Sinecod krople doustne 5 mg/ml, 20 ml
Lek
Lek

Sinecod krople doustne 5 mg/ml, 20 ml

5909990718313
Marka: Sinecod

Lek Sinecod krople doustne zawierają butamirat, substancję przeciwkaszlową. Jest stosowany w objawowym leczeniu kaszlu różnego pochodzenia. Lek jest przeznaczony do podawania dzieciom.

Opis
Spis treści

Dawkowanie

>Dzieci w wieku od 2 miesięcy do ukończenia 1. roku życia: 10 kropli (2,27 mg butamiratu cytrynianu) 4 razy na dobę. Dzieci po ukończeniu 1. roku życia do 3 lat: 15 kropli (3,4 mg butamiratu cytrynianu) 4 razy na dobę. Dzieci w wieku powyżej 3 lat: 25 kropli (5,68 mg butamiratu cytrynianu) 4 razy na dobę. U dzieci w wieku od 2 miesięcy życia do 2 lat można stosować produkt tylko na zalecenie lekarza. Produktu Sinecod w postaci kropli doustnych nie należy stosować u dzieci poniżej 2. miesiąca życia.

Skład Sinecod krople doustne 5 mg/ml, 20 ml

Jeden ml roztworu (22 krople) zawiera 5 mg butamiratu cytrynian (Butamirati citras) oraz substancje pomocnicze: Sorbitol 70% roztwór, Sacharyna sodowa, Wanilina, Kwas benzoesowy, Etanol 96% v/v, Glicerol, Sodu wodorotlenek 30% roztwór w/w, Woda oczyszczona.

Działania niepożądane

Zaburzenia układu nerwowego: Rzadko (1/10 000, 1/1 000): senność Zaburzenia żołądka i jelit: Rzadko (1/10 000, 1/1 000): nudności, biegunka Zaburzenia skóry i tkanki podskórnej: Rzadko (1/10 000, 1/1 000): pokrzywka

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą

Podmiot odpowiedzialny

GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Sp. z o.o.
ul. Rzymowskiego 53
02-697 Warszawa


Ten produkt możesz znaleźć również w kategorii Kolagen na stawy.

Sinecod
5995101
Postać
krople
Droga podania
doustne
doustnie
Rejestracja
Lek
Wiek
dla dorosłych
Czy to lek?
Lek
Super Cecha
Lek
info

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Dostawa
Metoda dostawyWartość zamówienia
do 199zł
Wartość zamówienia
od 199zł
Czas pakowania
i wysyłki
Przewidywany czas dostawy
Kurier InPost
dostawa "do drzwi adresata"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
InPost Paczkomaty
dostawa "do punktu"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier Thermo Tracking
(metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze) - dostawa "do drzwi adresata"
11,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Czas wysyłki - jest to czas (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w którym spakujemy i przygotujemy Twoje zamówienie do wysłania (liczymy wyłącznie dni robocze).
Przewidywany czas dostawy - jest to czas od złożenia zamówienia (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w jakim Twoje zamówienie powinno zostać dostarczone do Ciebie (liczymy wyłącznie dni robocze). Niestety nie mamy pełnego wpływu na pracę kurierów, a niekiedy z ich powodu pojawiają się opóźnienia.
Cena
33,92 zł

(1,70 zł ml) / w tym VAT

W jednym koszyku możesz zamówić maksymalnie: 10 szt. produktu.

Darmowy odbiór w aptece

Darmowa dostawa od 199 zł

Wysyłka w 24h

Opinie

Strefa Wiedzy

więcej artykułów 
29 August 2023

Serce to jeden z narządów w klatce piersiowej, obok płuc i aorty, która dostarcza krew do całego ciała. Niestety, często nie możemy bezpośrednio kontrolować większości bólów w tej okolicy, szczególnie gdy są wynikiem urazu lub choroby przewlekłej. Ból w okolicach serca nie zawsze oznacza zawał - może mieć inne źródło i być nieszkodliwy.

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki „cookies” oraz podobne technologie w celu realizacji usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych (zgodnie z Polityką Prywatności).
Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. 
Więcej informacji znajdziesz w Polityce PrywatnościRegulaminie Strony. Każdy użytkownik sieci Internet wyświetlający za pomocą przeglądarki internetowej Stronę Internetową Apteki aptekamoderna.pl zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu Strony
Akceptuj