Nervosol płyn doustny 100 g
Lek
Lek
Produkt z Polski
Produkt z Polski

Nervosol płyn doustny 100 g

5909990702527
Marka: Nervosol

Lek Nervosol zawiera złożony skład z kozłka, melisy, arcydzięgla, chmielu i lawendy. Jest stosowany w łagodnych stanach napięcia nerwowego i niepokoju oraz w okresowych trudnościach w zasypianiu.

Opis
Spis treści

Wskazania

Nervosol stosowany jest w łagodnych stanach napięcia nerwowego i niepokoju oraz w okresowych trudnościach w zasypianiu.

Działanie Nervosol płyn doustny 100 g

Lek Nervosol działa uspokajająco. Jest stosowany tradycyjnie jako lek uspokajający i obniżający napięcie nerwowe.

Dawkowanie

Dorośli i młodzież powyżej 12 lat: Doustnie 5 ml (1 łyżeczka) 3 razy na dobę. W przypadku trudności w zasypianiu zaleca się przyjęcie dodatkowo jednej dawki 510 ml (12 łyżeczki) w czasie 3060 minut przed udaniem się na spoczynek, przyjmując wcześniejszą dawkę podczas kolacji, jeśli to konieczne. Dzieci: Nie podawać leku Nervosol dzieciom do 12 lat.

Skład Nervosol płyn doustny 100 g

1 ml (co odpowiada 0,945 g) produktu zawiera: 1 ml wyciągu złożonego (extractum compositum) (1 : 2) z: Valeriana officinalis L. s1, radix (korzeń kozłka) / Melissa officinalis L., herba (ziele melisy) / Angelica archangelica L. (Archangelica officinalis Hoffm.), radix (korzeń arcydzięgla) / Humulus lupulus L., flos (szyszka chmielu) / Lavandula angustifolia Mill. (L. officinalis Chaix), flos ((kwiat lawendy) (25/25/20/15/15). Ekstrahent: etanol 60% (V/V)

Działania niepożądane

Działania niepożądane leku przedstawiono zgodnie z klasyfikacją narządów i układów wg MedDRA oraz częstością występowania: bardzo często (1/10); często (1/100 do 1/10); niezbyt często (1/1000 do 1/100); rzadko (1/10 000 do 1/1000); bardzo rzadko (1/10 000); nieznana (nie może być określona na podstawie dostępnych danych). Podczas stosowania leku Nervosol mogą wystąpić: Zaburzenia układu immunologicznego Reakcje alergiczne częstość nieznana. Zaburzenia skóry i tkanki podskórnej Nadwrażliwość skóry na światło słoneczne częstość nieznana. Zaburzenia żołądka i jelit Nudności, skurczowe bóle brzucha częstość nieznana.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na substancję czynną

Podmiot odpowiedzialny

Wrocławskie Zakłady Zielarskie „Herbapol” S.A.
ul. Św. Mikołaja 65/68
50-951 Wrocław


Ten produkt możesz znaleźć również w kategorii Środki na kamicę nerkową.

Nervosol
5946101
Postać
płyn
Droga podania
doustne
doustnie
Rejestracja
Lek
Wiek
dla dorosłych
od 12. roku życia
od 14. roku życia
od 15. roku życia
od 16. roku życia
Czy to lek?
Lek
Super Cecha
Lek
Produkt z Polski
info

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Dostawa
Metoda dostawyWartość zamówienia
do 199zł
Wartość zamówienia
od 199zł
Czas pakowania
i wysyłki
Przewidywany czas dostawy
Kurier InPost
dostawa "do drzwi adresata"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
InPost Paczkomaty
dostawa "do punktu"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier Thermo Tracking
(metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze) - dostawa "do drzwi adresata"
11,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Czas wysyłki - jest to czas (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w którym spakujemy i przygotujemy Twoje zamówienie do wysłania (liczymy wyłącznie dni robocze).
Przewidywany czas dostawy - jest to czas od złożenia zamówienia (liczony od następnego dnia roboczego po dniu, w którym złożone zostało zamówienie), w jakim Twoje zamówienie powinno zostać dostarczone do Ciebie (liczymy wyłącznie dni robocze). Niestety nie mamy pełnego wpływu na pracę kurierów, a niekiedy z ich powodu pojawiają się opóźnienia.
Cena
22,43 zł

(0,22 zł g) / w tym VAT

W jednym koszyku możesz zamówić maksymalnie: 10 szt. produktu.

Darmowy odbiór w aptece

Darmowa dostawa od 199 zł

Wysyłka w 24h

Opinie

Strefa Wiedzy

więcej artykułów 
29 August 2023

Serce to jeden z narządów w klatce piersiowej, obok płuc i aorty, która dostarcza krew do całego ciała. Niestety, często nie możemy bezpośrednio kontrolować większości bólów w tej okolicy, szczególnie gdy są wynikiem urazu lub choroby przewlekłej. Ból w okolicach serca nie zawsze oznacza zawał - może mieć inne źródło i być nieszkodliwy.

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki „cookies” oraz podobne technologie w celu realizacji usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych (zgodnie z Polityką Prywatności).
Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. 
Więcej informacji znajdziesz w Polityce PrywatnościRegulaminie Strony. Każdy użytkownik sieci Internet wyświetlający za pomocą przeglądarki internetowej Stronę Internetową Apteki aptekamoderna.pl zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu Strony
Akceptuj