Test antygenowy covid-19 apteka

Test na COVID-19 check-1 antigen antygenowy, 2 testy

3700083420111
Marka: Zbadajsie

Wskazania do zastosowania testu na COVID-19: Test może wykonać osoba bez objawów lub osoba, u której objawy trwają krócej niż 7 dni. W przypadku zakażenia SARS-CoV-2 może pojawić się wiele objawów, w tym gorączka, kaszel, ból gardła, utrata smaku, utrata węchu oraz wysypka. Zaleca się wykonanie testu w ciągu 5 dni od wystąpienia objaw w lub w ciągu 7 dni od kontaktu z osobami zakażonymi w przypadku braku widocznych objawów. Test można wykonać o dowolnej porze dnia.

Opis
Spis treści

Opis

Wskazania do zastosowania testu: Test może wykonać osoba bez objawów lub osoba, u której objawy trwają krócej niż 7 dni. W przypadku zakażenia SARS-CoV-2 może pojawić się wiele objawów, w tym gorączka, kaszel, ból gardła, utrata smaku, utrata węchu oraz wysypka. Zaleca się wykonanie testu w ciągu 5 dni od wystąpienia objaww lub w ciągu 7 dni od kontaktu z osobami zakażonymi w przypadku braku widocznych objawów. Test można wykonać o dowolnej porze dnia.

Właściwości

Test do domowej diagnostyki COVID. Wynik pozytywny oznacza, że test wykrył antygen wirusa, skontaktuj się z lekarzem, aby pokazać wynik badania. Następnie lekarz zadecyduje, czy należy wykonać dodatkową diagnostykę. Obecność wirusa niekoniecznie oznacza, że rozwinie się u ciebie ciężka postać choroby, ale należy podjąć niezbędne środki ostrożności, aby uniknąć przeniesienia wirusa na inne osoby. Tylko lekarz może postawić diagnozę na podstawie badania lekarskiego i dodatkowych wyników badań.

Jak stosować Test na COVID-19 check-1 antigen antygenowy, 2 testy

Włóż wymazówkę do wnętrza nozdrza na głębokość od 4-5 cm, a następnie obróć 5 razy wzdłuż błony śluzowej nosa. Po pobraniu próbki z nosa odkręć nakrętkę butelki z zakraplaczem zawierającej roztwór ekstrakcyjny i włóż wymaz z nosa bezpośrednio do roztworu. Energicznie obracaj wymazówkę zanurzoną w roztworze. Zakręć i złam końcówkę nakrętki butelki. Dodaj dokładnie 2 dobrze uformowane krople (bez pęcherzyków powietrza) do dołka próbkowego. Odczytaj wynik testu po 20 minutach. Należy zachować szczególną ostrożność w przypadku wykonywania testu u osób poniżej 15 roku życia (podczas pobierania wymazu z nosa wymazówkę należy włożyć do nozdrza na odpowiednio mniejszą głębokość).

Skład Test na COVID-19 check-1 antigen antygenowy, 2 testy

Opakowanie zawiera materiały niezbędne do wykonania badania: - 2 aluminiowe, szczelne torebki, z których każda zawiera: 1 urządzenie testowe oraz 1 saszetkę z pochłaniaczem wilgoci Test powinien pozostać w szczelnie zamkniętym opakowaniu do momentu użycia. Nie używaj saszetki z pochłaniaczem wilgoci. - 2 sterylne wymazówki do pobierania próbek z nosa - 2 butelki z zakraplaczem, z których każda zawiera 0,5 ml roztworu ekstrakcyjnego - 1 ulotka z instrukcją użytkowania

Podmiot odpowiedzialny

ZBADAJSIE SP. Z O.O. ul. Kamila Cypriana Norwida 1/2 48-300 Nysa

Zbadajsie
9102117
Postać
pozostałe
test
Droga podania
pozostałe
Rejestracja
Pozostałe
Wiek
dla dorosłych
Dostawa
Metoda dostawyWartość zamówienia
do 199zł
Wartość zamówienia
od 199zł
Czas pakowania
i wysyłki
Przewidywany czas dostawy
Kurier InPost
dostawa "do drzwi adresata"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
InPost Paczkomaty
dostawa "do punktu"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier Thermo Tracking
(metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze) - dostawa "do drzwi adresata"
11,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Czas wysyłki - jest to czas (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w którym spakujemy i przygotujemy Twoje zamówienie do wysłania (liczymy wyłącznie dni robocze).
Przewidywany czas dostawy - jest to czas od złożenia zamówienia (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w jakim Twoje zamówienie powinno zostać dostarczone do Ciebie (liczymy wyłącznie dni robocze). Niestety nie mamy pełnego wpływu na pracę kurierów, a niekiedy z ich powodu pojawiają się opóźnienia.
Cena
40,31 zł

(20,16 zł szt.) / w tym VAT

W jednym koszyku możesz zamówić maksymalnie: 10 szt. produktu.

Darmowy odbiór w aptece

Darmowa dostawa od 199 zł

Wysyłka w 24h

Opinie

Strefa Wiedzy

więcej artykułów 
24 January 2022

Objawy koronawirusa, jak również objawy poszczególnych wariantów są tematami, które elektryzują obecnie całe społeczeństwo. Koronawirus jest wysoce zjadliwym wirusem, łatwo się rozprzestrzenia, więc znajomość objawów koronawirusa leży w interesie każdego z nas.

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki „cookies” oraz podobne technologie w celu realizacji usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych (zgodnie z Polityką Prywatności).
Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. 
Więcej informacji znajdziesz w Polityce PrywatnościRegulaminie Strony. Każdy użytkownik sieci Internet wyświetlający za pomocą przeglądarki internetowej Stronę Internetową Apteki aptekamoderna.pl zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu Strony
Akceptuj