Hedussin syrop 33 mg/4 ml, 100 ml
Lek
Lek

Hedussin syrop 33 mg/4 ml, 100 ml

5909991235383
Marka: Hedussin

Produkt leczniczy roślinny Hedussin zawiera bluszcz. Jest stosowany w kaszlu mokrym (produktywnym), dzięki właściwościom wykrztuśnym syropu. Preparat przeznczony dla dzieci powyżej 2 roku życia i dorosłych.

Opis
Spis treści

Dawkowanie

>Dzieci 2-5 lat, 2ml 2 razy na dobę; dzieci 6-12 lat 4ml, 2 razy na dobę; powyżej 12 lat i dorośli, 6ml 2 razy na dobę

Skład Hedussin syrop 33 mg/4 ml, 100 ml

Substancją czynną jest: suchy wyciąg z liści bluszczu (Hederae helicis folii extractum siccum). 4 ml syropu zawierają 33 mg suchego wyciągu z liści bluszczu (4-8:1; ekstrahent: etanol 30% (m/m)). Substancje pomocnicze: sorbitol ciekły (niekrystalizujący) (E 420), potasu sorbinian (E 202), guma ksantan (E 415), kwas cytrynowy bezwodny (E 330), woda oczyszczona. Lek nie zawiera etanolu i cukru

Działania niepożądane

Jak każdy lek, lek ten może powodować działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią. Często występujące działania niepożądane (do 1 na 10 osób): - biegunka, nudności, - wymioty. Niezbyt często występujące działania niepożądane (do 1 na 100 osób): - pokrzywka, rumień, duszność, wysypka skórna

Przeciwwskazania

Kiedy nie stosować leku Hedussin: - w przypadku nadwrażliwości na substancje czynną - suchy wyciąg z liści bluszczu, na inne rośliny z rodziny Araliaceae (rodzina botaniczna bluszczu) lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku, - u dzieci poniżej 2 lat - ryzyko pogorszenia się objawów ze strony układu oddechowego

Podmiot odpowiedzialny

Phytopharm
Klęka 1
Nowe Miasto nad Wartą


Ten produkt możesz znaleźć również w kategorii Witaminy i minerały.

Hedussin
3132521
Postać
syrop
Droga podania
doustne
doustnie
Rejestracja
Lek
Wiek
dla dorosłych
od 2. roku życia
od 3. roku życia
od 4. roku życia
od 5. roku życia
od 6. roku życia
od 7. roku życia
od 8. roku życia
od 9. roku życia
od 10. roku życia
od 11. roku życia
od 12. roku życia
od 14. roku życia
od 15. roku życia
od 16. roku życia
Czy to lek?
Lek
Super Cecha
Lek
info

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Dostawa
Metoda dostawyWartość zamówienia
do 199zł
Wartość zamówienia
od 199zł
Czas pakowania
i wysyłki
Przewidywany czas dostawy
Kurier InPost
dostawa "do drzwi adresata"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
InPost Paczkomaty
dostawa "do punktu"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier Thermo Tracking
(metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze) - dostawa "do drzwi adresata"
11,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Czas wysyłki - jest to czas (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w którym spakujemy i przygotujemy Twoje zamówienie do wysłania (liczymy wyłącznie dni robocze).
Przewidywany czas dostawy - jest to czas od złożenia zamówienia (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w jakim Twoje zamówienie powinno zostać dostarczone do Ciebie (liczymy wyłącznie dni robocze). Niestety nie mamy pełnego wpływu na pracę kurierów, a niekiedy z ich powodu pojawiają się opóźnienia.
Cena
24,09 zł

(0,24 zł ml) / w tym VAT

W jednym koszyku możesz zamówić maksymalnie: 10 szt. produktu.

Darmowy odbiór w aptece

Darmowa dostawa od 199 zł

Wysyłka w 24h

Opinie

Strefa Wiedzy

więcej artykułów 
29 August 2023

Serce to jeden z narządów w klatce piersiowej, obok płuc i aorty, która dostarcza krew do całego ciała. Niestety, często nie możemy bezpośrednio kontrolować większości bólów w tej okolicy, szczególnie gdy są wynikiem urazu lub choroby przewlekłej. Ból w okolicach serca nie zawsze oznacza zawał - może mieć inne źródło i być nieszkodliwy.

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki „cookies” oraz podobne technologie w celu realizacji usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych (zgodnie z Polityką Prywatności).
Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. 
Więcej informacji znajdziesz w Polityce PrywatnościRegulaminie Strony. Każdy użytkownik sieci Internet wyświetlający za pomocą przeglądarki internetowej Stronę Internetową Apteki aptekamoderna.pl zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu Strony
Akceptuj