Imupret 50 tabletek
Lek
Lek

Imupret 50 tabletek

5909991348465
Marka: Imupret

Imupret tabletki to naturalny lek złożony, stosowany przy pierwszych oznakach oraz w czasie trwania przeziębienia.

Opis
Spis treści

Wskazania

Tradycyjnie stosowany przy pierwszych oznakach oraz w czasie trwania przeziebienia.

Działanie Imupret 50 tabletek

Imupret to tradycyjny produkt leczniczy roslinny, ktorego wskazania opieraja sie wyłacznie na długim okresie stosowania.

Dawkowanie

Dawkowanie przy nasilonych (ostrych) objawach przeziebienia w pierwszych dniach leczenia: Dzieci 6-11 r.ż.- 1 tabletka maksymalnie 5-6 razy dziennie Młodziez w wieku od 12 lat i dorosli 2 tabletki maksymalnie 5-6 razy dziennie Stosowac produkt zgodnie z podanym dawkowaniem do czasu, kiedy objawy zaczna ustepowac, albo ulegna złagodzeniu, ale nie dłuzej niz przez tydzien (7 dni). Kiedy objawy ustepuja lub maja łagodniejszy charakter nalezy obnizyc dawkowanie zgodnie z ponizsza tabela: Dzieci 6-11 r.ż.- 1 tabletka 3 razy dziennie Młodziez w wieku od 12 lat i dorosli 2 tabletki 3 razy dziennie

Skład Imupret 50 tabletek

Ziele skrzypu (Equisetum arvense L., herba) Ziele krwawnika pospolitego (Achillea millefolium L., herba) Korzen prawoslazu (Althaea officinalis L., radix) Liscie orzecha włoskiego (Juglans regia L., folium) Ziele mniszka lekarskiego (Taraxacum officinale F. H. Wigg., herba) Kwiat rumianku (Matricaria recutita L., flos) Kora debu (Quercus robur L., Q. petraea (Matt.) Liebl. ; Quercus pubescens Willd., cortex ) 10,00 mg; 4,00 mg; 8,00 mg; 12,00 mg; 4,00 mg; 6,00 mg ; 4,00 mg. Substancje pomocnicze: wapnia weglan, glukoza jednowodna, glukoza ciekła suszona rozpyłowo, skrobia ziemniaczana, laktoza jednowodna, skrobia kukurydziana, wosk glikolowy Montana, Powidon K25, Powidon K30, olej rycynowy z pierwszego tłoczenia, szelak, dekstryna, krzemionka koloidalna bezwodna, kwas stearynowy , sacharoza, talk, sztuczne barwniki: indygotyna (E132), tytanu dwutlenek (E 171).

Działania niepożądane

Działania niepożądane możliwe w przypadku stosowania leku Imupret:

Niezbyt czesto (wystepuja u 1 do 10 na 1000 pacjentow): zaburzenia przewodu pokarmowego. Czestosc nieznana (nie moze byc okreslona na podstawie dostepnych danych): reakcje uczuleniowe (alergiczne). Przetwory z kwiatow rumianku moga powodowac reakcje nadwrazliwosci rowniez u pacjentow uczulonych na inne rosliny z rodziny Asteraceae (np. bylica, krwawnik pospolity, chryzantemy, stokrotki) w wyniku tzw. alergii krzyzowej.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazania do stosowania tabletek Imupret:

Kiedy nie przyjmowac leku Imupret:

  • - jesli pacjent ma uczulenie na substancje czynne lub na ktorakolwiek substancje pomocnicza
  • - jesli pacjent ma uczulenie na rosliny z rodziny astrowatych Asteraceae (dawniej złozonych Compositae).

Podmiot odpowiedzialny

Bionorica Polska Sp. z o.o.
Hrubieszowska 6B,
01-209 Warszawa

Imupret
3361841
Postać
tabletki
Droga podania
doustne
doustnie
Rejestracja
Lek
Wiek
dla dorosłych
od 6. roku życia
od 7. roku życia
od 8. roku życia
od 9. roku życia
od 10. roku życia
od 11. roku życia
od 12. roku życia
od 14. roku życia
od 15. roku życia
od 16. roku życia
Czy to lek?
Lek
Super Cecha
Lek
info

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Dostawa
Metoda dostawyWartość zamówienia
do 199zł
Wartość zamówienia
od 199zł
Czas pakowania
i wysyłki
Przewidywany czas dostawy
Kurier InPost
dostawa "do drzwi adresata"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
InPost Paczkomaty
dostawa "do punktu"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier Thermo Tracking
(metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze) - dostawa "do drzwi adresata"
11,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Czas wysyłki - jest to czas (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w którym spakujemy i przygotujemy Twoje zamówienie do wysłania (liczymy wyłącznie dni robocze).
Przewidywany czas dostawy - jest to czas od złożenia zamówienia (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w jakim Twoje zamówienie powinno zostać dostarczone do Ciebie (liczymy wyłącznie dni robocze). Niestety nie mamy pełnego wpływu na pracę kurierów, a niekiedy z ich powodu pojawiają się opóźnienia.
Cena
27,78 zł

(0,56 zł tabl.) / w tym VAT

Duża dostępność
W jednym koszyku możesz zamówić maksymalnie: 10 szt. produktu.

Darmowy odbiór w aptece

Darmowa dostawa od 199 zł

Wysyłka w 24h

Opinie

Strefa Wiedzy

więcej artykułów 
29 August 2023

Serce to jeden z narządów w klatce piersiowej, obok płuc i aorty, która dostarcza krew do całego ciała. Niestety, często nie możemy bezpośrednio kontrolować większości bólów w tej okolicy, szczególnie gdy są wynikiem urazu lub choroby przewlekłej. Ból w okolicach serca nie zawsze oznacza zawał - może mieć inne źródło i być nieszkodliwy.

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki „cookies” oraz podobne technologie w celu realizacji usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych (zgodnie z Polityką Prywatności).
Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. 
Więcej informacji znajdziesz w Polityce PrywatnościRegulaminie Strony. Każdy użytkownik sieci Internet wyświetlający za pomocą przeglądarki internetowej Stronę Internetową Apteki aptekamoderna.pl zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu Strony
Akceptuj