Ulgix Wzdęcia 80 mg, 100 kapsułek
Produkt z Polski
Produkt z Polski

Ulgix Wzdęcia 80 mg, 100 kapsułek

5904055002901
Marka: Ulgix

Ulgix Wzdęcia zawiera symetikon ułatwiający usuwanie gazów z przewodu pokarmowego, redukuje wzdęcia, uczucie pełności oraz odbijanie.

Opis
Spis treści

Wskazania

Ulgix Wzdęcia wskazany jest w celu redukcji objawów związanych z nagromadzeniem gazów w żołądku i jelitach takich jak: uczucie pełności, wzdęcia, odbijanie. Ulgix Wzdęcia stosowany jest także przed wykonaniem badań diagnostycznych jamy brzusznej np.; radiografia, ultrasonografia, endoskopia; preparat usuwa nadmiar gazów i powietrza poprawiając jakość obrazu badania

Działanie Ulgix Wzdęcia 80 mg, 100 kapsułek

Simetikon obniża napięcie powierzchniowe śluzu i pęcherzyków gazów w jelitach co skutkuje ich pękaniem i szybszym usunięciem z przewodu pokarmowego. Simetikon nie jest wchłaniany z przewodu pokarmowego

Dawkowanie

W zaburzeniach żołądkowo-jelitowych związanych z nadmiernym gromadzeniem się gazów: Dorośli po 18. roku życia: 240 mg (1 kapsułka) 23 razy na dobę. Przygotowanie do badań diagnostycznych w obrębie jamy brzusznej: w dniu poprzedzającym badanie 240 mg (1 kapsułka) wieczorem i w dniu badania 240 mg (1 kapsułka) rano, na czczo. Kapsułki można przyjmować niezależnie od posiłku, popijając odpowiednią ilością płynu (około 1 szklanka wody)

Skład Ulgix Wzdęcia 80 mg, 100 kapsułek

Substancję czynną: Symetykon 80 mg. Substancje pomocnicze : żelatyna, glicerol, żółcień chinolinowa E104

Działania niepożądane

Dotychczas nie stwierdzono działań niepożądanych związanych ze stosowaniem preparatu

Przeciwwskazania

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników wyrobu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. W przypadku pominięcia dawki nie należy podawać podwójnej dawki w celu uzupełnienia pominiętej dawki. Ciążą i karmienie piersią- przed zastosowaniem należy poradzić się lekarza

Podmiot odpowiedzialny

Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej Hasco-Lek
ul. Żmigrodzka 242 E
51-131 Wrocław


Ten produkt możesz znaleźć również w kategorii Plastry.

Ulgix
8097904
Postać
kapsułki
Droga podania
doustne
doustnie
Rejestracja
Wyrób medyczny
Wiek
1 m.ż.
1 r.ż.
2 r.ż.
3 m.ż.
3 r.ż.
4 m.ż.
4 r.ż.
5 m.ż.
5 r.ż.
6 m.ż.
6 r.ż.
7 r.ż.
8 r.ż.
9 r.ż.
10 r.ż.
11 r.ż.
12 r.ż.
14 r.ż.
15 r.ż.
16 r.ż.
dla dorosłych
od 1. miesiąca życia
od 1. roku życia
od 2. roku życia
od 3. miesiąca życia
od 3. roku życia
od 4. miesiąca życia
od 4. roku życia
od 5. miesiąca życia
od 5. roku życia
od 6. miesiąca życia
od 6. roku życia
od 7. roku życia
od 8. roku życia
od 9. roku życia
od 10. roku życia
od 11. roku życia
od 12. roku życia
od 14. roku życia
od 15. roku życia
od 16. roku życia
od urodzenia
Super Cecha
Produkt z Polski
Dostawa
Metoda dostawyWartość zamówienia
do 199zł
Wartość zamówienia
od 199zł
Czas pakowania
i wysyłki
Przewidywany czas dostawy
Kurier InPost
dostawa "do drzwi adresata"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
InPost Paczkomaty
dostawa "do punktu"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier Thermo Tracking
(metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze) - dostawa "do drzwi adresata"
11,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Czas wysyłki - jest to czas (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w którym spakujemy i przygotujemy Twoje zamówienie do wysłania (liczymy wyłącznie dni robocze).
Przewidywany czas dostawy - jest to czas od złożenia zamówienia (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w jakim Twoje zamówienie powinno zostać dostarczone do Ciebie (liczymy wyłącznie dni robocze). Niestety nie mamy pełnego wpływu na pracę kurierów, a niekiedy z ich powodu pojawiają się opóźnienia.
Cena
26,14 zł

(0,26 zł kaps.) / w tym VAT

W jednym koszyku możesz zamówić maksymalnie: 10 szt. produktu.

Darmowy odbiór w aptece

Darmowa dostawa od 199 zł

Wysyłka w 24h

Opinie

Strefa Wiedzy

więcej artykułów 
29 August 2023

Serce to jeden z narządów w klatce piersiowej, obok płuc i aorty, która dostarcza krew do całego ciała. Niestety, często nie możemy bezpośrednio kontrolować większości bólów w tej okolicy, szczególnie gdy są wynikiem urazu lub choroby przewlekłej. Ból w okolicach serca nie zawsze oznacza zawał - może mieć inne źródło i być nieszkodliwy.

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki „cookies” oraz podobne technologie w celu realizacji usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych (zgodnie z Polityką Prywatności).
Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. 
Więcej informacji znajdziesz w Polityce PrywatnościRegulaminie Strony. Każdy użytkownik sieci Internet wyświetlający za pomocą przeglądarki internetowej Stronę Internetową Apteki aptekamoderna.pl zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu Strony
Akceptuj