Alliofil 30 tabletek
Lek
Lek
Produkt z Polski
Produkt z Polski

Alliofil 30 tabletek

5909990006229
Marka: Alliofil

Produkt leczniczy rożlinny Alliofil posiada w składzie czosnek. Jest stosowany profilaktycznie oraz wspomagająco w łagodnych infekcjach górnych dróg oddechowych (stany przeziębieniowe).

Opis
Spis treści

Wskazania

Lek Alliofil przeznaczony do stosowania w profilaktyce oraz wspomagająco w łagodnych infekcjach górnych dróg oddechowych (stany przeziębieniowe)

Działanie Alliofil 30 tabletek

Lek Alliofil zawiera czosnek, który zmniejszastężenie lipidów i glukozy we krwi oraz posiadają właściwości przeciwbakteryjne

Dawkowanie

Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak opisano to w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W profilaktyce infekcji górnych dróg oddechowych. Dorośli: 3 razy dziennie po 1 tabletce, lek można stosować do 6 miesięcy. Wspomagająco w łagodnych infekcjach górnych dróg oddechowych (stany przeziębieniowe). Dorośli: 3 razy dziennie 1 do 3 tabletek. Jeśli objawy nie poprawią się po 7 dniach, należy skonsultować się z lekarzem. - Lek przyjmować po głównych posiłkach. - Nie należy rozgryzać tabletek, połykać w całości

Skład Alliofil 30 tabletek

Substancjami czynnymi są: sproszkowana cebula czosnku (Allii sativi bulbus) i sproszkowane liście pokrzywy (Urticae folium). 1 tabletka dojelitowa zawiera 200 mg sproszkowanej cebuli czosnku i 53,5 mg sproszkowanego liścia pokrzywy. Substancje pomocnicze: celulozę mikrokrystaliczną z krzemionką koloidalną bezwodną, magnezu stearynian, powidon, kroskarmelozę sodową, acetylocelulozy ftalan, trietylu cytrynian, polisorbat 80, lak indygotyny E 132, lak żółcieni chinolinowej E104

Działania niepożądane

Jak każdy lek, lek ten może powodować działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią. Częstość nieznana: - oddechowe i skórne odczyny alergiczne, - zaburzenia żołądkowo-jelitowe

Przeciwwskazania

Kiedy nie stosować leku Alliofil: - jeśli pacjent ma uczulenie (nadwrażliwość) na substancje czynne lub którykolwiek z pozostałych składników leku Alliofil, - jeśli pacjent jest uczulony na związki siarkowe, - jeśli pacjent ma niewydolność wątroby, astmę oskrzelową lub alergię pokarmową

Podmiot odpowiedzialny

Herbapol Poznań
Towarowa 47/51,
61-896 Poznań


Ten produkt możesz znaleźć również w kategorii Środki na ból i zapalenie gardła.

Alliofil
4017102
Postać
tabletki
Droga podania
doustne
doustnie
Rejestracja
Lek
Wiek
dla dorosłych
Czy to lek?
Lek
Super Cecha
Lek
Produkt z Polski
info

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Dostawa
Metoda dostawyWartość zamówienia
do 199zł
Wartość zamówienia
od 199zł
Czas pakowania
i wysyłki
Przewidywany czas dostawy
Kurier InPost
dostawa "do drzwi adresata"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
InPost Paczkomaty
dostawa "do punktu"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier Thermo Tracking
(metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze) - dostawa "do drzwi adresata"
11,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Czas wysyłki - jest to czas (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w którym spakujemy i przygotujemy Twoje zamówienie do wysłania (liczymy wyłącznie dni robocze).
Przewidywany czas dostawy - jest to czas od złożenia zamówienia (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w jakim Twoje zamówienie powinno zostać dostarczone do Ciebie (liczymy wyłącznie dni robocze). Niestety nie mamy pełnego wpływu na pracę kurierów, a niekiedy z ich powodu pojawiają się opóźnienia.
Cena
14,08 zł

(0,47 zł tabl.) / w tym VAT

W jednym koszyku możesz zamówić maksymalnie: 10 szt. produktu.

Darmowy odbiór w aptece

Darmowa dostawa od 199 zł

Wysyłka w 24h

Opinie

Strefa Wiedzy

więcej artykułów 
29 August 2023

Serce to jeden z narządów w klatce piersiowej, obok płuc i aorty, która dostarcza krew do całego ciała. Niestety, często nie możemy bezpośrednio kontrolować większości bólów w tej okolicy, szczególnie gdy są wynikiem urazu lub choroby przewlekłej. Ból w okolicach serca nie zawsze oznacza zawał - może mieć inne źródło i być nieszkodliwy.

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki „cookies” oraz podobne technologie w celu realizacji usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych (zgodnie z Polityką Prywatności).
Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. 
Więcej informacji znajdziesz w Polityce PrywatnościRegulaminie Strony. Każdy użytkownik sieci Internet wyświetlający za pomocą przeglądarki internetowej Stronę Internetową Apteki aptekamoderna.pl zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu Strony
Akceptuj