Nicorette Freshfruit guma do żucia 2 mg, 105 sztuk
Lek
Lek

Nicorette Freshfruit guma do żucia 2 mg, 105 sztuk

5909990772698
Marka: Nicorette

Lek Nicorette Freshfruit gum zawiera nikotynę. Wskazaniem do zastosowania leku jest chęć rzucenia palenia, lek działa wspomagająco jako rodzaj nikotynowej terapii zastępczej.

Opis
Spis treści

Wskazania

Nicorette FreshFruit Gum lecznicza guma do życia wskazana jest w leczeniu uzależniania od nikotyny poprzez redukcję objawów głodu nikotynowego i objawów odstawiennych

Działanie Nicorette Freshfruit guma do żucia 2 mg, 105 sztuk

Nicorette Freshfruit gum łagodzi objawy odstawienne wystepujace po zaprzestaniu palenia, w tym głod nikotynowy. Gdy nagle zaprzestanie sie dostarczac do organizmu nikotyne z tytoniu, rozwijaja sie rozne rodzaje nieprzyjemnych odczuc, zwanych objawami odstawienia, np. drazliwosc, uczucie złosci lub depresji, lek, niepokoj, obnizenie koncentracji uwagi, zwiekszenie apetytu lub zwiekszenie masy ciała, silne pragnienie zapalenia papierosa (głod), przebudzenia w nocy lub zaburzenia snu. Nikotyna zawarta w leku Nicorette Freshfruit gum moze zapobiec wystapieniu tych nieprzyjemnych odczuc lub zmniejszyc ich nasilenie oraz zmniejszyc pragnienie zapalenia papierosa

Dawkowanie

Wstepna dawka powinna zostac ustalona indywidualnie w zaleznosci od stopnia uzaleznienia pacjenta od nikotyny. Zazwyczaj stosuje sie 8 12 gum na dobe o odpowiedniej zawartosci nikotyny. Osoby palace o niskim stopniu uzaleznienia (palenie 20 papierosow/dobe) powinny rozpoczac leczenie od dawki 2 mg. Osoby palace o wysokim stopniu uzaleznienia powinny rozpoczac leczenie od dawki 4 mg. Nie nalezy stosowac wiecej niz 15 gum na dobe. Zaprzestanie palenia Lek Nicorette FreshFruit Gum ułatwia rzucenie palenia osobom zdecydowanym na wyjscie z nałogu. Gume nalezy stosowac przynajmniej przez 3 miesiace. Nastepnie nalezy rozpoczac stopniowe odstawianie gumy. Leczenie powinno zostac zakonczone, gdy dawka zostanie zmniejszona do 1 2 gum na dobe. Ograniczenie palenia Lek Nicorette FreshFruit Gum ułatwia ograniczenie palenia osobom niechcacym lub niebedacym w stanie rzucic nałogu. Aby wydłuzyc odstepy pomiedzy paleniem oraz w celu maksymalnego zmniejszenia ilosci wypalanych papierosow, gume nalezy stosowac w okresach pomiedzy wypalanymi papierosami w momencie pojawienia sie checi zapalenia papierosa. Jesli po 6 tygodniach nie osiagnie sie zmniejszenia ilosci wypalanych papierosow w ciagu doby, nalezy skonsultowac sie z lekarzem.

Skład Nicorette Freshfruit guma do żucia 2 mg, 105 sztuk

Substancja czynna leku jest nikotyna. Jedna guma do zucia zawiera 2 mg nikotyny, w postaci nikotyny z kationitem. Pozostałe składniki to: rdzen - podłoze gumy do zucia, ksylitol (E 967), olejek mietowy, sodu weglan bezwodny, sodu wodoroweglan (tylko dawka 2 mg), acesulfam potasu (E 950), lewomentol, magnezu tlenek, zołcien chinolinowa, lak (E 104) (tylko dawka 4 mg); otoczka - tuttifrutti QL 84441, hypromeloza, sukraloza (E 955), polisorbat 80, ksylitol (E 967), guma arabska (E 414), tytanu dwutlenek (E 171), wosk Carnauba (E 903), zołcien chinolinowa, lak (E 104) (tylko dawka 4 mg). Guma do zucia Nicorette FreshFruit Gum nie zawiera cukru (sacharozy) ani składnikow pochodzenia zwierzecego.

