Nervosol płyn doustny 100 g
Lek
Lek
Produkt z Polski
Produkt z Polski

Nervosol płyn doustny 100 g

5909990702527
Marka: Nervosol
(0)

Lek Nervosol zawiera złożony skład z kozłka, melisy, arcydzięgla, chmielu i lawendy. Jest stosowany w łagodnych stanach napięcia nerwowego i niepokoju oraz w okresowych trudnościach w zasypianiu.

Opis
Spis treści

Wskazania

Nervosol stosowany jest w łagodnych stanach napięcia nerwowego i niepokoju oraz w okresowych trudnościach w zasypianiu.

Działanie

Lek Nervosol działa uspokajająco. Jest stosowany tradycyjnie jako lek uspokajający i obniżający napięcie nerwowe.

Dawkowanie

Dorośli i młodzież powyżej 12 lat: Doustnie 5 ml (1 łyżeczka) 3 razy na dobę. W przypadku trudności w zasypianiu zaleca się przyjęcie dodatkowo jednej dawki 510 ml (12 łyżeczki) w czasie 3060 minut przed udaniem się na spoczynek, przyjmując wcześniejszą dawkę podczas kolacji, jeśli to konieczne. Dzieci: Nie podawać leku Nervosol dzieciom do 12 lat.

Skład Nervosol płyn doustny 100 g

1 ml (co odpowiada 0,945 g) produktu zawiera: 1 ml wyciągu złożonego (extractum compositum) (1 : 2) z: Valeriana officinalis L. s1, radix (korzeń kozłka) / Melissa officinalis L., herba (ziele melisy) / Angelica archangelica L. (Archangelica officinalis Hoffm.), radix (korzeń arcydzięgla) / Humulus lupulus L., flos (szyszka chmielu) / Lavandula angustifolia Mill. (L. officinalis Chaix), flos ((kwiat lawendy) (25/25/20/15/15). Ekstrahent: etanol 60% (V/V)

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na substancję czynną

Działania niepożądane

Działania niepożądane leku przedstawiono zgodnie z klasyfikacją narządów i układów wg MedDRA oraz częstością występowania: bardzo często (1/10); często (1/100 do 1/10); niezbyt często (1/1000 do 1/100); rzadko (1/10 000 do 1/1000); bardzo rzadko (1/10 000); nieznana (nie może być określona na podstawie dostępnych danych). Podczas stosowania leku Nervosol mogą wystąpić: Zaburzenia układu immunologicznego Reakcje alergiczne częstość nieznana. Zaburzenia skóry i tkanki podskórnej Nadwrażliwość skóry na światło słoneczne częstość nieznana. Zaburzenia żołądka i jelit Nudności, skurczowe bóle brzucha częstość nieznana.

Nervosol
5946101
Postać
płyn
Droga podania
doustnie
Rejestracja
Lek
Super Cecha
Lek
Produkt z Polski
Czy to lek?
Lek
Wiek
dla dorosłych
od 12. roku życia
info

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Dostawa
Metoda dostawyWartość zamówienia
do 199zł
Wartość zamówienia
od 199zł
Czas pakowania
i wysyłki
Przewidywany czas dostawy
DHL Parcelshop
odbiór w punktach DHL ServicePoint i DHL Locker
dhl_agdoutlet_labesto_6.png 10,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier DHL
dostawa "do drzwi adresata"
DHL-Emblem.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier InPost
dostawa "do drzwi adresata"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
InPost Paczkomaty
dostawa "do punktu"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier Specjalistyczny
(metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze) - dostawa "do drzwi adresata"
11,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Czas wysyłki - jest to czas od złożenia zamówienia, w którym zobowiązujemy się spakować i przygotować Twoje zamówienie do wysłania, licząc dni robocze.
Przewidywany czas dostawy - jest to czas od złożenia zamówienia, w jakim Twoje zamówienie powinno zostać dostarczone do Ciebie, licząc dni robocze. Niestety nie mamy pełnego wpływu na pracę kurierów i niekiedy z ich powodu pojawiają się opóźnienia.
Cena
14,84 zł

(0,15 zł g) / w tym VAT

Obecnie brak na stanie
W jednym koszyku możesz zamówić maksymalnie: 10 szt. produktu.

Darmowy odbiór w aptece

Darmowa dostawa od 199 zł

Wysyłka w 24h

Strefa Wiedzy

więcej artykułów 
20 January 2023

Gorączka choć należy do bardzo powszechnych objawów w chorobach infekcyjnych, to często budzi w nas niepokój. O ile u chorującego dziecka w wieku przedszkolnym częsta gorączka nie powinna nikogo dziwić, o tyle nawracająca podwyższona temperatura ciała u seniora wymaga odpowiedniej diagnostyki.

Opinie

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki „cookies” oraz podobne technologie w celu realizacji usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych (zgodnie z Polityką Prywatności).
Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. 
Więcej informacji znajdziesz w Polityce PrywatnościRegulaminie Strony. Każdy użytkownik sieci Internet wyświetlający za pomocą przeglądarki internetowej Stronę Internetową Apteki aptekamoderna.pl zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu Strony
Akceptuj