Sterimar aerozol do nosa 100 ml

Sterimar aerozol do nosa 100 ml

5907589874143
Marka: Sterimar

Wyrób medyczny Sterimar w postaci spray zawiera wodę morską bogatą w pierwiastki śladowe i morskie sole mineralne o stężeniu fizjologicznym. Preparat przeznaczony dla dzieci i dorosłych. Woda morska o stężeniu fizjologicznym dla dzieci i dorosłych. Spray zawiera ok. 300 aplikacji.

Opis
Spis treści

Wskazania

Wyrób medyczny Sterimar jest przeznaczony dla dzieci i dorosłych. Służy do wypłukiwania i eliminowania zanieczyszczeń (kurz, śluz, alergeny). Jest wskazany w celu nawilżenia i przywrócenia naturalnej wilgotności błony śluzowej nosa. Preparat zapobiega schorzeniom laryngologicznym poprzez wzmacnianie mechanizmów obronnych błony śluzowej nosa. Wpływa na usprawnienie oddychania, dzięki czemu ułatwia zasypianie i poprawia jakość snu

Działanie Sterimar aerozol do nosa 100 ml

Wyrób medyczny Sterimar działa delikatnie oczyszczająco i nawilżająco. Przyczynia się do ułatwienia oddychania oraz zapobiega przeziębieniom

Dawkowanie

Przy pierwszym utyciu należy jeden raz rozpylić preparat w powietrzu, aby uruchomić system. W celu higieny i nawilżenia błony śluzowej nosa: -trzymając głowę prosto należy wprowadzić końcówkę aplikatora do nosa. Rozpylić STERIMAR raz lub dwa razy w każdym otworze nosowym. -Pozwolić, aby nadmiar roztworu wypłynął z nosa, a następnie wydmuchać nos. W celu głębszego oczyszczenia jam nosowych: -przechylić głowę w jedną stronę, umieścić końcówkę aplikatora w górnej części otworu nosowego. -Rozpylić STERIMAR jeden raz, ale przez dłuższą chwilę, od 2 do 3 sekund. -Pozwolić, aby nadmiar roztworu wypłynął przez drugi otwór nosowy, a następnie wydmuchać nos. Po każdym użyciu końcówkę aplikatora umyć w gorącej wodzie i osuszyć. 2 do 6 aplikacji dziennie.

Skład Sterimar aerozol do nosa 100 ml

Woda morska: 31,82 ml Woda oczyszczona do 100 ml -Fizjologiczny roztwór wody morskiej zawierający stężenie soli zbliżone do stężenia w komórkach ludzkiego organizmu. -Przefiltrowana, w 100% naturalna, i bez konserwantów. -Zawiera pierwiastki śladowe jak cynk, miedź, mangan, żelazo, magnez, selen. -Produkt jest pakowany w warunkach aseptycznych

Przeciwwskazania

Pojemnik pod ciśnieniem zawierający obojętny gaz (azot). Roztwór znajduje się w pojemniku wewnętrznym i nie ma kontaktu z azotem

Podmiot odpowiedzialny

P&G Health Germany GmbH
Sulzbacher Strasse 40
65824 Schwalbach am Taunus
Niemcy


Ten produkt możesz znaleźć również w kategorii Apteczka samochodowa.

Sterimar
9047320
Postać
aerozol
Droga podania
do nosa
Rejestracja
Wyrób medyczny
Wiek
dla dorosłych
Dostawa
Metoda dostawyWartość zamówienia
do 199zł
Wartość zamówienia
od 199zł
Czas pakowania
i wysyłki
Przewidywany czas dostawy
Kurier InPost
dostawa "do drzwi adresata"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
InPost Paczkomaty
dostawa "do punktu"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier Thermo Tracking
(metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze) - dostawa "do drzwi adresata"
11,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Czas wysyłki - jest to czas (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w którym spakujemy i przygotujemy Twoje zamówienie do wysłania (liczymy wyłącznie dni robocze).
Przewidywany czas dostawy - jest to czas od złożenia zamówienia (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w jakim Twoje zamówienie powinno zostać dostarczone do Ciebie (liczymy wyłącznie dni robocze). Niestety nie mamy pełnego wpływu na pracę kurierów, a niekiedy z ich powodu pojawiają się opóźnienia.
Cena
42,94 zł

(0,43 zł ml) / w tym VAT

W jednym koszyku możesz zamówić maksymalnie: 10 szt. produktu.

Darmowy odbiór w aptece

Darmowa dostawa od 199 zł

Wysyłka w 24h

Opinie

Strefa Wiedzy

więcej artykułów 
29 October 2021

Właśnie wchodzimy w kulminacyjny moment sezonu infekcyjnego. Widać to szczególnie po absencji w pracy, okresowo opustoszałych przedszkolach i ilości pacjentów odwiedzających apteki. Ci, którym uda się opanować objawy mogą mówić o sporym szczęściu. W przypadku infekcji górnych dróg oddechowych łatwo bowiem wpaść w błędne koło, w którym skutek napędza przyczynę. Niestety nawet trafnie postawiona diagnoza oraz właściwie przeprowadzone leczenie nie dają nam gwarancji, że dopadnie nas po czasie nawracająca infekcja dróg oddechowych.

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki „cookies” oraz podobne technologie w celu realizacji usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych (zgodnie z Polityką Prywatności).
Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. 
Więcej informacji znajdziesz w Polityce PrywatnościRegulaminie Strony. Każdy użytkownik sieci Internet wyświetlający za pomocą przeglądarki internetowej Stronę Internetową Apteki aptekamoderna.pl zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu Strony
Akceptuj