Fervex Junior 8 saszetek
Lek
Lek

Fervex Junior 8 saszetek

5909990847310
Marka: Fervex

Substancją czynną leku są paracetamol (Paracetamolum), kwas askorbowy (Aciudum ascorbicum), maleinian feniraminy (Pheniramini maleas) Jedna saszetka zawiera 280 mg paracetamolu, 100 mg kwasu askorbowego, 10 mg maleinianu feniraminy. Substancje pomocnicze: mannitol, kwas cytrynowy bezwodny, powidon, magnezu cytrynian bezwodny, acesulfam potasowy, aromat malinowy*. *skład aromatu malinowego: maltodekstryna, aromat malinowy 054428A, Permastabil 505528RI, skrobia modyfikowana (E1450), czerwień Allura AC (E129), błękit brylantowy FCF (E133), żółcień pomarańczowa FCF (E110), sodu chlorek i (lub) sodu siarczan.

Opis
Spis treści

Wskazania

Lek Fervex Junior przeznaczony jest do leczenia objawowego w przeziębieniu, stanach przeziębieniowych, grypy którym towarzyszą gorączka, ból głowy, zapalenie błony śluzowej nosa i gardła

Działanie Fervex Junior 8 saszetek

Lek Fervex Junior zawiera paracetamol, który działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Dodatek maleinianu feniraminy powoduje zmniejszenie przekrwienia i obrzęku błon śluzowych, dzięki czemu udrażnia przewody nosowe i działa hamująco na odruch kichania i łzawienia oczu. Obecny kwas askorbowy wpływa uzupełniająco na niedobory witaminy C w organizmie podczas przeziębienia

Dawkowanie

Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty. - Dzieci i młodzież o masie ciała do 50 kg: maksymalna dawka dobowa paracetamolu wynosi 60 mg/kg mc./dobę, łącznie nie większa niż 3 g/dobę, podawana w dawkach podzielonych po 10-15 mg/kg mc. Dorośli i młodzież o masie ciała powyżej 50 kg: maksymalna dawka dobowa paracetamolu wynosi 4 g/dobę - Dzieci od 6. do 10. lat: 1 saszetka 2 razy na dobę. - Dzieci od 10. do 12. lat: 1 saszetka 3 razy na dobę. - Młodzież od 12. do 15. lat: 1 saszetka 4 razy na dobę. - Zawartość saszetki należy rozpuścić w dostatecznej ilości zimnej lub gorącej wod

Skład Fervex Junior 8 saszetek

Substancją czynną leku są paracetamol (Paracetamolum), kwas askorbowy (Aciudum ascorbicum), maleinian feniraminy (Pheniramini maleas) Jedna saszetka zawiera 280 mg paracetamolu, 100 mg kwasu askorbowego, 10 mg maleinianu feniraminy. Substancje pomocnicze: mannitol, kwas cytrynowy bezwodny, powidon, magnezu cytrynian bezwodny, acesulfam potasowy, aromat malinowy*. *skład aromatu malinowego: maltodekstryna, aromat malinowy 054428A, Permastabil 505528RI, skrobia modyfikowana (E1450), czerwień Allura AC (E129), błękit brylantowy FCF (E133), żółcień pomarańczowa FCF (E110), sodu chlorek i (lub) sodu siarczan

Podmiot odpowiedzialny

Magnapharma
ul. Turystyczna 3
91-615 Łódź


Ten produkt możesz znaleźć również w kategorii Zdrowe kosmetyki do opalania. oraz w kategorii .Dermokosmetyki do pielęgnacji ciała

6262321
Postać
saszetki
Droga podania
doustne
doustnie
Rejestracja
Lek
Wiek
dla dorosłych
od 6. roku życia
od 7. roku życia
od 8. roku życia
od 9. roku życia
od 10. roku życia
od 11. roku życia
od 12. roku życia
od 14. roku życia
od 15. roku życia
od 16. roku życia
Czy to lek?
Lek
Super Cecha
Lek
info

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Dostawa
Metoda dostawyWartość zamówienia
do 199zł
Wartość zamówienia
od 199zł
Czas pakowania
i wysyłki
Przewidywany czas dostawy
Kurier InPost
dostawa "do drzwi adresata"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
InPost Paczkomaty
dostawa "do punktu"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier Thermo Tracking
(metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze) - dostawa "do drzwi adresata"
11,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Czas wysyłki - jest to czas (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w którym spakujemy i przygotujemy Twoje zamówienie do wysłania (liczymy wyłącznie dni robocze).
Przewidywany czas dostawy - jest to czas od złożenia zamówienia (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w jakim Twoje zamówienie powinno zostać dostarczone do Ciebie (liczymy wyłącznie dni robocze). Niestety nie mamy pełnego wpływu na pracę kurierów, a niekiedy z ich powodu pojawiają się opóźnienia.
Cena
16,87 zł

(2,11 zł szt.) / w tym VAT

Ostatnie sztuki w magazynie
W jednym koszyku możesz zamówić maksymalnie: 10 szt. produktu.

Darmowy odbiór w aptece

Darmowa dostawa od 199 zł

Wysyłka w 24h

Opinie

Strefa Wiedzy

więcej artykułów 
29 August 2023

Serce to jeden z narządów w klatce piersiowej, obok płuc i aorty, która dostarcza krew do całego ciała. Niestety, często nie możemy bezpośrednio kontrolować większości bólów w tej okolicy, szczególnie gdy są wynikiem urazu lub choroby przewlekłej. Ból w okolicach serca nie zawsze oznacza zawał - może mieć inne źródło i być nieszkodliwy.

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki „cookies” oraz podobne technologie w celu realizacji usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych (zgodnie z Polityką Prywatności).
Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. 
Więcej informacji znajdziesz w Polityce PrywatnościRegulaminie Strony. Każdy użytkownik sieci Internet wyświetlający za pomocą przeglądarki internetowej Stronę Internetową Apteki aptekamoderna.pl zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu Strony
Akceptuj