Canespor krem 15 g
Lek
Lek

Canespor krem 15 g

5909990373215
Marka: Canespor

Produkt leczniczy Canespor zawiera bifonazol, który wykazuje szeroki zakres działania przeciwgrzybiczego. Jest stosowany w miejscowym leczeniu zakażeń grzybiczych skóry.

Opis
Spis treści

Wskazania

Lek Canespor jest przeznaczony do stosowania miejscowego w leczeniu zakażeń grzybiczych skóry

Działanie Canespor krem 15 g

Preparat leczniczy Canespor zawiera bifonazol, który ma szeroki zakres działania przeciwgrzybiczego

Dawkowanie

Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak opisano to w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. Lek należy stosować raz na dobę, najlepiej wieczorem przed snem. Leczenie lekiem Canespor należy prowadzić przez odpowiednio długi okres. Grzybice stóp w tym grzybica międzypalcowa: 3 tygodnie. Grzybica tułowia, dłoni i fałdów skórnych: 2-3 tygodnie. Łupież pstry: 2 tygodnie. Łupież rumieniowaty: 2 tygodnie. Kandydoza powierzchowna skóry: 2-4 tygodnie

Skład Canespor krem 15 g

Substancją czynną leku jest bifonazol (Bifonazolum). 1 g kremu zawiera 10 mg bifonazolu. Substancje pomocznicze: alkohol benzylowy, alkohol cetylostearylowy, cetylu palmitynian, polisorbat 60, oktylododekanol, woda oczyszczona, sorbitanu stearynian

Działania niepożądane

Jak każdy lek, lek ten może powodować działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią. Częstość nieznana: - ból w miejscu podania, - obrzęk obrzeżny, - kontaktowe zapalenie skóry, - alergiczne zapalenie skóry, - rumień, - świąd, - wysypka, - pokrzywka, - podrażnienie skóry, - uczucie pieczenia na skórze

Przeciwwskazania

Uczulenie na którykolwiek ze składników leku, ciąża, laktacja

Podmiot odpowiedzialny

Bayer Sp. z o.o.
Al.Jerozolimskie 158
02-326 Warszawa


Ten produkt możesz znaleźć również w kategorii Witaminy i minerały. oraz w kategorii .Witaminy dla dzieci

3720901
Postać
krem
Droga podania
na skórę
Rejestracja
Lek
Wiek
dla dorosłych
Czy to lek?
Lek
Super Cecha
Lek
info

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Dostawa
Metoda dostawyWartość zamówienia
do 199zł
Wartość zamówienia
od 199zł
Czas pakowania
i wysyłki
Przewidywany czas dostawy
Kurier InPost
dostawa "do drzwi adresata"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
InPost Paczkomaty
dostawa "do punktu"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier Thermo Tracking
(metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze) - dostawa "do drzwi adresata"
11,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Czas wysyłki - jest to czas (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w którym spakujemy i przygotujemy Twoje zamówienie do wysłania (liczymy wyłącznie dni robocze).
Przewidywany czas dostawy - jest to czas od złożenia zamówienia (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w jakim Twoje zamówienie powinno zostać dostarczone do Ciebie (liczymy wyłącznie dni robocze). Niestety nie mamy pełnego wpływu na pracę kurierów, a niekiedy z ich powodu pojawiają się opóźnienia.
Cena
74,68 zł

(4,98 zł g) / w tym VAT

W jednym koszyku możesz zamówić maksymalnie: 10 szt. produktu.

Darmowy odbiór w aptece

Darmowa dostawa od 199 zł

Wysyłka w 24h

Opinie

Strefa Wiedzy

więcej artykułów 
29 August 2023

Serce to jeden z narządów w klatce piersiowej, obok płuc i aorty, która dostarcza krew do całego ciała. Niestety, często nie możemy bezpośrednio kontrolować większości bólów w tej okolicy, szczególnie gdy są wynikiem urazu lub choroby przewlekłej. Ból w okolicach serca nie zawsze oznacza zawał - może mieć inne źródło i być nieszkodliwy.

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki „cookies” oraz podobne technologie w celu realizacji usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych (zgodnie z Polityką Prywatności).
Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. 
Więcej informacji znajdziesz w Polityce PrywatnościRegulaminie Strony. Każdy użytkownik sieci Internet wyświetlający za pomocą przeglądarki internetowej Stronę Internetową Apteki aptekamoderna.pl zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu Strony
Akceptuj