Fervex D, bez cukru, 8 saszetek
Lek
Lek

Fervex D, bez cukru, 8 saszetek

5909990851010
Marka: Fervex

Substancjami czynnymi leku są: paracetamol, kwas askorbowy (witamina C), maleinian feniraminy. 1 saszetka zawiera 500 mg paracetamolu, 200 mg kwasu askorbowego i 25 mg maleinianu feniraminy. Substancje pomocnicze: mannitol, bezwodny kwas cytrynowy, poliwidon, magnezu cytrynian bezwodny, aspartam, naturalny aromat antylski (875748).

Opis
Spis treści

Wskazania

Lek Fervex D przeznaczony do doraźnego leczenia objawów grypy, przeziębienia grypopodobnych (ból głowy, gorączka, zapalenie błony śluzowej nosa i gardła). Lek dedykowany dla dzieci powyżej 15 lat oraz dorosłych chorych na cukrzycę

Działanie Fervex D, bez cukru, 8 saszetek

Lek Fervex D zawiera paracetamol, który działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Dodatek maleinianu feniraminy powoduje zmniejszenie przekrwienia i obrzęku błon śluzowych, dzięki czemu udrażnia przewody nosowe i działa hamująco na odruch kichania i łzawienia oczu. Obecny kwas askorbowy wpływa uzupełniająco na niedobory witaminy C w organizmie podczas przeziębienia

Dawkowanie

Ten lek należy zawsze stosować zgodnie z zaleceniami lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty. Lek stosuje się doustnie po rozpuszczeniu granulatu z saszetki w szklance wody. Fervex D jest przeznaczony do krótkotrwałego stosowania, tzn. przez maksymalnie 5 dni bez konsultacji z lekarzem. Zwykle stosowane dawkowanie u dorosłych i dzieci w wieku powyżej 15 lat to 1 saszetka 2 lub 3 razy na dobę, ale z co najmniej 4godziną przerwą

Skład Fervex D, bez cukru, 8 saszetek

Substancjami czynnymi leku są: paracetamol, kwas askorbowy (witamina C), maleinian feniraminy. 1 saszetka zawiera 500 mg paracetamolu, 200 mg kwasu askorbowego i 25 mg maleinianu feniraminy. Substancje pomocnicze: mannitol, bezwodny kwas cytrynowy, poliwidon, magnezu cytrynian bezwodny, aspartam, naturalny aromat antylski (875748)

Podmiot odpowiedzialny

Magnapharma
ul. Turystyczna 3
91-615 Łódź


Ten produkt możesz znaleźć również w kategorii Dermokosmetyki.

Fervex
6236811
Postać
saszetki
Droga podania
doustne
doustnie
Rejestracja
Lek
Wiek
dla dorosłych
od 15. roku życia
od 16. roku życia
Czy to lek?
Lek
Super Cecha
Lek
info

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Dostawa
Metoda dostawyWartość zamówienia
do 199zł
Wartość zamówienia
od 199zł
Czas pakowania
i wysyłki
Przewidywany czas dostawy
Kurier InPost
dostawa "do drzwi adresata"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
InPost Paczkomaty
dostawa "do punktu"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier Thermo Tracking
(metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze) - dostawa "do drzwi adresata"
11,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Czas wysyłki - jest to czas (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w którym spakujemy i przygotujemy Twoje zamówienie do wysłania (liczymy wyłącznie dni robocze).
Przewidywany czas dostawy - jest to czas od złożenia zamówienia (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w jakim Twoje zamówienie powinno zostać dostarczone do Ciebie (liczymy wyłącznie dni robocze). Niestety nie mamy pełnego wpływu na pracę kurierów, a niekiedy z ich powodu pojawiają się opóźnienia.
Cena
15,68 zł

(1,96 zł szt.) / w tym VAT

Ostatnie sztuki w magazynie
W jednym koszyku możesz zamówić maksymalnie: 10 szt. produktu.

Darmowy odbiór w aptece

Darmowa dostawa od 199 zł

Wysyłka w 24h

Opinie

Strefa Wiedzy

więcej artykułów 
29 August 2023

Serce to jeden z narządów w klatce piersiowej, obok płuc i aorty, która dostarcza krew do całego ciała. Niestety, często nie możemy bezpośrednio kontrolować większości bólów w tej okolicy, szczególnie gdy są wynikiem urazu lub choroby przewlekłej. Ból w okolicach serca nie zawsze oznacza zawał - może mieć inne źródło i być nieszkodliwy.

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki „cookies” oraz podobne technologie w celu realizacji usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych (zgodnie z Polityką Prywatności).
Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. 
Więcej informacji znajdziesz w Polityce PrywatnościRegulaminie Strony. Każdy użytkownik sieci Internet wyświetlający za pomocą przeglądarki internetowej Stronę Internetową Apteki aptekamoderna.pl zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu Strony
Akceptuj