Krople nasercowe 30 g
Lek
Lek
Produkt z Polski
Produkt z Polski

Krople nasercowe 30 g

5909994411128
Marka: Farmina

Produkt leczniczy Krople nasercowe Farmina posiadają w składzie ziele konwalii majowej, kwiatostan głogu oraz korzeń kozłka lekarskiego. Jest stosowany wspomagająco w początkowym okresie upośledzonej wydolności serca, która nie wymaga stosowania innych leków.

Opis
Spis treści

Wskazania

Produkt leczniczy Krople nasercowe Farmina wskazane do stosowania wspomagającego w początkowym okresie upośledzonej wydolności serca

Działanie Krople nasercowe 30 g

Produkt leczniczy Krople nasercowe Farmina posiada w składzie ziele konwalii majowej, dzięki której następuje zwiększenie siły skurczu mięśnia sercowego z jednoczesnym zmniejszeniem jego częstotliwości. Obecny w składzie kwiatostan głogu wykazuje działanie spasmolityczne na naczynia wieńcowe, zwiększając ukrwienie serca, powoduje niewielki spadek ciśnienia krwi, działa uspokajająco. Krople posiadają w składzie również korzeń kozłka lekarskiego, który zmniejsza napięcie mięśni gładkich naczyń krwionośnych. Podsumowując krople zwiększają siłę skurczu mięśnia sercowego przy czym równocześnie zmniejszają jego częstotliwość

Dawkowanie

dorośli i dzieci powyżej 12 lat doustnie, 2-3 razy dziennie 3060 kropli (1/41/2 łyżeczki)

Skład Krople nasercowe 30 g

Convallariae tinctura titrata 50,0 g; Crataegi tinctura 25,0 g; Valerianae tinctura 25,0 g

Działania niepożądane

Dotychczas nie odnotowano działań niepożądanych. W przypadku wystąpienia działań niepożądanych, należy poinformować o nich lekarza

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników leku

Podmiot odpowiedzialny

Farmina sp. z o.o.
ul. Lipska 44,
30-721 Kraków


Ten produkt możesz znaleźć również w kategorii Pozostałe minerały.

Farmina
3676601
Postać
krople
Droga podania
doustne
doustnie
Rejestracja
Lek
Wiek
dla dorosłych
od 12. roku życia
od 14. roku życia
od 15. roku życia
od 16. roku życia
Czy to lek?
Lek
Super Cecha
Lek
Produkt z Polski
info

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Dostawa
Metoda dostawyWartość zamówienia
do 199zł
Wartość zamówienia
od 199zł
Czas pakowania
i wysyłki
Przewidywany czas dostawy
Kurier InPost
dostawa "do drzwi adresata"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
InPost Paczkomaty
dostawa "do punktu"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier Thermo Tracking
(metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze) - dostawa "do drzwi adresata"
11,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Czas wysyłki - jest to czas (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w którym spakujemy i przygotujemy Twoje zamówienie do wysłania (liczymy wyłącznie dni robocze).
Przewidywany czas dostawy - jest to czas od złożenia zamówienia (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w jakim Twoje zamówienie powinno zostać dostarczone do Ciebie (liczymy wyłącznie dni robocze). Niestety nie mamy pełnego wpływu na pracę kurierów, a niekiedy z ich powodu pojawiają się opóźnienia.
Cena
5,59 zł

(0,19 zł g) / w tym VAT

W jednym koszyku możesz zamówić maksymalnie: 10 szt. produktu.

Darmowy odbiór w aptece

Darmowa dostawa od 199 zł

Wysyłka w 24h

Opinie

Strefa Wiedzy

więcej artykułów 
29 August 2023

Serce to jeden z narządów w klatce piersiowej, obok płuc i aorty, która dostarcza krew do całego ciała. Niestety, często nie możemy bezpośrednio kontrolować większości bólów w tej okolicy, szczególnie gdy są wynikiem urazu lub choroby przewlekłej. Ból w okolicach serca nie zawsze oznacza zawał - może mieć inne źródło i być nieszkodliwy.

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki „cookies” oraz podobne technologie w celu realizacji usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych (zgodnie z Polityką Prywatności).
Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. 
Więcej informacji znajdziesz w Polityce PrywatnościRegulaminie Strony. Każdy użytkownik sieci Internet wyświetlający za pomocą przeglądarki internetowej Stronę Internetową Apteki aptekamoderna.pl zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu Strony
Akceptuj