Apap ból i gorączka C plus 500 mg + 300 mg, 10 tabletek musujących
Lek
Lek

Apap ból i gorączka C plus 500 mg + 300 mg, 10 tabletek musujących

5909991004927
Marka: APAP
(0)
Leczenie bólu i gorączka…
Opis
Spis treści

Wskazania

Leczenie bólu i gorączka

Działanie Apap ból i gorączka C plus 500 mg + 300 mg, 10 tabletek musujących

Paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo.

Dawkowanie

Dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat Jednorazowo 1 tabletka. Przyjmować co 4-6 godzin. Nie należy stosować więcej niż 3 tabletki na dobę. Przed zażyciem tabletkę należy rozpuścić w szklanki wody.

Skład Apap ból i gorączka C plus 500 mg + 300 mg, 10 tabletek musujących

1 tabletka musująca zawiera: 500 mg paracetamolu (Paracetamolum) i 300 mg kwasu askorbowego (Acidum ascorbicum) oraz substancje pomocnicze: Kwas cytrynowy Sodu wodorowęglan Sodu węglan bezwodny Powidon Makrogol 6000 Substancja poprawiająca smak i zapach cytrynowa Sacharyna sodowa Aspartam Substancja poprawiająca smak i zapach limonkowa Magnezu stearynian Sodu ryboflawiny fosforan

Działania niepożądane

Bardzo często>1/10
Często >1/100 do 1/10
Niezbyt często >1/1 000 do 1/100
Rzadko >1/10 000 do 1/1 000
Bardzo rzadko 1/10 000

Zaburzenia krwi i układu chłonnego: Bardzo rzadko: małopłytkowość uwarunkowana autoimmunologicznie, leukopenia, agranulocytoza, granulocytopenia, neutropenia, niedokrwistość hemolityczna. Zaburzenia układu immunologicznego: Rzadko: reakcje alergiczne jak obrzęk Quinckego, duszność, skurcz oskrzeli, zlewne poty, obniżenie ciśnienia tętniczego krwi aż do objawów wstrząsu. Zaburzenia skóry i tkanki podskórnej: Niezbyt często: rumieniowe, pokrzywkowe reakcje skórne i zaczerwienienie skóry. Bardzo rzadko: ciężkie reakcje skórne Zaburzenia żołądka i jelit: Rzadko: nudności, wymioty. Zaburzenia wątroby i dróg żółciowych: Bardzo rzadko: uszkodzenie wątroby. Zaburzenia nerek i dróg moczowych: Bardzo rzadko: kolka nerkowa, martwica brodawek nerkowych, ostra niewydolność nerek, kamica moczowa.

Przeciwwskazania

 • Nadwrażliwość na substancje czynne lub którąkolwiek substancję pomocniczą
 • Wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej
 • Ciężka niewydolność wątroby lub nerek
 • Kamica moczowa
 • Wirusowe zapalenie wątroby
 • Choroba alkoholowa
 • Fenyloketonuria (ze względu na zawartość aspartamu)
 • Stosowanie inhibitorów MAO oraz okres 2 tygodni po ich odstawieniu
 • Stosowanie zydowudyny (AZT)
 • Stosowanie u dzieci w wieku poniżej 12 lat

Podmiot odpowiedzialny

USP Zdrowie Sp. z o.o.
ul. Poleczki 35
02-822 Warszawa


Ten produkt możesz znaleźć również w kategorii Środki na przeziębienie i grypę. oraz w kategorii .Środki przeciwgorączkowe

3000925
Postać
tabletki musujące
Droga podania
doustnie
Rejestracja
Lek
Super Cecha
Lek
Czy to lek?
Lek
Wiek
dla dorosłych
od 12. roku życia
od 14. roku życia
od 15. roku życia
od 16. roku życia
info

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Dostawa
Metoda dostawyWartość zamówienia
do 199zł
Wartość zamówienia
od 199zł
Czas pakowania
i wysyłki
Przewidywany czas dostawy
DHL Parcelshop
odbiór w punktach DHL ServicePoint i DHL Locker
dhl_agdoutlet_labesto_6.png 10,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier DHL
dostawa "do drzwi adresata"
DHL-Emblem.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier InPost
dostawa "do drzwi adresata"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
InPost Paczkomaty
dostawa "do punktu"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier Specjalistyczny
(metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze) - dostawa "do drzwi adresata"
11,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Czas wysyłki - jest to czas od złożenia zamówienia, w którym zobowiązujemy się spakować i przygotować Twoje zamówienie do wysłania, licząc dni robocze.
Przewidywany czas dostawy - jest to czas od złożenia zamówienia, w jakim Twoje zamówienie powinno zostać dostarczone do Ciebie, licząc dni robocze. Niestety nie mamy pełnego wpływu na pracę kurierów i niekiedy z ich powodu pojawiają się opóźnienia.
Cena
20,60 zł

(2,06 zł tabl. mus.) / w tym VAT

Duża dostępność
W jednym koszyku możesz zamówić maksymalnie: 10 szt. produktu.

Darmowy odbiór w aptece

Darmowa dostawa od 199 zł

Wysyłka w 24h

Opinie

Strefa Wiedzy

więcej artykułów 
23 March 2023
 • W tym roku kleszcze atakują wcześnie. Są bardziej aktywne niż w poprzednich latach. Dlatego trzeba uważać, a każdą wizytę w lesie czy parku zakończyć na przeglądzie całego ciała po powrocie do domu. Oczywiście można też spróbować użyć środków odstraszających, jednak według specjalistów o tej porze roku mogą być one mało skuteczne. Kleszcze są wygłodniałe po zimie i nieprzyjemny (dla nich zapach) nie zniechęci ich do posiłku. A chyba wszyscy już wiedzą, że ugryzienie przez kleszcza to ryzyko zachorowania na boreliozę lub odkleszczowe zapalenie mózgu.

 • Jednym z najpopularniejszych składników repelentów jest DEET, czyli dietylotoluamid. Zalicza się on do syntetycznych repelentów, czyli związków które powstrzymują owady przed zbliżaniem się do miejsca ich zastosowania, spowalniają ich lot i “zniechęcają” do ukąszenia ludzi. 

 •  Nie należy kleszcza niczym smarować. Ani masłem, ani olejem, ani kefirem, wódką, spirytusem, płynami do odkażania, ani tym bardziej przypalać. Intruz przy takich czynnościach się po prostu zestresuje i zwymiotuje. A to niesie ze sobą dużo większe ryzyko zainfekowania niż gdyby nawet się najadł i odpadł.
Na naszej stronie wykorzystujemy pliki „cookies” oraz podobne technologie w celu realizacji usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych (zgodnie z Polityką Prywatności).
Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. 
Więcej informacji znajdziesz w Polityce PrywatnościRegulaminie Strony. Każdy użytkownik sieci Internet wyświetlający za pomocą przeglądarki internetowej Stronę Internetową Apteki aptekamoderna.pl zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu Strony
Akceptuj