Cholinex 150 mg, 24 pastylki do ssania
Lek
Lek

Cholinex 150 mg, 24 pastylki do ssania

5909990712694
Marka: Cholinex
(0)

Lek Cholinex zawiera salicylan choliny, jest stosowany m.in. w stanach zapalnych błony śluzowej gardła, bólu i obrzęku gardła.

Opis
Spis treści

Wskazania

Stany zapalne błony śluzowej jamy ustnej i gardła. Ból i obrzęk gardła towarzyszący stanom zapalnym. Jako lek wspomagający antybiotykoterapię zakażeń błony śluzowej jamy ustnej i gardła wywołanych przez niektóre drobnoustroje.

Działanie

Lek Cholinex działania przeciwbólowo i przeciwzapalne. Salicylan choliny zmniejsza obrzęk, przekrwienie błony śluzowej jamy ustnej i gardła. Zwiększa również wydzielanie śliny, co wspomaga działanie przeciwzapalne.

Dawkowanie

Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: przeciętnie ssać po 1 pastylce 4 do 6 razy na dobę. Jeśli ból gardła nie ustępuje w ciągu 1 do 2 dni, należy skontaktować się z lekarze

Skład Cholinex 150 mg, 24 pastylki do ssania

Każda pastylka zawiera 150 mg Cholini salicylas (choliny salicylanu). oraz substancje pomocnicze: Sacharoza, Glukoza ciekła, Olejek miętowy.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na:

  • salicylany, .
  • inne niesteroidowe leki przeciwzapalne, .
  • pozostałe składniki preparatu.
Nie podawać u osób z żylakami przełyku, ze względu na zagrożenie krwoto

Działania niepożądane

Częstość występowania działań niepożądanych szacowano następująco: bardzo często (>1/10); często (1/100 do 1/10); niezbyt często (1/1 000 do 1/100); rzadko (1/10 000 do 1/1000); bardzo rzadko (1/10 000), częstość nie znana (częstość nie może być określona na podstawie dostępnych danych). W przypadku salicylanów podawanych doustnie mogą wystąpić: Zaburzenia układu immunologicznego Rzadko: reakcje alergiczne (zaczerwienienie skóry i wysypki, kaszel, uczucie zatkania nosa, obrzęk twarzy, języka, warg, trudności przy połykaniu lub trudności w oddychaniu). Zaburzenia żołądka i jelit Rzadko: uszkodzenie błony śluzowej przewodu pokarmowego (bóle brzucha, wymioty, krwawienia). Zaburzenia wątroby i dróg żółciowych Bardzo rzadko: u dzieci poniżej 12 roku życia przy doustnym stosowaniu salicylanów istnieje możliwość wystąpienia zespołu Reye`a

Cholinex
4083311
Postać
pastylki
Droga podania
doustnie
Rejestracja
Lek
Super Cecha
Lek
Czy to lek?
Lek
Wiek
dla dorosłych
od 12. roku życia
info

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Dostawa
Metoda dostawyWartość zamówienia
do 199zł
Wartość zamówienia
od 199zł
Czas pakowania
i wysyłki
Przewidywany czas dostawy
DHL Parcelshop
odbiór w punktach DHL ServicePoint i DHL Locker
dhl_agdoutlet_labesto_6.png 10,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier DHL
dostawa "do drzwi adresata"
DHL-Emblem.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier InPost
dostawa "do drzwi adresata"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
InPost Paczkomaty
dostawa "do punktu"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier Specjalistyczny
(metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze) - dostawa "do drzwi adresata"
11,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Czas wysyłki - jest to czas od złożenia zamówienia, w którym zobowiązujemy się spakować i przygotować Twoje zamówienie do wysłania, licząc dni robocze.
Przewidywany czas dostawy - jest to czas od złożenia zamówienia, w jakim Twoje zamówienie powinno zostać dostarczone do Ciebie, licząc dni robocze. Niestety nie mamy pełnego wpływu na pracę kurierów i niekiedy z ich powodu pojawiają się opóźnienia.
Cena
18,64 zł

(0,78 zł szt.) / w tym VAT

Ostatnie sztuki w magazynie
W jednym koszyku możesz zamówić maksymalnie: 10 szt. produktu.

Darmowy odbiór w aptece

Darmowa dostawa od 199 zł

Wysyłka w 24h

Opinie

Strefa Wiedzy

więcej artykułów 
03 March 2023

Nowa wegańska przekąska? Nie bardzo.Przyszłość kulinariów i być może jedyna szansa na wyżywienie kolejnych miliardów ludzi? Zdecydowanie. Jadalne owady np. suszone świerszcze to nic nadzwyczajnego. Jadłem smażone koniki polne i bardzo je polecam!

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki „cookies” oraz podobne technologie w celu realizacji usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych (zgodnie z Polityką Prywatności).
Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. 
Więcej informacji znajdziesz w Polityce PrywatnościRegulaminie Strony. Każdy użytkownik sieci Internet wyświetlający za pomocą przeglądarki internetowej Stronę Internetową Apteki aptekamoderna.pl zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu Strony
Akceptuj