CRP- screen test 1 sztuka

CRP- screen test 1 sztuka

3700083434118
Marka: Zbadajsie

Wyrób medyczny CRP-Screen test do wykrywania poziomu białka C-reaktywnego służy do szybkiego wykrywania poziomu białka C-reaktywnego w 4 zakresach w krwi uzyskanej z nakłucia palca. Przeznaczony jest do diagnozowania infekcji i stanów zapalnych, w celu wykrycia czy wirus czy bakteria jest przyczyną infekcji. Wynik test pozwala na podjęcie decyzji, czy chory powinien zacząć antybiotykoterapię, która jest wskazana w przypadku infekcji bakteryjnej. Test posiada wysoki standard uzyskania wyniku, porównywalny do poziomu laboratoryjnego w bardzo krótkim czasie 5 minut.

Opis
Spis treści

Wskazania

Wyrób medyczny CRP-Screen test jest wskazany w celu rozpoznania przyczyny infekcji, czy jest wirusowa czy bakteryjna

Skład CRP- screen test 1 sztuka

1 aluminiowa, szczelna torebka zawierająca: 1 płytkę testową, 1 plastikową pipetę, 1 saszetkę pochłaniającą wilgoć; 1 butelka z zakraplaczem zawierającym 3 ml diluentu; 1 sterylny lancet (nakłuwacz) do pobierania krwi

Przeciwwskazania

Białko CRP to twz. marker zmian zapalnych w organizmie. Zmiany zapalne powodujące wzrost poziomu CRP w krwi mogą być związane z miażdżycą naczyń, chorobami jelit, uszkodzeniem tkanek i narządów, obecnością infekcji wirusowej bądź bakteryjnej. Wysoki poziom CRP (40-100 mg/l) lub wyższy niż 100 mg/l może świadczyć o infekcji bakteryjnej i zasadności zastosowania antybiotyku. Wskazana jest pilna konsultacja z lekarzem

Podmiot odpowiedzialny

ZBADAJSIE SP. Z O.O. ul. Kamila Cypriana Norwida 1/2 48-300 Nysa

Zbadajsie
9082772
Postać
pozostałe
test
Droga podania
pozostałe
Rejestracja
Wyrób medyczny
Wiek
dla dorosłych
Dostawa
Metoda dostawyWartość zamówienia
do 199zł
Wartość zamówienia
od 199zł
Czas pakowania
i wysyłki
Przewidywany czas dostawy
Kurier InPost
dostawa "do drzwi adresata"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
InPost Paczkomaty
dostawa "do punktu"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier Thermo Tracking
(metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze) - dostawa "do drzwi adresata"
11,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Czas wysyłki - jest to czas (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w którym spakujemy i przygotujemy Twoje zamówienie do wysłania (liczymy wyłącznie dni robocze).
Przewidywany czas dostawy - jest to czas od złożenia zamówienia (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w jakim Twoje zamówienie powinno zostać dostarczone do Ciebie (liczymy wyłącznie dni robocze). Niestety nie mamy pełnego wpływu na pracę kurierów, a niekiedy z ich powodu pojawiają się opóźnienia.
Cena
43,62 zł

(43,62 zł szt.) / w tym VAT

W jednym koszyku możesz zamówić maksymalnie: 10 szt. produktu.

Darmowy odbiór w aptece

Darmowa dostawa od 199 zł

Wysyłka w 24h

Opinie

Strefa Wiedzy

więcej artykułów 
29 August 2023

Serce to jeden z narządów w klatce piersiowej, obok płuc i aorty, która dostarcza krew do całego ciała. Niestety, często nie możemy bezpośrednio kontrolować większości bólów w tej okolicy, szczególnie gdy są wynikiem urazu lub choroby przewlekłej. Ból w okolicach serca nie zawsze oznacza zawał - może mieć inne źródło i być nieszkodliwy.

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki „cookies” oraz podobne technologie w celu realizacji usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych (zgodnie z Polityką Prywatności).
Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. 
Więcej informacji znajdziesz w Polityce PrywatnościRegulaminie Strony. Każdy użytkownik sieci Internet wyświetlający za pomocą przeglądarki internetowej Stronę Internetową Apteki aptekamoderna.pl zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu Strony
Akceptuj