Alergo Max Junior 0,5 mg/ml, 60 ml
Lek
Lek
Produkt z Polski
Produkt z Polski

Alergo Max Junior 0,5 mg/ml, 60 ml

5909991001940
Marka: Polfa Łódź

Lek Alergo max w formie zawiesiny doustnej zawiera przeciwalergiczną desloratatydnę, która nie wywołuje senności i działa cały dzień. Jest stosowany w objawach związanych z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa i pokrzywką. Lek Alergo max jest przeznaczony dla dzieci powyżej 6 roku życia oraz dorosłych.

Opis
Spis treści

Wskazania

Lek Laboratoria PolfaŁódź Alergo Max Junior roztwór przeznaczony jest do łagodzenia objawów związanych z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa oraz pokrzywki. Preparat można stosować u dzieci powyżej 6 roku życia i dorosłych

Działanie

Lek Laboratoria PolfaŁódź Alergo Max Junior posiada substancję czynną desloratadynę, czyli długo działającą substancję przeciwalergiczną (selektywny antagonista obwodowych receptorów dla histaminy). Substancja nie przenika do ośrodkowego układu nerwowego, oraz nie wywołuje objawów senności.

Dawkowanie

Alergo Max Junior należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty. Odpowiednią dawkę roztworu należy połknąć i popić wodą. Lek można zarówno stosować z posiłkiem jak i bez. U dzieci w wieku od 6 do 11 lat zaleca się stosowanie 5 ml roztworu raz na dobę. W przypadku nadwagi lub niedowagi może istnieć konieczność modyfikacji dawki. U osób powyżej 12 roku życia zaleca się stosowanie 10 ml roztworu raz na dobę. Jeśli po 3 dniach nie będzie poprawy lub wystąpi pogorszenie stanu należy zgłosić się do lekarza. Nie stosować dłużej niż 10 dni bez konsultacji lekarskiej

Skład Alergo Max Junior 0,5 mg/ml, 60 ml

Substancją czynną jest desloratadyna. Jeden mililitr roztworu zawiera 0,5 mg desloratadyny. Substancje pomocnicze: sodu cytrynian, sorbitol ciekły, sukraloza, kwas cytrynowy bezwodny, glikol propylenowy, hypromeloza, aromat Tutti Frutti płynny oraz woda oczyszczona

3290573
Postać
płyn
Droga podania
doustnie
Rejestracja
Lek
Wiek
dla dorosłych
od 6. roku życia
Czy to lek?
Lek
Super Cecha
Lek
Produkt z Polski
info

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Dostawa
Metoda dostawyWartość zamówienia
do 199zł
Wartość zamówienia
od 199zł
Czas pakowania
i wysyłki
Przewidywany czas dostawy
Kurier InPost
dostawa "do drzwi adresata"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
InPost Paczkomaty
dostawa "do punktu"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier Thermo Tracking
(metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze) - dostawa "do drzwi adresata"
11,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Czas wysyłki - jest to czas (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w którym spakujemy i przygotujemy Twoje zamówienie do wysłania (liczymy wyłącznie dni robocze).
Przewidywany czas dostawy - jest to czas od złożenia zamówienia (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w jakim Twoje zamówienie powinno zostać dostarczone do Ciebie (liczymy wyłącznie dni robocze). Niestety nie mamy pełnego wpływu na pracę kurierów, a niekiedy z ich powodu pojawiają się opóźnienia.
Cena
7,28 zł

(0,12 zł ml) / w tym VAT

Obecnie brak na stanie
W jednym koszyku możesz zamówić maksymalnie: 10 szt. produktu.

Darmowy odbiór w aptece

Darmowa dostawa od 199 zł

Wysyłka w 24h

Opinie

Strefa Wiedzy

więcej artykułów 
29 August 2023

Serce to jeden z narządów w klatce piersiowej, obok płuc i aorty, która dostarcza krew do całego ciała. Niestety, często nie możemy bezpośrednio kontrolować większości bólów w tej okolicy, szczególnie gdy są wynikiem urazu lub choroby przewlekłej. Ból w okolicach serca nie zawsze oznacza zawał - może mieć inne źródło i być nieszkodliwy.

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki „cookies” oraz podobne technologie w celu realizacji usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych (zgodnie z Polityką Prywatności).
Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. 
Więcej informacji znajdziesz w Polityce PrywatnościRegulaminie Strony. Każdy użytkownik sieci Internet wyświetlający za pomocą przeglądarki internetowej Stronę Internetową Apteki aptekamoderna.pl zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu Strony
Akceptuj