga podania
doustnie
Rejestracja
Lek
Super Cecha
Lek
Produkt z Polski
Czy to lek?
Lek
Wiek
dla dorosłych
info

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Dostawa
Metoda dostawyWartość zamówienia
do 199zł
Wartość zamówienia
od 199zł
Czas pakowania
i wysyłki
Przewidywany czas dostawy
DHL Parcelshop
odbiór w punktach DHL ServicePoint i DHL Locker
dhl_agdoutlet_labesto_6.png 10,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier DHL
dostawa "do drzwi adresata"
DHL-Emblem.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier InPost
dostawa "do drzwi adresata"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
InPost Paczkomaty
dostawa "do punktu"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier Specjalistyczny
(metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze) - dostawa "do drzwi adresata"
19,99zł 19,99zł do 24h do 72h
Czas wysyłki - jest to czas od złożenia zamówienia, w którym zobowiązujemy się spakować i przygotować Twoje zamówienie do wysłania, licząc dni robocze.
Przewidywany czas dostawy - jest to czas od złożenia zamówienia, w jakim Twoje zamówienie powinno zostać dostarczone do Ciebie, licząc dni robocze. Niestety nie mamy pełnego wpływu na pracę kurierów i niekiedy z ich powodu pojawiają się opóźnienia.
Cena
24,69 zł

(3,09 zł tabl.) / w tym VAT

Duża dostępność
W jednym koszyku możesz zamówić maksymalnie: 10 szt. produktu.

Darmowy odbiór w aptece

Darmowa dostawa od 199 zł

Wysyłka w 24h

Strefa Wiedzy

więcej artykułów 
18 November 2022

W aptece i drogeriach możemy spotkać różne rodzaje szczoteczek do zębów - między innymi manualną, soniczną i elektryczną.Która z nich będzie najlepsza dla nas? Wszystko zależy  od własnych potrzeb, przyzwyczajeń, ale również od stanu zdrowia naszej jamy ustnej. Każdy rodzaj szczoteczek ma swoje wady i zalety, a każdą z nich można wykorzystywać w określonych problemach zdrowotnych.

Opinie

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki „cookies” oraz podobne technologie w celu realizacji usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych (zgodnie z Polityką Prywatności).
Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. 
Więcej informacji znajdziesz w Polityce PrywatnościRegulaminie Strony. Każdy użytkownik sieci Internet wyświetlający za pomocą przeglądarki internetowej Stronę Internetową Apteki aptekamoderna.pl zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu Strony
Akceptuj