Maglek B6 51 mg + 5 mg, 50 tabletek
Lek
Lek
Produkt z Polski
Produkt z Polski

Maglek B6 51 mg + 5 mg, 50 tabletek

5909990891313
Marka: Maglek

Lek Maglek dostarcza jonów magnezu oraz witaminę B6, które wpływają na wiele procesów zachodzących w organizmie a także są niezbędne do jego prawidłowego funkcjonowania.

Opis
Spis treści

Wskazania

Profilaktyka niedoboru magnezu i witaminy B6:

 • -przy niewystarczającej podaży w diecie,
 • -związanego ze stosowaniem leków moczopędnych,
 • -u osób stosujących dietę z wysoką zawartością nasyconych kwasów tłuszczowych,
 • -w leczeniu zwiększonej pobudliwości nerwowo-mięśniowej ze skłonnością do napadów tężyczkowych,
 • -u osób z chorobą wieńcową lub zaburzeniami rytmu serca i z niedoborem magnezu.
 • Działanie Maglek B6 51 mg + 5 mg, 50 tabletek

  Uzupełnienie niedoborów magnezu i witaminy B6

  Dawkowanie

  Produkt leczniczy Maglek B6 przeznaczony jest dla osób dorosłych i dzieci powyżej 12. roku życia. W profilaktyce stosuje się1 do 2 tabletek na dobę, przed lub po posiłku.W pozostałych wskazaniach - wg zaleceń lekarza

  Skład Maglek B6 51 mg + 5 mg, 50 tabletek

  Jedna tabletka produktu leczniczego Maglek B6 zawiera 500 mg magnezu mleczanu (Magnesii lactas), co odpowiada 51 mg jonów Mg2+ oraz 5 mg pirydoksyny chlorowodorku (Pyridoxini hydrochloridum) oraz celuloza mikrokrystaliczna, skrobia kukurydziana żelowana, skrobia kukurydziana żelowana 1500, hypromeloza, krzemionka koloidalna bezwodna, makrogol 4000, magnezu stearynian

  Działania niepożądane

  Przy proponowanym dawkowaniu działania niepożądane na ogół nie występują. Sporadycznie mogąwystąpić zaburzenia żołądkowo-jelitowe. Długotrwałe systematyczne przyjmowanie pirydoksyny w dawce 50 mg/dobę może stać się przyczyną obwodowej neuropatii czuciowej, natomiast dawki dobowe powyżej 200 mg mogą prowadzić do niedoboru kwasu foliowego, zaburzeń oddechowych oraz różnego typu dermatoz

  Przeciwwskazania

  Nadwrażliwość na substancje czynne lub na którąkolwiek substancję pomocniczą, hipermagnezemia o różnej etiologii, ciężka niewydolność nerek,blok przedsionkowo - komorowy serca, znaczne niedociśnienie tętnicze, myasthenia gravis, stosowanie lewodopy bez inhibitora obwodowej dekarboksylazy L-DOPA, produktu nie należy stosować podczas biegunki

  Podmiot odpowiedzialny

  Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.
  ul. Ostrzykowizna 14A
  05-170 Zakroczym


  Ten produkt możesz znaleźć również w kategorii Dermokosmetyki do pielęgnacji twarzy.

  Maglek
  4603901
  Postać
  tabletki
  Droga podania
  doustne
  doustnie
  Rejestracja
  Lek
  Wiek
  dla dorosłych
  od 12. roku życia
  od 14. roku życia
  od 15. roku życia
  od 16. roku życia
  Czy to lek?
  Lek
  Super Cecha
  Lek
  Produkt z Polski
  info

  Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Dostawa
Metoda dostawyWartość zamówienia
do 199zł
Wartość zamówienia
od 199zł
Czas pakowania
i wysyłki
Przewidywany czas dostawy
Kurier InPost
dostawa "do drzwi adresata"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
InPost Paczkomaty
dostawa "do punktu"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier Thermo Tracking
(metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze) - dostawa "do drzwi adresata"
11,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Czas wysyłki - jest to czas (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w którym spakujemy i przygotujemy Twoje zamówienie do wysłania (liczymy wyłącznie dni robocze).
Przewidywany czas dostawy - jest to czas od złożenia zamówienia (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w jakim Twoje zamówienie powinno zostać dostarczone do Ciebie (liczymy wyłącznie dni robocze). Niestety nie mamy pełnego wpływu na pracę kurierów, a niekiedy z ich powodu pojawiają się opóźnienia.
Cena
9,60 zł

(0,19 zł tabl.) / w tym VAT

Duża dostępność
W jednym koszyku możesz zamówić maksymalnie: 10 szt. produktu.

Darmowy odbiór w aptece

Darmowa dostawa od 199 zł

Wysyłka w 24h

Opinie

Strefa Wiedzy

więcej artykułów 
29 August 2023

Serce to jeden z narządów w klatce piersiowej, obok płuc i aorty, która dostarcza krew do całego ciała. Niestety, często nie możemy bezpośrednio kontrolować większości bólów w tej okolicy, szczególnie gdy są wynikiem urazu lub choroby przewlekłej. Ból w okolicach serca nie zawsze oznacza zawał - może mieć inne źródło i być nieszkodliwy.

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki „cookies” oraz podobne technologie w celu realizacji usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych (zgodnie z Polityką Prywatności).
Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. 
Więcej informacji znajdziesz w Polityce PrywatnościRegulaminie Strony. Każdy użytkownik sieci Internet wyświetlający za pomocą przeglądarki internetowej Stronę Internetową Apteki aptekamoderna.pl zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu Strony
Akceptuj