Dip Hot 67 g
Lek
Lek

Dip Hot 67 g

5909990125326
Marka: Dip

Produkt leczniczy Dip Hot Rozgrzewający krem zawiera salicylan metylu. Jest stosowany miejscowo i objawowo m.in. w bólach mięśniowych i stawowych, w urazach (skręcenia, stłuczenia stawów), w rwie kulszowej. Krem działa miejscowo rozgrzewająco, przeciwbólowo i przeciwzapalnie.

Opis
Spis treści

Wskazania

Produkt leczniczy Dip Hot Rozgrzewający krem jest wskazany do stosowania na dolegliwości bólowe mięśni, stawów, reumatyczne. Krem może być stosowany również w przypadku stłuczenia i skręcenia stawów, rwy kulszowej, pomocniczo w gośćcu oraz po treningach u sportowców

Działanie Dip Hot 67 g

Produkt leczniczy Dip Hot Rozgrzewający krem wykazuje działanie miejscowe rozgrzewające, przeciwbólowe oraz przeciwzapalne

Dawkowanie

Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak opisano to w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. - Lek do stosowania miejscowego na skórę. Młodzież powyżej 12 lat i dorośli: 2-3 razy na dobę stosować na bolące miejsca.  Krem wcierać do całkowitego wchłonięcia się. Po aplikacji należy pamiętać o dokładnym zakręceniu tuby i umyciu rąk (z wyłączeniem sytuacji, gdy są one miejscem stosowania leku)

Skład Dip Hot 67 g

Substancjami czynnymi są: salicylan metylu (Methylis salicylas), mentol (Mentholum), olejek eukaliptusowy (Eucalipti aetheroleum), olejek terpentynowy (Terebinthini aetheroleum). 1 g kremu zawiera 128 mg salicylanu metylu, 59,1 mg mentolu, 19,7 mg olejku eukaliptusowego, 14,7 mg olejku terpentynowego. Substancje pomocnicze: glikol propylenowy, parafina ciekła, alkohol cetostearylowy, cetostearylosiarczan sodowy, lanolina, woda

Działania niepożądane

Jak każdy lek, lek ten może powodować działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią. Rzadko występujące działania niepożądane (u 1 do 10 na 10 000 osób): - zaczerwienienie skóry (rumień), -duszności u osób nadwrażliwych. Częstość nieznana: - oparzenia w miejscu podania

Przeciwwskazania

Kiedy nie stosować leku Dip Hot Rozgrzewający: - w przypadku nadwrażliwości na substancje czynna lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku, - na uszkodzoną skórę, - u dzieci poniżej 12 lat

Podmiot odpowiedzialny

EGIS Polska Sp. z o.o.
ul. Komitetu Obrony Robotników 45D
02-146 Warszawa


Ten produkt możesz znaleźć również w kategorii Pozostałe.

Dip
6244601
Postać
krem
Droga podania
na skórę
Rejestracja
Lek
Wiek
dla dorosłych
od 12. roku życia
od 14. roku życia
od 15. roku życia
od 16. roku życia
Czy to lek?
Lek
Super Cecha
Lek
info

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Dostawa
Metoda dostawyWartość zamówienia
do 199zł
Wartość zamówienia
od 199zł
Czas pakowania
i wysyłki
Przewidywany czas dostawy
Kurier InPost
dostawa "do drzwi adresata"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
InPost Paczkomaty
dostawa "do punktu"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier Thermo Tracking
(metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze) - dostawa "do drzwi adresata"
11,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Czas wysyłki - jest to czas (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w którym spakujemy i przygotujemy Twoje zamówienie do wysłania (liczymy wyłącznie dni robocze).
Przewidywany czas dostawy - jest to czas od złożenia zamówienia (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w jakim Twoje zamówienie powinno zostać dostarczone do Ciebie (liczymy wyłącznie dni robocze). Niestety nie mamy pełnego wpływu na pracę kurierów, a niekiedy z ich powodu pojawiają się opóźnienia.
Cena
23,25 zł

(0,35 zł g) / w tym VAT

W jednym koszyku możesz zamówić maksymalnie: 10 szt. produktu.

Darmowy odbiór w aptece

Darmowa dostawa od 199 zł

Wysyłka w 24h

Opinie

Strefa Wiedzy

więcej artykułów 
29 August 2023

Serce to jeden z narządów w klatce piersiowej, obok płuc i aorty, która dostarcza krew do całego ciała. Niestety, często nie możemy bezpośrednio kontrolować większości bólów w tej okolicy, szczególnie gdy są wynikiem urazu lub choroby przewlekłej. Ból w okolicach serca nie zawsze oznacza zawał - może mieć inne źródło i być nieszkodliwy.

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki „cookies” oraz podobne technologie w celu realizacji usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych (zgodnie z Polityką Prywatności).
Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. 
Więcej informacji znajdziesz w Polityce PrywatnościRegulaminie Strony. Każdy użytkownik sieci Internet wyświetlający za pomocą przeglądarki internetowej Stronę Internetową Apteki aptekamoderna.pl zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu Strony
Akceptuj