Chlorchinaldin VP 2 mg, 40 tabletek do ssania
Lek
Lek

Chlorchinaldin VP 2 mg, 40 tabletek do ssania

5909990881253
Marka: Chlorchinaldin

Chlorchinaldin VP to lek wykazujący działanie przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze oraz przeciwpierwotniakowe. Jest stosowany miejscowo w zakażeniach bakteryjnych jamy ustnej i dziąseł, pleśniawkach oraz zakażeniach grzybiczych jamy ustnej i gardła po leczeniu antybiotykami.

Opis
Spis treści

Wskazania

Do stosowania miejscowego w:

 • zakażeniach bakteryjnych jamy ustnej i dziąseł,
 • pleśniawkach,
 • zakażeniach grzybiczych jamy ustnej i gardła po leczeniu antybiotykami.
 • Działanie Chlorchinaldin VP 2 mg, 40 tabletek do ssania

  Lek Chlorchinaldin VP działa przeciwbakteryjnie, przeciwgrzybiczo i przeciwpierwotniakowo

  Dawkowanie

  Co 1 - 2 godziny ssać 1 tabletkę. Nie należy stosować dawki większej niż 20 mg chlorochinaldolu (tj. 10 tabletek do ssania) na dobę. Nie rozgryzać tabletek. Nie stosować podczas posiłku.

  Skład Chlorchinaldin VP 2 mg, 40 tabletek do ssania

  1 tabletka do ssania zawiera 2 mg chlorochinaldolu (Chlorquinaldolum) oraz substancje pomocnicze: Kwas cytrynowy jednowodny, Sacharoza, Karmeloza sodowa, Talk, Magnezu stearynian

  Działania niepożądane

  Częstość występowania przedstawionych poniżej działań niepożądanych jest nieznana (nie może być określona na podstawie dostępnych danych). Zaburzenia ogólne i stany w miejscu podania: podrażnienie błony śluzowej, świąd, objawy alergiczne. Zaburzenia układu immunologicznego: objawy alergiczne (wysypka lub pokrzywka) u osób nadwrażliwych.

  Przeciwwskazania

  Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.

  Podmiot odpowiedzialny

  Bausch Health Ireland Limited
  Lake Drive Citywest Business
  3013 Campus Dublin 24, D24PPT3 Irlandia


  Ten produkt możesz znaleźć również w kategorii Dermokosmetyki do pielęgnacji twarzy.

  4082002
  Postać
  tabletki
  Droga podania
  doustne
  doustnie
  Rejestracja
  Lek
  Wiek
  dla dorosłych
  od 4. roku życia
  Czy to lek?
  Lek
  Super Cecha
  Lek
  info

  Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Dostawa
Metoda dostawyWartość zamówienia
do 199zł
Wartość zamówienia
od 199zł
Czas pakowania
i wysyłki
Przewidywany czas dostawy
Kurier InPost
dostawa "do drzwi adresata"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
InPost Paczkomaty
dostawa "do punktu"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier Thermo Tracking
(metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze) - dostawa "do drzwi adresata"
11,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Czas wysyłki - jest to czas (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w którym spakujemy i przygotujemy Twoje zamówienie do wysłania (liczymy wyłącznie dni robocze).
Przewidywany czas dostawy - jest to czas od złożenia zamówienia (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w jakim Twoje zamówienie powinno zostać dostarczone do Ciebie (liczymy wyłącznie dni robocze). Niestety nie mamy pełnego wpływu na pracę kurierów, a niekiedy z ich powodu pojawiają się opóźnienia.
Cena
32,90 zł

(0,82 zł tabl.) / w tym VAT

W jednym koszyku możesz zamówić maksymalnie: 10 szt. produktu.

Darmowy odbiór w aptece

Darmowa dostawa od 199 zł

Wysyłka w 24h

Opinie

Strefa Wiedzy

więcej artykułów 
29 August 2023

Serce to jeden z narządów w klatce piersiowej, obok płuc i aorty, która dostarcza krew do całego ciała. Niestety, często nie możemy bezpośrednio kontrolować większości bólów w tej okolicy, szczególnie gdy są wynikiem urazu lub choroby przewlekłej. Ból w okolicach serca nie zawsze oznacza zawał - może mieć inne źródło i być nieszkodliwy.

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki „cookies” oraz podobne technologie w celu realizacji usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych (zgodnie z Polityką Prywatności).
Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. 
Więcej informacji znajdziesz w Polityce PrywatnościRegulaminie Strony. Każdy użytkownik sieci Internet wyświetlający za pomocą przeglądarki internetowej Stronę Internetową Apteki aptekamoderna.pl zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu Strony
Akceptuj