Gynoxin Optima 200 mg, 3 kapsułki dopochwowe
Lek
Lek

Gynoxin Optima 200 mg, 3 kapsułki dopochwowe

5391519922033
Marka: Gynoxin

Gynoxin Optima 200 mg to lek zawierający fentikonazol o szerokim zakresie działania w drożdżycy miejsc intymnych oraz mieszanych infekcjach pochwy, ponieważ hamuje rozwój bakterii Gram-dodatnich i Gram-ujemnych. Produkt ma formę kapsułek dopochwowych, stosowany w infekcjach intymnych.

Opis
Spis treści

Wskazania

Grzybicze zapalenie pochwy i sromu nazywane też drożdżycą pochwy i sromu. Leczenie zakażeń mieszanych pochwy

Działanie Gynoxin Optima 200 mg, 3 kapsułki dopochwowe

Gynoxin Optima zawiera substancję czynną fentikonazol, który jest pochodną imidazolu o szerokim zakresie działania przeciwgrzybiczego

Dawkowanie

1 kapsułka dopochwowa, miękka stosowana raz na dobę przez trzy kolejne dni. Aplikować głęboko do pochwy wieczorem przed snem

Skład Gynoxin Optima 200 mg, 3 kapsułki dopochwowe

Substancją czynną leku jest fentikonazol. 1 kapsułka dopochwowa, miękka zawiera 200 mg azotanu fentikonazolu. Pozostałe składniki (substancje pomocnicze) to: triglicerydy nasyconych kwasów tłuszczowych o średniej długości łańcucha, krzemionka koloidalna, żelatyna, glicerol, tytanu dwutlenek (E 171), etylu parahydroksybenzoesan (E 215), propylu parahydroksybenzoesan sodowy (E 217)

Działania niepożądane

Jak każdy lek, lek ten może powodować działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią. Podczas wprowadzania kapsułki do pochwy może wystąpić łagodne, przemijające uczucie pieczenia. Jeśli lek Gynoxin Optima jest stosowany zgodnie z zaleceniami, substancja czynna słabo się wchłania i występowanie ogólnoustrojowych działań niepożądanych jest mało prawdopodobne. Po zastosowaniu tego leku obserwowano następujące objawy niepożądane: Bardzo rzadko (występują rzadziej niż u 1 osoby na 10 000): uczucie pieczenia sromu i pochwy, wysypka rumieniowa

Przeciwwskazania

Jeśli pacjentka ma uczulenie na substancję czynną lub którykolwiek z pozostałych składników tego lek

Podmiot odpowiedzialny

Recordati Polska sp. z o.o.
Królewska 16
00-103 Warszawa


Ten produkt możesz znaleźć również w kategorii Środki doustne na alergie.

Gynoxin
3317541
Postać
kapsułki
Droga podania
dopochwowo
Rejestracja
Lek
Wiek
dla dorosłych
od 16. roku życia
Czy to lek?
Lek
Super Cecha
Lek
info

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Dostawa
Metoda dostawyWartość zamówienia
do 199zł
Wartość zamówienia
od 199zł
Czas pakowania
i wysyłki
Przewidywany czas dostawy
Kurier InPost
dostawa "do drzwi adresata"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
InPost Paczkomaty
dostawa "do punktu"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier Thermo Tracking
(metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze) - dostawa "do drzwi adresata"
11,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Czas wysyłki - jest to czas (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w którym spakujemy i przygotujemy Twoje zamówienie do wysłania (liczymy wyłącznie dni robocze).
Przewidywany czas dostawy - jest to czas od złożenia zamówienia (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w jakim Twoje zamówienie powinno zostać dostarczone do Ciebie (liczymy wyłącznie dni robocze). Niestety nie mamy pełnego wpływu na pracę kurierów, a niekiedy z ich powodu pojawiają się opóźnienia.
Cena
25,59 zł

(8,53 zł kaps.) / w tym VAT

Duża dostępność
W jednym koszyku możesz zamówić maksymalnie: 10 szt. produktu.

Darmowy odbiór w aptece

Darmowa dostawa od 199 zł

Wysyłka w 24h

Opinie

Strefa Wiedzy

więcej artykułów 
29 August 2023

Serce to jeden z narządów w klatce piersiowej, obok płuc i aorty, która dostarcza krew do całego ciała. Niestety, często nie możemy bezpośrednio kontrolować większości bólów w tej okolicy, szczególnie gdy są wynikiem urazu lub choroby przewlekłej. Ból w okolicach serca nie zawsze oznacza zawał - może mieć inne źródło i być nieszkodliwy.

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki „cookies” oraz podobne technologie w celu realizacji usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych (zgodnie z Polityką Prywatności).
Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. 
Więcej informacji znajdziesz w Polityce PrywatnościRegulaminie Strony. Każdy użytkownik sieci Internet wyświetlający za pomocą przeglądarki internetowej Stronę Internetową Apteki aptekamoderna.pl zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu Strony
Akceptuj