Ulgix Wzdęcia Max 240 mg, 30 kapsułek
Produkt z Polski
Produkt z Polski

Ulgix Wzdęcia Max 240 mg, 30 kapsułek

5904055002918
Marka: Ulgix

Wyrób medyczny Ulgix Wzdęcia Max zawiera symetykon. Jest stosowany w łagodzeniu objawów związanych z silnymi wzdęciami, uczuciem pełności i odbijaniem.

Opis
Spis treści

Wskazania

Wyrób medyczny Ulgix Wzdęcia Max jest przeznaczony do usunięcia gazów i powietrza przed wykonaniem badań diagnostycznych w obrębie jamy brzusznej. Preparat ma zapewnić uzyskanie poprawy jakości obrazów wykonywanych techniką radiologiczną, ultrasonograficzną i endoskopową

Działanie Ulgix Wzdęcia Max 240 mg, 30 kapsułek

Ulgix Wzdęcia Max zawiera symetykon w wysokiej dawce, który wpływa na obniżenie napięcia powierzchniowego śluzu i pęcherzyków gazów znajdujących się w jelitach. W ten sposób przyczynia się do ich pękania i rozbijania, co usprawnia usuwanie nadmiaru nagromadzonych gazów w przewodzie pokarmowym. Wydalany jest z organizmu w postaci niezmienionej

Dawkowanie

Wyrób medyczny Ulgix Wzdęcia Max w postaci kapsułek żelatynowych stosuje się doustnie. Objawy związane z nadmiernym nagromadzeniem gazów w jelitach, takie jak: wzdęcia, uczucie pełności, odbijanie Osoby dorosłe powyżej 18 roku życia: 1 kapsułka 2-3 razy w ciągu doby. Przygotowanie do badań diagnostycznych w obrębie jamy brzusznej W dniu poprzedzającym badanie: 1 kapsułka wieczorem, w dniu badania: 1 kapsułka rano na czczo. Kapsułki można przyjmować przed posiłkiem, po posiłkach i w trakcie posiłków, popijając odpowiednią ilością płynu (około 1 szklanka wody)

Skład Ulgix Wzdęcia Max 240 mg, 30 kapsułek

1 kapsułka żelatynowa wyrobu medycznego Ulgix Wzdęcia Max zawiera: 240 mg symetykonu. Substancje pomocnicze: żelatyna, glicerol, żółcień chinolinowa

Przeciwwskazania

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników wyrobu. W przypadku wątpliwości należy skonsultować się z lekarzem. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Chronić od światła i wilgoci. Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. W przypadku pominięcia dawki nie należy podawać podwójnej dawki w celu uzupełnienia pominiętej dawki Tylko do użytku zewnętrznego. Nie stosować wyrobu po upływie terminu ważności

Podmiot odpowiedzialny

Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej Hasco-Lek
ul. Żmigrodzka 242 E
51-131 Wrocław


Ten produkt możesz znaleźć również w kategorii Plastry.

Ulgix
9054706
Postać
kapsułki
Droga podania
doustne
doustnie
Rejestracja
Wyrób medyczny
Wiek
dla dorosłych
Super Cecha
Produkt z Polski
Dostawa
Metoda dostawyWartość zamówienia
do 199zł
Wartość zamówienia
od 199zł
Czas pakowania
i wysyłki
Przewidywany czas dostawy
Kurier InPost
dostawa "do drzwi adresata"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
InPost Paczkomaty
dostawa "do punktu"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier Thermo Tracking
(metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze) - dostawa "do drzwi adresata"
11,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Czas wysyłki - jest to czas (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w którym spakujemy i przygotujemy Twoje zamówienie do wysłania (liczymy wyłącznie dni robocze).
Przewidywany czas dostawy - jest to czas od złożenia zamówienia (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w jakim Twoje zamówienie powinno zostać dostarczone do Ciebie (liczymy wyłącznie dni robocze). Niestety nie mamy pełnego wpływu na pracę kurierów, a niekiedy z ich powodu pojawiają się opóźnienia.
Cena
24,31 zł

(0,81 zł kaps.) / w tym VAT

W jednym koszyku możesz zamówić maksymalnie: 10 szt. produktu.

Darmowy odbiór w aptece

Darmowa dostawa od 199 zł

Wysyłka w 24h

Opinie

Strefa Wiedzy

więcej artykułów 
29 August 2023

Serce to jeden z narządów w klatce piersiowej, obok płuc i aorty, która dostarcza krew do całego ciała. Niestety, często nie możemy bezpośrednio kontrolować większości bólów w tej okolicy, szczególnie gdy są wynikiem urazu lub choroby przewlekłej. Ból w okolicach serca nie zawsze oznacza zawał - może mieć inne źródło i być nieszkodliwy.

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki „cookies” oraz podobne technologie w celu realizacji usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych (zgodnie z Polityką Prywatności).
Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. 
Więcej informacji znajdziesz w Polityce PrywatnościRegulaminie Strony. Każdy użytkownik sieci Internet wyświetlający za pomocą przeglądarki internetowej Stronę Internetową Apteki aptekamoderna.pl zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu Strony
Akceptuj