Nebutac 3 roztwór do inhalacji 3%, 30 ampułek po 4 ml

Nebutac 3 roztwór do inhalacji 3%, 30 ampułek po 4 ml

5908311593615
Marka: Nebutac

Wyrób medyczny Nebutac 3 to sterylny hipertoniczny roztwór chlorku sodu 3% w ampułkach. Jest stosowany do inhalacji.

Opis
Spis treści

Wskazania

Wyrób medyczny Nebutac 3 jest przeznaczony do inhalacji

Działanie Nebutac 3 roztwór do inhalacji 3%, 30 ampułek po 4 ml

Wyrób medyczny Nebutac 3 wpływa pobudzająco na usuwanie wydzieliny w dolnym odcinku dróg oddechowych na skutek osmotycznego działania. Preparat przyczynia się do zapobiegania wysuszaniu śluzu oskrzelowego

Dawkowanie

Zaleca się stosowanie jednej ampułki jednodawkowej hipertonicznego 3% roztworu NaCI do inhalacji 2 - 4 razy dziennie. Oderwać ampułkę i otworzyć ją, odkręcając górną część. Wlać roztwór do inhalacji do nebulizatora. Nebulizatora należy używać zgodnie z instrukcją producenta dostarczoną z urządzeniem

Skład Nebutac 3 roztwór do inhalacji 3%, 30 ampułek po 4 ml

Chlorek sodu: 3 g, woda oczyszczona q.s. 100 ml, bez konserwantów

Podmiot odpowiedzialny

TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.,
ul. Bankowa 4,
44-100 Gliwice.


Ten produkt możesz znaleźć również w kategorii Nowość.

Nebutac
9083063
Postać
płyn
Droga podania
do inhalacji
Rejestracja
Wyrób medyczny
Wiek
dla dorosłych
Dostawa
Metoda dostawyWartość zamówienia
do 199zł
Wartość zamówienia
od 199zł
Czas pakowania
i wysyłki
Przewidywany czas dostawy
Kurier InPost
dostawa "do drzwi adresata"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
InPost Paczkomaty
dostawa "do punktu"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier Thermo Tracking
(metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze) - dostawa "do drzwi adresata"
11,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Czas wysyłki - jest to czas (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w którym spakujemy i przygotujemy Twoje zamówienie do wysłania (liczymy wyłącznie dni robocze).
Przewidywany czas dostawy - jest to czas od złożenia zamówienia (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w jakim Twoje zamówienie powinno zostać dostarczone do Ciebie (liczymy wyłącznie dni robocze). Niestety nie mamy pełnego wpływu na pracę kurierów, a niekiedy z ich powodu pojawiają się opóźnienia.
Cena
33,72 zł

(1,12 zł szt.) / w tym VAT

W jednym koszyku możesz zamówić maksymalnie: 10 szt. produktu.

Darmowy odbiór w aptece

Darmowa dostawa od 199 zł

Wysyłka w 24h

Opinie

Strefa Wiedzy

więcej artykułów 
29 August 2023

Serce to jeden z narządów w klatce piersiowej, obok płuc i aorty, która dostarcza krew do całego ciała. Niestety, często nie możemy bezpośrednio kontrolować większości bólów w tej okolicy, szczególnie gdy są wynikiem urazu lub choroby przewlekłej. Ból w okolicach serca nie zawsze oznacza zawał - może mieć inne źródło i być nieszkodliwy.

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki „cookies” oraz podobne technologie w celu realizacji usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych (zgodnie z Polityką Prywatności).
Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. 
Więcej informacji znajdziesz w Polityce PrywatnościRegulaminie Strony. Każdy użytkownik sieci Internet wyświetlający za pomocą przeglądarki internetowej Stronę Internetową Apteki aptekamoderna.pl zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu Strony
Akceptuj