Wartix środek do usuwania kurzajek 38 ml

Wartix środek do usuwania kurzajek 38 ml

5907553956165
Marka: Wartix

Wyrób medyczny Wartix, to środek do usuwania kurzajek oparty na metodzie szybkiego wymrażania kurzajek z dłoni i stóp w warunkach domowych. Jest to innowacyjny i łatwy w użyciu aplikator, który posiada 15 dawek. Preparat jest przeznaczony dla dorosłych i dzieci od 4 roku życia.

Opis
Spis treści

Dawkowanie

p>-Przed użyciem należy zapoznać się z załączoną ulotką informacyjną -Nie należy zdejmować plastikowego aplikatora z dozownika. -Zwróć kurzajkę ku górze tak, aby zmieściła się w komorze aplikatora. Następnie przyłóż aplikator, tak by krawędzie komory szczelnie przylegały do skóry wokół kurzajki. -Trzykrotnie przyciśnij dozownik kciukiem, aby uwolnić płyn zamrażający. Przytrzymaj aplikator na kurzajce przez co najmniej 10 sekund. -Zdejmij aplikator z kurzajki. W tym momencie może wystąpić uczucie mrowienia lub lekkiego bólu. -Po zastosowaniu należy oczyścić aplikator gazikiem czyszczącym znajdującym się w zestawie. -Kurzajkę można zakleić plastrem ochronnym znajdującym się w zestawie. -Po zabiegu może powstać pęcherzyk, ale nie należy go przekłuwać. Pęcherzyk jest zazwyczaj oznaką skutecznego leczenia. -Po zabiegu należy unikać zainfekowania kurzajki.

Skład Wartix środek do usuwania kurzajek 38 ml

Dozownik z aplikatorem zawierający dimetyloeter (DME). Plastry ochronne. Gaziki czyszczące. Ulotka informacyjna.

Działania niepożądane

Proces wymrażania może prowadzić do miejscowego występowania białych plamek na skórze (zmniejszenie pigmentacji skóry). Plamki te stopniowo znikną.

Przeciwwskazania

Nie stosować u chorych na cukrzycę, z zaburzeniami krążenia lub uczulonych na zimno. Nie stosować w przypadku podrażnienia lub zapalenia skóry, w miejscach, w których występuje delikatna skóra (twarz, szyja, pachy, biust i pośladki). Nie stosować w leczeniu brodawek na narządach płciowych, znamion, (owłosionych) pieprzyków i wszelkich innych zmian skórnych mających dziwny wygląd. Nie stosować w połączeniu z inną metodą leczenia kurzajek. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać z dala od źródeł zapłonu. Nie wdychać rozpylanej cieczy. W przypadku kobiet w ciąży lub karmiących piersią przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem.

Podmiot odpowiedzialny

Genexo Sp z.o.o.
gen. Józefa Zajączka 26,
01-510 Warszawa


Ten produkt możesz znaleźć również w kategorii Inne.

Wartix
9049230
Postać
płyn
Droga podania
na skórę
Rejestracja
Wyrób medyczny
Wiek
dla dorosłych
od 4. roku życia
Dostawa
Metoda dostawyWartość zamówienia
do 199zł
Wartość zamówienia
od 199zł
Czas pakowania
i wysyłki
Przewidywany czas dostawy
DHL Parcelshop
odbiór w punktach DHL ServicePoint i DHL Locker
dhl_agdoutlet_labesto_6.png 10,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier DHL
dostawa "do drzwi adresata"
DHL-Emblem.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier InPost
dostawa "do drzwi adresata"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
InPost Paczkomaty
dostawa "do punktu"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier Thermo Tracking
(metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze) - dostawa "do drzwi adresata"
11,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Czas wysyłki - jest to czas od złożenia zamówienia, w którym zobowiązujemy się spakować i przygotować Twoje zamówienie do wysłania, licząc dni robocze.
Przewidywany czas dostawy - jest to czas od złożenia zamówienia, w jakim Twoje zamówienie powinno zostać dostarczone do Ciebie, licząc dni robocze. Niestety nie mamy pełnego wpływu na pracę kurierów i niekiedy z ich powodu pojawiają się opóźnienia.
Cena
64,36 zł

(1,69 zł ml) / w tym VAT

W jednym koszyku możesz zamówić maksymalnie: 10 szt. produktu.

Darmowy odbiór w aptece

Darmowa dostawa od 199 zł

Wysyłka w 24h

Opinie

Strefa Wiedzy

więcej artykułów 
29 August 2023

Serce to jeden z narządów w klatce piersiowej, obok płuc i aorty, która dostarcza krew do całego ciała. Niestety, często nie możemy bezpośrednio kontrolować większości bólów w tej okolicy, szczególnie gdy są wynikiem urazu lub choroby przewlekłej. Ból w okolicach serca nie zawsze oznacza zawał - może mieć inne źródło i być nieszkodliwy.

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki „cookies” oraz podobne technologie w celu realizacji usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych (zgodnie z Polityką Prywatności).
Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. 
Więcej informacji znajdziesz w Polityce PrywatnościRegulaminie Strony. Każdy użytkownik sieci Internet wyświetlający za pomocą przeglądarki internetowej Stronę Internetową Apteki aptekamoderna.pl zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu Strony
Akceptuj