Ulgix Wzdęcia 80 mg, 100 kapsułek
Produkt z Polski
Produkt z Polski

Ulgix Wzdęcia 80 mg, 100 kapsułek

5904055002901
Marka: Ulgix
(0)

Ulgix Wzdęcia zawiera symetikon ułatwiający usuwanie gazów z przewodu pokarmowego, redukuje wzdęcia, uczucie pełności oraz odbijanie.

Opis
Spis treści

Wskazania

Ulgix Wzdęcia wskazany jest w celu redukcji objawów związanych z nagromadzeniem gazów w żołądku i jelitach takich jak: uczucie pełności, wzdęcia, odbijanie. Ulgix Wzdęcia stosowany jest także przed wykonaniem badań diagnostycznych jamy brzusznej np.; radiografia, ultrasonografia, endoskopia; preparat usuwa nadmiar gazów i powietrza poprawiając jakość obrazu badania

Działanie

Simetikon obniża napięcie powierzchniowe śluzu i pęcherzyków gazów w jelitach co skutkuje ich pękaniem i szybszym usunięciem z przewodu pokarmowego. Simetikon nie jest wchłaniany z przewodu pokarmowego

Dawkowanie

W zaburzeniach żołądkowo-jelitowych związanych z nadmiernym gromadzeniem się gazów: Dorośli po 18. roku życia: 240 mg (1 kapsułka) 23 razy na dobę. Przygotowanie do badań diagnostycznych w obrębie jamy brzusznej: w dniu poprzedzającym badanie 240 mg (1 kapsułka) wieczorem i w dniu badania 240 mg (1 kapsułka) rano, na czczo. Kapsułki można przyjmować niezależnie od posiłku, popijając odpowiednią ilością płynu (około 1 szklanka wody)

Skład Ulgix Wzdęcia 80 mg, 100 kapsułek

Substancję czynną: Symetykon 80 mg. Substancje pomocnicze : żelatyna, glicerol, żółcień chinolinowa E104

Przeciwwskazania

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników wyrobu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. W przypadku pominięcia dawki nie należy podawać podwójnej dawki w celu uzupełnienia pominiętej dawki. Ciążą i karmienie piersią- przed zastosowaniem należy poradzić się lekarza

Działania niepożądane

Dotychczas nie stwierdzono działań niepożądanych związanych ze stosowaniem preparatu

Ulgix
8097904
Postać
kapsułki
Droga podania
doustnie
Rejestracja
Wyrób medyczny
Super Cecha
Produkt z Polski
Wiek
1 m.ż.
1 r.ż.
2 r.ż.
3 m.ż.
3 r.ż.
4 m.ż.
4 r.ż.
5 m.ż.
5 r.ż.
6 m.ż.
6 r.ż.
7 r.ż.
8 r.ż.
9 r.ż.
10 r.ż.
11 r.ż.
12 r.ż.
14 r.ż.
15 r.ż.
16 r.ż.
dla dorosłych
od urodzenia
Dostawa
Metoda dostawyWartość zamówienia
do 199zł
Wartość zamówienia
od 199zł
Czas pakowania
i wysyłki
Przewidywany czas dostawy
DHL Parcelshop
odbiór w punktach DHL ServicePoint i DHL Locker
dhl_agdoutlet_labesto_6.png 10,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier DHL
dostawa "do drzwi adresata"
DHL-Emblem.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier InPost
dostawa "do drzwi adresata"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
InPost Paczkomaty
dostawa "do punktu"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier Specjalistyczny
(metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze) - dostawa "do drzwi adresata"
11,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Czas wysyłki - jest to czas od złożenia zamówienia, w którym zobowiązujemy się spakować i przygotować Twoje zamówienie do wysłania, licząc dni robocze.
Przewidywany czas dostawy - jest to czas od złożenia zamówienia, w jakim Twoje zamówienie powinno zostać dostarczone do Ciebie, licząc dni robocze. Niestety nie mamy pełnego wpływu na pracę kurierów i niekiedy z ich powodu pojawiają się opóźnienia.
Cena
17,31 zł

(0,17 zł kaps.) / w tym VAT

Obecnie brak na stanie
W jednym koszyku możesz zamówić maksymalnie: 10 szt. produktu.

Darmowy odbiór w aptece

Darmowa dostawa od 199 zł

Wysyłka w 24h

Strefa Wiedzy

więcej artykułów 
20 January 2023

Gorączka choć należy do bardzo powszechnych objawów w chorobach infekcyjnych, to często budzi w nas niepokój. O ile u chorującego dziecka w wieku przedszkolnym częsta gorączka nie powinna nikogo dziwić, o tyle nawracająca podwyższona temperatura ciała u seniora wymaga odpowiedniej diagnostyki.

Opinie

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki „cookies” oraz podobne technologie w celu realizacji usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych (zgodnie z Polityką Prywatności).
Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. 
Więcej informacji znajdziesz w Polityce PrywatnościRegulaminie Strony. Każdy użytkownik sieci Internet wyświetlający za pomocą przeglądarki internetowej Stronę Internetową Apteki aptekamoderna.pl zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu Strony
Akceptuj