Przeciwwskazania

Kiedy nie stosowac leku Nicorette FreshFruit Gum Jesli pacjent ma uczulenie na nikotyne lub ktorykolwiek z pozostałych składnikow tego leku

Podmiot odpowiedzialny

JOHNSON & JOHNSON


Ten produkt możesz znaleźć również w kategorii Pierwsza pomoc i apteczki. oraz w kategorii .Apeczka domowa

8683708
Postać
gumy
Droga podania
doustne
doustnie
Rejestracja
Lek
Wiek
1 m.ż.
1 r.ż.
2 r.ż.
3 m.ż.
3 r.ż.
4 m.ż.
4 r.ż.
5 m.ż.
5 r.ż.
6 m.ż.
6 r.ż.
7 r.ż.
8 r.ż.
9 r.ż.
10 r.ż.
11 r.ż.
12 r.ż.
14 r.ż.
15 r.ż.
16 r.ż.
dla dorosłych
od 1. miesiąca życia
od 1. roku życia
od 2. roku życia
od 3. miesiąca życia
od 3. roku życia
od 4. miesiąca życia
od 4. roku życia
od 5. miesiąca życia
od 5. roku życia
od 6. miesiąca życia
od 6. roku życia
od 7. roku życia
od 8. roku życia
od 9. roku życia
od 10. roku życia
od 11. roku życia
od 12. roku życia
od 14. roku życia
od 15. roku życia
od 16. roku życia
od urodzenia
Czy to lek?
Lek
Super Cecha
Lek
info

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Dostawa
Metoda dostawyWartość zamówienia
do 199zł
Wartość zamówienia
od 199zł
Czas pakowania
i wysyłki
Przewidywany czas dostawy
Kurier InPost
dostawa "do drzwi adresata"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
InPost Paczkomaty
dostawa "do punktu"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier Thermo Tracking
(metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze) - dostawa "do drzwi adresata"
11,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Czas wysyłki - jest to czas (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w którym spakujemy i przygotujemy Twoje zamówienie do wysłania (liczymy wyłącznie dni robocze).
Przewidywany czas dostawy - jest to czas od złożenia zamówienia (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w jakim Twoje zamówienie powinno zostać dostarczone do Ciebie (liczymy wyłącznie dni robocze). Niestety nie mamy pełnego wpływu na pracę kurierów, a niekiedy z ich powodu pojawiają się opóźnienia.
Cena
125,47 zł

(1,19 zł szt.) / w tym VAT

W jednym koszyku możesz zamówić maksymalnie: 10 szt. produktu.

Darmowy odbiór w aptece

Darmowa dostawa od 199 zł

Wysyłka w 24h

Opinie

Strefa Wiedzy

więcej artykułów 
29 August 2023

Serce to jeden z narządów w klatce piersiowej, obok płuc i aorty, która dostarcza krew do całego ciała. Niestety, często nie możemy bezpośrednio kontrolować większości bólów w tej okolicy, szczególnie gdy są wynikiem urazu lub choroby przewlekłej. Ból w okolicach serca nie zawsze oznacza zawał - może mieć inne źródło i być nieszkodliwy.

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki „cookies” oraz podobne technologie w celu realizacji usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych (zgodnie z Polityką Prywatności).
Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. 
Więcej informacji znajdziesz w Polityce PrywatnościRegulaminie Strony. Każdy użytkownik sieci Internet wyświetlający za pomocą przeglądarki internetowej Stronę Internetową Apteki aptekamoderna.pl zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu Strony
Akceptuj