Diclomax 25 mg, 20 tabletek
Lek
Lek

Diclomax 25 mg, 20 tabletek

5909990937400
Marka: Diclomax

Lek Diclomax zawiera diklofenak, dzięki czemu lek wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i przeciwgorączkowe. Jest stosowany w objawowym leczeniu ostrego bólu o nasileniu łagodnym do umiarkowanego

Opis
Spis treści

Wskazania

Lek Diclomax przeznaczony jest do stosowania w objawowym leczeniu ostrego bólu o nasileniu łagodnym do umiarkowanego

Działanie Diclomax 25 mg, 20 tabletek

Lek Diclomax zawiera diklofenak należący do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Preparat wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i przeciwgorączkowe

Dawkowanie

Łagodny i umiarkowany ból: Dorośli: Jedna tabletek powlekana (25 mg) co 4 do 6 godzin. Maksymalna dawka dobowa wynosi 3 tabletki. tabletki należy przyjmować popijając płynem. Tabletek nie należy przyjmować podczas posiłków lub bezpośrednio po posiłkach

Skład Diclomax 25 mg, 20 tabletek

Substancją czynną leku jest 25 mg diklofenaku potasowego. Pozostałe składniki to celuloza mikrokrystaliczna, wapnia wodosforsforan dwuwodny, skrobia żelowana kukurydziana, kroskarmeloza sodowa, krzemionka koloidalna bezwodna, magnezu stearynian, alkohol poliwinylowy, makrogol, talk, tytanu dwutlenek (E 171), żelaza tlenek czerwony (E 172), żelaza tlenek żółty (E 172)

Przeciwwskazania

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Nie wolno stosować leku podczas ostatnich trzech miesięcy ciąży. W jakiejkolwiek innej fazie ciąży może mieć miejsce jedynie na zalecenie lekarza. Przeciwwskazania: wrzody żołądka lub dwunastnicy, krwawienie z przewodu pokarmowego, zaburzenia czynności wątroby, porfiria, choroba serca, choroba nerek, zaburzenia krążenia

Podmiot odpowiedzialny

Vitabalans Sp. z o.o.
ul. Narbutta 5 m 1
02-564 Warszawa

Diclomax
8934302
Postać
tabletki
Droga podania
doustne
doustnie
Rejestracja
Lek
Czy to lek?
Lek
Wiek
dla dorosłych
Super Cecha
Lek
info

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Dostawa
Metoda dostawyWartość zamówienia
do 199zł
Wartość zamówienia
od 199zł
Czas pakowania
i wysyłki
Przewidywany czas dostawy
DHL Parcelshop
odbiór w punktach DHL ServicePoint i DHL Locker
dhl_agdoutlet_labesto_6.png 10,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier DHL
dostawa "do drzwi adresata"
DHL-Emblem.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier InPost
dostawa "do drzwi adresata"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
InPost Paczkomaty
dostawa "do punktu"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier Thermo Tracking
(metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze) - dostawa "do drzwi adresata"
11,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Czas wysyłki - jest to czas od złożenia zamówienia, w którym zobowiązujemy się spakować i przygotować Twoje zamówienie do wysłania, licząc dni robocze.
Przewidywany czas dostawy - jest to czas od złożenia zamówienia, w jakim Twoje zamówienie powinno zostać dostarczone do Ciebie, licząc dni robocze. Niestety nie mamy pełnego wpływu na pracę kurierów i niekiedy z ich powodu pojawiają się opóźnienia.
Cena
10,03 zł

(0,50 zł tabl.) / w tym VAT

Obecnie brak na stanie
W jednym koszyku możesz zamówić maksymalnie: 10 szt. produktu.

Darmowy odbiór w aptece

Darmowa dostawa od 199 zł

Wysyłka w 24h

Opinie

Strefa Wiedzy

więcej artykułów 
29 August 2023

Serce to jeden z narządów w klatce piersiowej, obok płuc i aorty, która dostarcza krew do całego ciała. Niestety, często nie możemy bezpośrednio kontrolować większości bólów w tej okolicy, szczególnie gdy są wynikiem urazu lub choroby przewlekłej. Ból w okolicach serca nie zawsze oznacza zawał - może mieć inne źródło i być nieszkodliwy.

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki „cookies” oraz podobne technologie w celu realizacji usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych (zgodnie z Polityką Prywatności).
Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. 
Więcej informacji znajdziesz w Polityce PrywatnościRegulaminie Strony. Każdy użytkownik sieci Internet wyświetlający za pomocą przeglądarki internetowej Stronę Internetową Apteki aptekamoderna.pl zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu Strony
Akceptuj