Asept spray 250 ml

Asept spray 250 ml

6410530052051
Marka: Asept

Asept Spray dezynfekcyjny jest wyrobem medycznym przeznacznym do dezynfekcji. Wskazany jest do stosowania celem oczyszczania i dezynfekcji drobnych ran, zmian skórnych, poparzeń słonecznych a także do oczyszczania i dezynfekcji skóry po ukąszeniach owadów. Można go również stosować na pępek noworodka oraz celem zwalczania infekcji jamy ustnej i gardła.

Opis
Spis treści

Opis

Asept Spray dezynfekcyjny jest wyrobem medycznym przeznacznym do dezynfekcji. Wskazany jest do stosowania celem oczyszczania i dezynfekcji drobnych ran, zmian skórnych, poparzeń słonecznych a także do oczyszczania i dezynfekcji skóry po ukąszeniach owadów. Można go również stosować na pępek noworodka oraz celem zwalczania infekcji jamy ustnej i gardła

Jak stosować Asept spray 250 ml

W formie nierozciencznej produkt służy do dezynfekcji drobnych ran, zmian skórnych, oparzeń i ukąszeń owadów. Rozcieńczony służy do dezynfekcji jamy ustnej. Rany i uszkodzenia skóry: oczyść skórę wokół rany wacikiem nasączonym płynem Asept. Następnie przemyj ranę płynę Asept. Skóra po ukąszeniach owadów i poparzona słońcem: przemyj skórę wacikiem nasączonym płynem Asept. Płukanie jamy ustnej: wymieszaj 1 część płynu Asept z 3 częściami wody, a następnie uzyskanym w ten sposób roztworem płucz jamę ustną. Nie połykaj! Podczas stosowania spray'u na twarzy należy unikać kontaktu z oczami

Zapotrzebowanie

Asept to środek o działaniu przeciwbakteryjnym i przeciwgrzybiczym, który oczyszcza i dezynfekuje skórę

Skład Asept spray 250 ml

woda, alkohol denaturowany 7,5%, chlorek cetylpirydyny 0,1

Przeciwwskazania

Unikać kontaktu wyrobu z oczami! Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników wyrobu. W przypadku wątpliwości należy skonsultować się z lekarzem. Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci. Tylko do użytku zewnętrznego. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Nie stosować, jeśli opakowanie było wcześniej otwierane lub uszkodzone

Podmiot odpowiedzialny

Vitabalans Sp. z o.o.
ul. Narbutta 5 m 1
02-564 Warszawa


Ten produkt możesz znaleźć również w kategorii Środki na ból i zapalenie zatok.

Asept
9083726
Postać
spray
Droga podania
na skórę
Rejestracja
Wyrób medyczny
Wiek
dla dzieci
Dostawa
Metoda dostawyWartość zamówienia
do 199zł
Wartość zamówienia
od 199zł
Czas pakowania
i wysyłki
Przewidywany czas dostawy
Kurier InPost
dostawa "do drzwi adresata"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
InPost Paczkomaty
dostawa "do punktu"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier Thermo Tracking
(metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze) - dostawa "do drzwi adresata"
11,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Czas wysyłki - jest to czas (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w którym spakujemy i przygotujemy Twoje zamówienie do wysłania (liczymy wyłącznie dni robocze).
Przewidywany czas dostawy - jest to czas od złożenia zamówienia (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w jakim Twoje zamówienie powinno zostać dostarczone do Ciebie (liczymy wyłącznie dni robocze). Niestety nie mamy pełnego wpływu na pracę kurierów, a niekiedy z ich powodu pojawiają się opóźnienia.
Cena
27,66 zł

(0,11 zł ml) / w tym VAT

W jednym koszyku możesz zamówić maksymalnie: 10 szt. produktu.

Darmowy odbiór w aptece

Darmowa dostawa od 199 zł

Wysyłka w 24h

Opinie

Strefa Wiedzy

więcej artykułów 
29 August 2023

Serce to jeden z narządów w klatce piersiowej, obok płuc i aorty, która dostarcza krew do całego ciała. Niestety, często nie możemy bezpośrednio kontrolować większości bólów w tej okolicy, szczególnie gdy są wynikiem urazu lub choroby przewlekłej. Ból w okolicach serca nie zawsze oznacza zawał - może mieć inne źródło i być nieszkodliwy.

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki „cookies” oraz podobne technologie w celu realizacji usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych (zgodnie z Polityką Prywatności).
Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. 
Więcej informacji znajdziesz w Polityce PrywatnościRegulaminie Strony. Każdy użytkownik sieci Internet wyświetlający za pomocą przeglądarki internetowej Stronę Internetową Apteki aptekamoderna.pl zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu Strony
Akceptuj