Vitaminum E Hasco 30 kapsułek
Lek
Lek

Vitaminum E Hasco 30 kapsułek

5909990809318
Marka: Hasco

Lek Witamina E stosowany jest do leczenia i profilaktyce niedoboru witaminy E.

Opis
Spis treści

Wskazania

Lek Witamina E stosowany jest do leczenia i profilaktyce niedoboru witaminy E

Działanie Vitaminum E Hasco 30 kapsułek

Substancją czynną leku jest all-rac--tokoferylu octan (witamina E) w ilości 100 mg w kapsułce. Pozostałe substancje pomocnicze to: olej arachidowy oczyszczony, żelatyna, glicerol, czerwień koszenilowa (E 124)

Dawkowanie

Lek Witamina E Hasco stanowi jeden z niezbędnych składników odżywczych, jednak jej rola nie jest dokładnie znana. Wspólnie z  katalozą, dysmutazą nadtlenkową, peroksydazą glutatinową i selenem, przyczynia się do chrony wielonienasyconych kwasów tłuszczowych przed rozkładem przez wolne rodniki oraz zapobiega hemolizie czerwonych krwinek. Ochrona przed wolnymi rodnikami jest ważna w rozwoju i funkcjonowaniu układu nerwowego oraz mięśniowego

Skład Vitaminum E Hasco 30 kapsułek

Lek Witamina E przeznaczony jest do leczenia i profilaktyce niedoboru witaminy E, będącego konsekwencją długotrwałego nieprawidłowego odżywiania lub zaburzeniami przemiany materii (np. dziedzicznymi zaburzeniami metabolizmu lipidów: abetalipoproteinemią, zespołem złego wchłaniania, mukowiscydozą). Lek działa pomocniczo w miażdżycy, chorobie niedokrwiennej serca i jej wtórnej profilaktyce oraz we wszystkich chorobach, których etiologia związana jest ze stresem oksydacyjnym

Działania niepożądane

Kiedy nie stosować leku Vitaminum E Hasco - jeśli pacjent ma uczulenie na substancję czynną (witaminę E) lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku; - w przypadku niedoboru witaminy K

Przeciwwskazania

Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub według wskazań lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty. Podanie doustne. Zalecana dawka O ile lekarz nie zaleci inaczej, u młodzieży i osób dorosłych zwykle stosuje się 1 lub 2 kapsułki na dobę. W przypadku wrażenia, że działanie leku Vitaminum E Hasco jest za mocne lub za słabe, należy zwrócić się do lekarza

Podmiot odpowiedzialny

Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej Hasco-Lek
ul. Żmigrodzka 242 E
51-131 Wrocław


Ten produkt możesz znaleźć również w kategorii Krople do oczu.

Hasco
6457301
Postać
kapsułki
Droga podania
doustne
doustnie
Rejestracja
Lek
Wiek
dla dorosłych
Czy to lek?
Lek
Super Cecha
Lek
info

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Dostawa
Metoda dostawyWartość zamówienia
do 199zł
Wartość zamówienia
od 199zł
Czas pakowania
i wysyłki
Przewidywany czas dostawy
Kurier InPost
dostawa "do drzwi adresata"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
InPost Paczkomaty
dostawa "do punktu"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier Thermo Tracking
(metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze) - dostawa "do drzwi adresata"
11,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Czas wysyłki - jest to czas (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w którym spakujemy i przygotujemy Twoje zamówienie do wysłania (liczymy wyłącznie dni robocze).
Przewidywany czas dostawy - jest to czas od złożenia zamówienia (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w jakim Twoje zamówienie powinno zostać dostarczone do Ciebie (liczymy wyłącznie dni robocze). Niestety nie mamy pełnego wpływu na pracę kurierów, a niekiedy z ich powodu pojawiają się opóźnienia.
Cena
4,08 zł

(0,14 zł kaps.) / w tym VAT

Obecnie brak na stanie
W jednym koszyku możesz zamówić maksymalnie: 10 szt. produktu.

Darmowy odbiór w aptece

Darmowa dostawa od 199 zł

Wysyłka w 24h

Opinie

Strefa Wiedzy

więcej artykułów 
29 August 2023

Serce to jeden z narządów w klatce piersiowej, obok płuc i aorty, która dostarcza krew do całego ciała. Niestety, często nie możemy bezpośrednio kontrolować większości bólów w tej okolicy, szczególnie gdy są wynikiem urazu lub choroby przewlekłej. Ból w okolicach serca nie zawsze oznacza zawał - może mieć inne źródło i być nieszkodliwy.

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki „cookies” oraz podobne technologie w celu realizacji usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych (zgodnie z Polityką Prywatności).
Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. 
Więcej informacji znajdziesz w Polityce PrywatnościRegulaminie Strony. Każdy użytkownik sieci Internet wyświetlający za pomocą przeglądarki internetowej Stronę Internetową Apteki aptekamoderna.pl zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu Strony
Akceptuj