Tasecan 500 mg, 15 kapsułek
Lek
Lek

Tasecan 500 mg, 15 kapsułek

3830044941451
Marka: Tasectan
(0)

Wyrób medyczny Tasectan kapsułki zawiera taninian żelatyny, który nie ulega przemianie w żołądku i powleka błonę śluzową jelita, dzięki temu przynosi ulgę przy objawach biegunki. Jest stosowany w celu przywrócenia fizjologicznych funkcji ścian jelit. Preparat jest odpowiedni dla osób powyżej 14 roku życia.

Opis
Spis treści

Wskazania

Wyrób medyczny Tasectan jest wskazany przy biegunkach różnego pochodzenia. Przeznaczony do stosowania u dzieci powyżej 14. i dorosłych

Działanie

Wyrób medyczny Tasectan w kapsułkach działa poprzez przynoszenia ulgi przy biegunkach, przywracając fizjologiczne funkcje ścian jelita. Dzięki braku trawienia w żołądku taninianu żelatyny tworzy warstwę chroniącą błony śluzowe jelit. Preparat jest stosowany w celu kontrolowania i łagodzenia objawów biegunek różnego pochodzenia, np. zbyt częstych wypróżnień i napięcia powłok brzusznych. Czas działania wynosi aż 12 godzin

Dawkowanie

Przed zastosowaniem wyrobu medycznego Tasectan należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania. - Dzieci powyżej 14. roku życia i dorośli: 1-2 kapsułki co 4-6 godzin, do ustąpienia objawów. - Kapsułkę należy połknąć, popijając płynem

Skład Tasecan 500 mg, 15 kapsułek

Taninian żelatyny pochodzenia wieprzowego (500 mg w kapsułce), skrobia kukurydziana i stearynian magnezu (pochodzenia roślinnego)

Przeciwwskazania

Tasectan nie powinien być stosowany u osób ze znaną nadwrażliwością na taninian żelatyn lub jakiekolwiek inne składniki produktu. - Stosowanie tego wyrobu nie stanowi leczenia farmakologicznego. Jeżeli takie leczenia jest zalecane przez fachowy personel medyczny, ten wyrób może być stosowany jednocześnie z leczeniem farmakologicznym. - Konsultacja medyczna przed zastosowaniem tego produktu nie jest konieczna, niemniej jest ona zalecana w przypadku ciężkich lub przedłużających się objawów lub w przypadku wątpliwości codo rozpoznania choroby. - W przypadku biegunki u dzieci poniżej 3. roku życia i u osób starszych zalecana jest konsultacja medyczna, zwłaszcza przy współistnieniu innych objawów. - Zaleca się przyjmowanie dużej ilości płynów oraz odpowiednie postępowanie dietetyczne. - Nie stosować w przypadku uszkodzenia lub otwarcia blistra. - Przechowywać w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła. - Nie zamrażać

Działania niepożądane

#ARG!

Tasectan
9055970
Postać
kapsułki
Droga podania
doustnie
Rejestracja
Lek
Super Cecha
Lek
Czy to lek?
Lek
Wiek
dla dorosłych
od 14. roku życia
info

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Dostawa
Metoda dostawyWartość zamówienia
do 199zł
Wartość zamówienia
od 199zł
Czas pakowania
i wysyłki
Przewidywany czas dostawy
DHL Parcelshop
odbiór w punktach DHL ServicePoint i DHL Locker
dhl_agdoutlet_labesto_6.png 10,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier DHL
dostawa "do drzwi adresata"
DHL-Emblem.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier InPost
dostawa "do drzwi adresata"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
InPost Paczkomaty
dostawa "do punktu"
2560px-InPost_logo.svg.png 14,99zł BEZPŁATNIE do 24h do 48h
Kurier Specjalistyczny
(metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze) - dostawa "do drzwi adresata"
19,99zł 19,99zł do 24h do 72h
Czas wysyłki - jest to czas od złożenia zamówienia, w którym zobowiązujemy się spakować i przygotować Twoje zamówienie do wysłania, licząc dni robocze.
Przewidywany czas dostawy - jest to czas od złożenia zamówienia, w jakim Twoje zamówienie powinno zostać dostarczone do Ciebie, licząc dni robocze. Niestety nie mamy pełnego wpływu na pracę kurierów i niekiedy z ich powodu pojawiają się opóźnienia.
Cena
23,89 zł

(1,59 zł kaps.) / w tym VAT

Duża dostępność
W jednym koszyku możesz zamówić maksymalnie: 10 szt. produktu.

Darmowy odbiór w aptece

Darmowa dostawa od 199 zł

Wysyłka w 24h

Strefa Wiedzy

więcej artykułów 
18 November 2022

W aptece i drogeriach możemy spotkać różne rodzaje szczoteczek do zębów - między innymi manualną, soniczną i elektryczną.Która z nich będzie najlepsza dla nas? Wszystko zależy  od własnych potrzeb, przyzwyczajeń, ale również od stanu zdrowia naszej jamy ustnej. Każdy rodzaj szczoteczek ma swoje wady i zalety, a każdą z nich można wykorzystywać w określonych problemach zdrowotnych.

Opinie

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki „cookies” oraz podobne technologie w celu realizacji usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych (zgodnie z Polityką Prywatności).
Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. 
Więcej informacji znajdziesz w Polityce PrywatnościRegulaminie Strony. Każdy użytkownik sieci Internet wyświetlający za pomocą przeglądarki internetowej Stronę Internetową Apteki aptekamoderna.pl zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu Strony
Akceptuj