Tran Hasco 60 kapsułek
Lek
Lek

Tran Hasco 60 kapsułek

5909990943319
Marka: Hasco

Produkt leczniczy Tran Hasco zawiera olej wątłuszowy. Jest stosowany w celu zapobiegania i wspomagania leczenia niedoborów witaminy A i D, szczególnie u dzieci. Tran Hasco zalecany jest w przypadku krzywicy, zaburzeń wapnienia tkanki kostnej (kości).

Opis
Spis treści

Wskazania

Produkt leczniczy Tran Hasco zawiera olej wątłuszowy. Jest stosowany w celu zapobiegania i wspomagania leczenia niedoborów witaminy A i D, szczególnie u dzieci. Tran Hasco zalecany jest w przypadku krzywicy, zaburzeń wapnienia tkanki kostnej (kości)

Działanie Tran Hasco 60 kapsułek

1 kapsułka zawiera: substancję czynną: olej wątłuszowy (typ B) 500mg o zawartości: witamina A 300-1250j.m., cholekalcyferol 30-125j.m., EPA 35-80mg, DHA 30-90mg oraz substancje pomocnicze: żelatyna, glicerol (składniki otoczki)

Dawkowanie

Lek Tran Hasco posiada w składzie olej wątłuszowy. Jest on uzyskany z wątroby dorsze i innych ryb z rodziny dorszowatych. Olej zawiera NNKT (jak DHA i EPA) oraz witaminy: A i D. NNKT - nienasycone kwasy tłuszczowe przyczyniają się do obniżenia LDL i TG (trójglicerydy), oraz zwiększenia HDL. Witamina D, inaczej cholekalcyferol wykazuje wpływ na metabolizm wapnia i fosforu w organizmie. Fosfor i wapń stanowią elementy budulcowe kości. Witamina A jest wymagana, aby zapewnić prawidłowy wzrost, rozwój skóry, błon śluzowych oraz pry tworzeniu kości. Uczestniczy również w procesie widzenia

Skład Tran Hasco 60 kapsułek

Lek Tran Hasco stosowany jest profilaktycznie oraz wspomagająco w leczeniu niedoborów witamin A i D, szczególnie u dzieci (wzmacnia kości i zęby, poprawia stan skóry i narządu wzroku); przyczynia się do zapobiegania krzywicy; w zaburzeniach uwapnienia tkanki kostnej różnego pochodzenia;wpływa na łagodzenie skutków menopauzy, związanych z osteoporozą, atrofią skóry i błon śluzowych. Preparat zalecany jest jako środek wzmacniająco-regenerujący w okresie rekonwalescencji po przebytych schorzeniach osłabiających ogólną sprawność i odporność organizmu

Działania niepożądane

Kiedy nie stosować leku Tran Hasco: - jeśli pacjent ma uczulenie na substancje czynne lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku, - w przypadku hiperkalcemii i kamicy nerkowej

Przeciwwskazania

Dorośli: 2-4 kapsułki 2 razy na dobę; dzieci od 4. lat : 1-2 kapsułki na dobę

Podmiot odpowiedzialny

Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej Hasco-Lek
ul. Żmigrodzka 242 E
51-131 Wrocław


Ten produkt możesz znaleźć również w kategorii Środki na układ moczowy i prostatę. oraz w kategorii .Pozostałe zioła pojedyncze

4935501
Postać
kapsułki
Droga podania
doustne
doustnie
Rejestracja
Lek
Wiek
dla dorosłych
od 4. roku życia
Czy to lek?
Lek
Super Cecha
Lek
info

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Dostawa
Metoda dostawyWartość zamówienia
do 199zł
Wartość zamówienia
od 199zł
Czas pakowania
i wysyłki
Przewidywany czas dostawy
Kurier InPost
dostawa "do drzwi adresata"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
InPost Paczkomaty
dostawa "do punktu"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier Thermo Tracking
(metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze) - dostawa "do drzwi adresata"
11,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Czas wysyłki - jest to czas (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w którym spakujemy i przygotujemy Twoje zamówienie do wysłania (liczymy wyłącznie dni robocze).
Przewidywany czas dostawy - jest to czas od złożenia zamówienia (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w jakim Twoje zamówienie powinno zostać dostarczone do Ciebie (liczymy wyłącznie dni robocze). Niestety nie mamy pełnego wpływu na pracę kurierów, a niekiedy z ich powodu pojawiają się opóźnienia.
Cena
25,51 zł

(0,43 zł kaps.) / w tym VAT

W jednym koszyku możesz zamówić maksymalnie: 10 szt. produktu.

Darmowy odbiór w aptece

Darmowa dostawa od 199 zł

Wysyłka w 24h

Opinie

Strefa Wiedzy

więcej artykułów 
21 October 2021

Prawdziwy tran jest olejem pozyskiwanym z wątroby dorsza lub ryb dorszowatych. Sporo osób mylnie tranem nazywa oleje z wątroby innych ryb np. z wieloryba lub rekina. Nie oznacza to jednak, że oleje te nie mają właściwości prozdrowotnych. Inny skład fizykochemiczny sprawia jednak, że oleje te mają nieco inną aktywność biologiczną

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki „cookies” oraz podobne technologie w celu realizacji usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych (zgodnie z Polityką Prywatności).
Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. 
Więcej informacji znajdziesz w Polityce PrywatnościRegulaminie Strony. Każdy użytkownik sieci Internet wyświetlający za pomocą przeglądarki internetowej Stronę Internetową Apteki aptekamoderna.pl zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu Strony
Akceptuj