Canephron 60 tabletek
Lek
Lek

Canephron 60 tabletek

5909991391096
Marka: Canephron

Canephron jest naturalnym lekiem stosowanym w leczeniu łagodnych chorób dróg moczowych oraz zapobiegawczo i wspomagająco w leczeniu pacjentów z kamicą dróg moczowych oraz tendencją do odkładania się piasku nerkowego.

Opis
Spis treści

Wskazania

Wspomagająco jako leczenie uzupełniające łagodnie przebiegających chorób zapalnych dróg moczowych oraz zapobiegawczo w osadzaniu się piasku nerkowego.

Działanie Canephron 60 tabletek

Tradycyjny produkt leczniczy roślinny do stosowania w wymienionych wskazaniach, wynikających wyłącznie z jego długotrwałego okresu stosowania.

Dawkowanie

Dorosli i młodziez w wieku powyzej 12 lat: po 2 tabletki drazowane 3 razy na dobe (całkowita dawka dobowa wynosi 6 tabletek).

Skład Canephron 60 tabletek

Substancjami czynnymi tabletek Canephron są: 18 mg Levisticum officinale Koch, radix (korzeń lubczyka); 18 mg Centaurium erythraea Rafn s. l. włącznie z C. majus (H. et L.) Zeltner i C.suffruticosum (Griseb.) Ronn. (syn. Erythraea centaurium Persoon; C. umbellatum Gilibert; C. minus Gars.), herba (ziele centurii); 18 mg Rosmarinus officinalis L., folium (liść rozmarynu). Inne składniki leku to: wapnia węglan, olej rycynowy pierwszego tłoczenia; dekstryna, barwniki: żelaza tlenek czerwony (E 172), ryboflawina (E 101), tytanu dwutlenek (E 171), glukoza ciekła (substancja sucha), laktoza jednowodna. magnezu stearynian, skrobia kukurydziana, wosk Montana glikolowy, Powidon K 25, Powidon K 30, Szelak, krzemionka koloidalna bezwodna, sacharoza, talk

Działania niepożądane

Jak kazdy lek, lek Canephron moze powodowac działania niepozadane, chociaz nie u kazdego one wystapia. Zaburzenia zoładka i jelit: Zaburzenia zoładkowo - jelitowe, np. nudnosci, wymioty, biegunka wystepuja czesto (wiecej niz u 1 na 100 pacjentow, ale u mniej niz 1 na 10 pacjentow). Zaburzenia układu immunologicznego: Reakcje nadwrazliwosci/alergiczne: czestosc nieznana (nie moze byc okreslona na podstawie dostepnych danych).

Przeciwwskazania

Przeciwskazania do stosowania tabletek Canephron:

  • jesli u pacjenta stwierdzono uczulenie (nadwrazliwosc) na substancje czynne, inne rosliny z rodziny selerowatych (np. anyz, koper włoski), anetol (składnik olejkow eterycznych np. anyzu lub selera) lub na ktorakolwiek z substancji pomocniczych tego leku
  • jesli u pacjenta wystepuja wrzody zoładka,
  • w przypadku obrzekow spowodowanych zaburzeniami serca lub nerek i/lub jesli zmniejszenie ilosci przyjmowanych płynow zostało zalecone przez lekarza.

Podmiot odpowiedzialny

Bionorica Polska Sp. z o.o.
Hrubieszowska 6B,
01-209 Warszawa


Ten produkt możesz znaleźć również w kategorii Środki na stres i adaptogeny.

Canephron
3559021
Postać
tabletki
Droga podania
doustne
doustnie
Rejestracja
Lek
Wiek
dla dorosłych
od 12. roku życia
od 14. roku życia
od 15. roku życia
od 16. roku życia
Czy to lek?
Lek
Super Cecha
Lek
info

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Dostawa
Metoda dostawyWartość zamówienia
do 199zł
Wartość zamówienia
od 199zł
Czas pakowania
i wysyłki
Przewidywany czas dostawy
Kurier InPost
dostawa "do drzwi adresata"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
InPost Paczkomaty
dostawa "do punktu"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier Thermo Tracking
(metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze) - dostawa "do drzwi adresata"
11,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Czas wysyłki - jest to czas (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w którym spakujemy i przygotujemy Twoje zamówienie do wysłania (liczymy wyłącznie dni robocze).
Przewidywany czas dostawy - jest to czas od złożenia zamówienia (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w jakim Twoje zamówienie powinno zostać dostarczone do Ciebie (liczymy wyłącznie dni robocze). Niestety nie mamy pełnego wpływu na pracę kurierów, a niekiedy z ich powodu pojawiają się opóźnienia.
FAQ

canephron a kierowanie pojazdami

mgr farm. Piotr Miszczuk

canephron a jedzenie

mgr farm. Piotr Miszczuk

canephron w ciąży

mgr farm. Piotr Miszczuk

Cena
56,98 zł

(0,95 zł tabl.) / w tym VAT

W jednym koszyku możesz zamówić maksymalnie: 10 szt. produktu.

Darmowy odbiór w aptece

Darmowa dostawa od 199 zł

Wysyłka w 24h

Opinie

Strefa Wiedzy

więcej artykułów 
29 August 2023

Serce to jeden z narządów w klatce piersiowej, obok płuc i aorty, która dostarcza krew do całego ciała. Niestety, często nie możemy bezpośrednio kontrolować większości bólów w tej okolicy, szczególnie gdy są wynikiem urazu lub choroby przewlekłej. Ból w okolicach serca nie zawsze oznacza zawał - może mieć inne źródło i być nieszkodliwy.

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki „cookies” oraz podobne technologie w celu realizacji usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych (zgodnie z Polityką Prywatności).
Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. 
Więcej informacji znajdziesz w Polityce PrywatnościRegulaminie Strony. Każdy użytkownik sieci Internet wyświetlający za pomocą przeglądarki internetowej Stronę Internetową Apteki aptekamoderna.pl zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu Strony
Akceptuj