Mel 20 tabletek ulegających rozpadowi w jamie ustnej
Lek
Lek

Mel 20 tabletek ulegających rozpadowi w jamie ustnej

5909991228231
Marka: Mel

Produkt leczniczy Mel zawiera meloksykam, dzięki czemu działa przeciwzapalnie, przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Jest stosowany w bólach kostno-stawowych i mięśniowych.

Opis
Spis treści

Wskazania

Produkt leczniczy Mel zawiera meloksykam, dzięki czemu działa przeciwzapalnie, przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Jest stosowany w bólach kostno-stawowych i mięśniowych

Działanie Mel 20 tabletek ulegających rozpadowi w jamie ustnej

Substancją czynną leku jest: meloksykam (Meloxicamum). 1 tabletka zawiera 7,5 mg meloksykamu. Substancje pomocnicze to: betadeks, aromat malinowy SD0621M, aromat truskawkowy SD1634, aromat waniliowy SD1333, sodu cytrynian bezwodny, aspartam (E 951), pearlitol flash: d-mannitol, skrobia kukurydziana, woda oczyszczona, ludiflash: octan poliwinylu, powidon K30, krospowidon (typ B), d-mannitol, woda oczyszczona, krospowidon (typ B), sodu stearylofumaran, acesulfam potasowy (E 950)

Dawkowanie

Lek Mel zawiera meloksykam, dzięki czemu działa przeciwzapalnie, przeciwbólowo i przeciwgorączkowo

Skład Mel 20 tabletek ulegających rozpadowi w jamie ustnej

Lek Mel przeznaczony jest do stosowania w bólach kostno-stawowych i mięśniowych, które towarzyszą chorobie reumatoidalnej i zwyrodnieniowej stawów. Można stosować w krótkotrwałym leczeniu zaostrzeń objawów chorób reumatoidalnych

Działania niepożądane

- Uczulenie na meloksykam lub którykolwiek z pozostałych składników leku. - Uczulenie na aspirynę lub inne niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ). - Pojawienie się w przeszłości jakiekolwiek z poniższych objawów po zastosowaniu aspiryny lub innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ): - świszczący oddech, uczucie ucisku w klatce piersiowej, duszność (astma), - niedrożność nosa z powodu obrzęku błony śluzowej nosa (polipy nosa), - wysypka skórna (pokrzywka), - nagły obrzęk skóry lub błon śluzowych, na przykład obrzęk wokół oczu, twarzy, warg, jamy ustnej lub gardła, mogący ewentualnie utrudniać oddychanie (obrzęk naczynioruchowy). - Wystąpienie u pacjenta po wcześniejszym leczeniu NLPZ: - krwawienia z żołądka lub jelit, - perforacji żołądka lub jelit. - Stwierdzona choroba wrzodowa lub krwawienie z żołądka i/lub dwunastnicy. - Przebyta choroba wrzodowa żołądka i/lub dwunastnicy lub wystąpiło krwawienie z przewodu pokarmowego (choroba wrzodowa lub krwawienia występujące co najmniej dwa razy). - Ciężkie zaburzenia czynności wątroby. - Wystąpienie ostatnio krwawienia w obrębie mózgu (krwawienie z naczyń mózgowych) oraz w przypadku wystąpienia w przeszłości jakichkolwiek innych krwawień. - Ciężka niewydolność serca. - Nie stosować: - u pacjentów niedializowanych z ciężką niewydolnością nerek, - w trzech ostatnich miesiącach ciąży i w okresie karmienia piersią, - u dzieci i młodzieży w wieku poniżej 15 lat

Przeciwwskazania

Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak opisano to w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. Lek Mel stosuje się doustnie. Zalecana dawka to: 1 tabletka na dobę. Tabletkę należy umieścić na języku i pozwolić by uległa rozpuszczeniu, a następnie połknąć. W razie potrzeby rozpuszczoną tabletkę można popić wodą

Podmiot odpowiedzialny

Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej Hasco-Lek
ul. Żmigrodzka 242 E
51-131 Wrocław


Ten produkt możesz znaleźć również w kategorii Dermokosmetyki do pielęgnacji ciała.

Mel
3116362
Postać
tabletki
Droga podania
doustne
doustnie
Rejestracja
Lek
Wiek
dla dorosłych
od 15. roku życia
od 16. roku życia
Czy to lek?
Lek
Super Cecha
Lek
info

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Dostawa
Metoda dostawyWartość zamówienia
do 199zł
Wartość zamówienia
od 199zł
Czas pakowania
i wysyłki
Przewidywany czas dostawy
Kurier InPost
dostawa "do drzwi adresata"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
InPost Paczkomaty
dostawa "do punktu"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier Thermo Tracking
(metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze) - dostawa "do drzwi adresata"
11,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Czas wysyłki - jest to czas (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w którym spakujemy i przygotujemy Twoje zamówienie do wysłania (liczymy wyłącznie dni robocze).
Przewidywany czas dostawy - jest to czas od złożenia zamówienia (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w jakim Twoje zamówienie powinno zostać dostarczone do Ciebie (liczymy wyłącznie dni robocze). Niestety nie mamy pełnego wpływu na pracę kurierów, a niekiedy z ich powodu pojawiają się opóźnienia.
Cena
18,23 zł

(0,91 zł tabl.) / w tym VAT

W jednym koszyku możesz zamówić maksymalnie: 10 szt. produktu.

Darmowy odbiór w aptece

Darmowa dostawa od 199 zł

Wysyłka w 24h

Opinie

Strefa Wiedzy

więcej artykułów 
29 August 2023

Serce to jeden z narządów w klatce piersiowej, obok płuc i aorty, która dostarcza krew do całego ciała. Niestety, często nie możemy bezpośrednio kontrolować większości bólów w tej okolicy, szczególnie gdy są wynikiem urazu lub choroby przewlekłej. Ból w okolicach serca nie zawsze oznacza zawał - może mieć inne źródło i być nieszkodliwy.

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki „cookies” oraz podobne technologie w celu realizacji usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych (zgodnie z Polityką Prywatności).
Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. 
Więcej informacji znajdziesz w Polityce PrywatnościRegulaminie Strony. Każdy użytkownik sieci Internet wyświetlający za pomocą przeglądarki internetowej Stronę Internetową Apteki aptekamoderna.pl zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu Strony
Akceptuj