Isonasin septo katar wodnisty i gęsty krople do nosa 20 ampułek po 5 ml

Isonasin septo katar wodnisty i gęsty krople do nosa 20 ampułek po 5 ml

5908311593431
Marka: Isonasin

Isonasin Septo katar wodnisty i gęsty to roztwór do płukania nosa przy zapaleniu śluzówki nosa i gardła oraz przy przeziębieniach. Higiena dla niemowląt, małych dzieci i dorosłych.

Opis
Spis treści

Wskazania

Isonasin Septo bez recepty wskazany do oczyszczania nosa w przypadku kataru wodnistego i gęstego, który towarzyszy przeziębieniom i zapaleniu śluzówek nosa i gardła.

Działanie Isonasin septo katar wodnisty i gęsty krople do nosa 20 ampułek po 5 ml

Składniki zawarte w Isonasin Septo zmniejszają niedrożność nosa, usuwają śluz oraz czynniki powodujące infekcje oraz redukują objawy przeziębienia dzięki zawartości miedzi. Tymianek zawarty w preparacie działa antybakteryjnie.

Dawkowanie

2-3 płukania dziennie. Preparatu nie należy stosować przez okres dłuższy niż kilka dni. Preparat należy stosować przed podaniem leku, a nie po jego podaniu - dotyczy leczenia z aplikacją donosową z użyciem preparatów leczniczych.

Skład Isonasin septo katar wodnisty i gęsty krople do nosa 20 ampułek po 5 ml

Chlorek sodu 0,9g, Polisorbat 80, wyciąg z tymianku, Pentahydrat siarczanu miedzi, Glicerol, woda oczyszczona q.s. do 100ml

Przeciwwskazania

Nie używać w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.

Podmiot odpowiedzialny

TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.,
ul. Bankowa 4,
44-100 Gliwice.


Ten produkt możesz znaleźć również w kategorii Magnez tabletki.

Isonasin
9060787
Postać
ampułki
Droga podania
do nosa
Rejestracja
Wyrób medyczny
Wiek
dla dorosłych
Dostawa
Metoda dostawyWartość zamówienia
do 199zł
Wartość zamówienia
od 199zł
Czas pakowania
i wysyłki
Przewidywany czas dostawy
Kurier InPost
dostawa "do drzwi adresata"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
InPost Paczkomaty
dostawa "do punktu"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier Thermo Tracking
(metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze) - dostawa "do drzwi adresata"
11,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Czas wysyłki - jest to czas (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w którym spakujemy i przygotujemy Twoje zamówienie do wysłania (liczymy wyłącznie dni robocze).
Przewidywany czas dostawy - jest to czas od złożenia zamówienia (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w jakim Twoje zamówienie powinno zostać dostarczone do Ciebie (liczymy wyłącznie dni robocze). Niestety nie mamy pełnego wpływu na pracę kurierów, a niekiedy z ich powodu pojawiają się opóźnienia.
FAQ

isonasin septo jak stosować

Isonasin Septo należy stosować zgodnie z instrukcją dołączoną do opakoania.Najpierw należy położyć dziecko na plecach, z lekko odchyloną głową na bok. otworzyć ampułkę z Isonasin Septo, umieścić ją w otworze nosa, ścisnąć ampułkę i aplikować jej zawartość do nosa. To same czynności należy powtórzyć w przypadku drugiej dziurki nosa.

mgr farm. Artur Rakowski

czy isonasin septo można stosować do inhalacji

Roztwór nie nadaje się do inhalacji za pomocą zewnętrznego urządzenia - ze względu na zawartość substancji dodatkowych, mających wpływ na gęstość roztworu. Nie ma informacji na temat bezpieczeństwa stosowania Isonasin Septo w inhalacji parowej.

mgr farm. Artur Rakowski

isonasin septo jak aplikować

Isonasin Septo należy aplikować leżącemu dziecku z lekko odchyloną głową. Po aplikacji do każdej z dziurek należy chwilę odczekać, by roztwór zaczął działać.

mgr farm. Artur Rakowski

czy isonasin septo można stosować do nebulizacji

Roztwór nie nadaje się do inhalacji - ze względu na zawartość substancji dodatkowych, mających wpływ na gęstość roztworu.

mgr farm. Artur Rakowski

isonasin septo ile kropli

Jedna ampułka Isonasin Septo jest przeznaczona do stosowania w całości do obu przewodów nosowych.

mgr farm. Artur Rakowski

isonasin septo jak długo stosować

Ampułki Isonasin Septo może stosować nie dłużej niż kilka dni.

mgr farm. Artur Rakowski

isonasin septo od jakiego wieku

Isonais Septo można stosować już od 1. dnia życia.

mgr farm. Artur Rakowski

Cena
40,58 zł

(2,03 zł szt.) / w tym VAT

W jednym koszyku możesz zamówić maksymalnie: 10 szt. produktu.

Darmowy odbiór w aptece

Darmowa dostawa od 199 zł

Wysyłka w 24h

Opinie

Strefa Wiedzy

więcej artykułów 
29 August 2023

Serce to jeden z narządów w klatce piersiowej, obok płuc i aorty, która dostarcza krew do całego ciała. Niestety, często nie możemy bezpośrednio kontrolować większości bólów w tej okolicy, szczególnie gdy są wynikiem urazu lub choroby przewlekłej. Ból w okolicach serca nie zawsze oznacza zawał - może mieć inne źródło i być nieszkodliwy.

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki „cookies” oraz podobne technologie w celu realizacji usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych (zgodnie z Polityką Prywatności).
Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. 
Więcej informacji znajdziesz w Polityce PrywatnościRegulaminie Strony. Każdy użytkownik sieci Internet wyświetlający za pomocą przeglądarki internetowej Stronę Internetową Apteki aptekamoderna.pl zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu Strony
Akceptuj